Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 01.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ;)нови  
Автор Boardy ()
Публикувано08.02.00 17:52



pazi se borche - idwa skiorche ; pazi se skiorche -idwa boardche ;)))

Тема ;) [re: Boardy]  
Автор NIKITA ()
Публикувано08.02.00 18:42



Хе хе..тва ме накефи, въпреки че съм скиорка. Много сте гадни соубордистите да знаете!!! :)) N.

Тема ;)нови [re: NIKITA]  
Автор Boardy ()
Публикувано08.02.00 20:21



a zamisliala li si se "ot kyw zor" sa se porodili otricatelnite ;)chuwstwa na boardistite kim skiorite ?????

Тема ;)нови [re: Boardy]  
Автор BRAVEHEART ()
Публикувано09.02.00 11:27



Жестоко - много ми харесва този клуб(особено с моите думи на входа:-) Виждам, че сте започнали схватката между скиори и сноубордисти. Аз веднага ще изкажа много пристрастното ми и субективно мнение. Начинаещите сноубордисти съсипват пистите, защото нон-стоп свличат(сноубордистите враг на пистите), а всяка година има начинаещи, постоянно се предреждат на опашките, а най-дразнещото е, че 90% от тях карат от чиста гъзария - хайде да покажеме на всички, че си имам грейка за 1 000 000 лева(стари). Какво като измръзвам от студ с нея, важното е, че на външен вид съм "върха на сладоледа" - от студ умри, но гъзар бъди! Друг девиз - "Нищо, че съм тъп, важното е, че имам сноуборд!" Диалог между сноубордисти от опашката за лифта на "Лале": -Ей брато, ела ти покаем как го праим скока на триста и шейсе, а после се омажеме с тревичката дето я нося. -Копеле ти си номер едно. Щом носиш тревичка с теб съм брато. Е голяма работа сте вие сноубордистите като си говорите на копеле, брато и "ей, гъзе". Просто сте велики бе копеле, ама не бе - съвсем сериозно бе брато. Не се връзвайте много просто вкарвам интрига, колкото да не умре клубът още в зародиш:-)

Тема ;)нови [re: Boardy]  
Автор NIKITA ()
Публикувано09.02.00 12:12



Щото спираме до носовете ви, когато се търкаляте по пистите?! :)) N.

Тема ;)нови [re: BRAVEHEART]  
Автор NIKITA ()
Публикувано09.02.00 12:15



Много си прав! Много! Но нали и те трябва да живеят все пак... :)) N.

Тема ;)нови [re: NIKITA]  
Автор Ash ()
Публикувано09.02.00 17:13



Наистина е готино.Аз карам борд но не мразя,газя и т.н скиорите.Все пак те са преди нас.Да си имаме уважението!

Тема ;)нови [re: Boardy]  
Автор Ash ()
Публикувано09.02.00 17:17



да наистина е готино.Аз карам борд.Но не газя,мразя и т.н. скиорите.Все пак те са първи-да си имаме уважението към тях!

Тема ;)нови [re: Boardy]  
Автор Crash ()
Публикувано09.02.00 17:21



Кукло да не си от ония дето сега прокарват,но пък се гъзарят и крещят по пистите:@!#$ skiers!Ти трябва да се замислиш......А и предполагам че не си осбено голяма!;)

Тема ;)нови [re: BRAVEHEART]  
Автор Ash ()
Публикувано09.02.00 17:30



А така маце!Честно да ти кажа аз по тоя въпрос си имам доста врагове-имам предвид бордисти.Аз карам също борд,мразя всякякви начинаещи-и бордисти и скиори-и двете страни орат,орат......нива направо.Както и да е!За предрежданито си права.Обикновино са от тия малките гъзарчета с бордове от по 500$ най-малко и екип "майка си и баща си".Но ме учуди че има и такива скиори.И хората са си прави като се сърдят.А ...и по между другото-повечето пафкат яко и са доста изтапели.А пък на копеле си говорят...знаеш кои! И въпреки всичко мисля че трябва да се уважават ските-първи са а и са много красив спорт.А тия които крещят:"@!#$ skiers" и понятие си нямат за какво става въпрос!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.