Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 18.05.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Зимен дворец или Славиянови  
Авторice (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 23:15



Здравейте,

От известно време се запалих по кънки. Ходил съм само в Зимния дворец засега.
От музиката съм изключително недоволен. Човек повече се изнервя отколкото да му достави удоволствие. Тези хора толкова ли нямат един свестен диск с приятна музика.
Имате ли някакви впечатления за другата пързалка - в Славия, как е там ?

Благодаря



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: ice]  
Авторhot ice (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 15:43



В "Славия" има едни, които много, ама много ме дразнят. Карат като невидели, но това не е най-лошото. Когато решат "да вземат акъла" на околните се мушкат под носа им и ги стряскат. Или пък минават между двама човека, които се държат за ръце. Или си гонят една топчица от тенис и непрекъснато блъскат хората. За какви се мислят нещастниците, тезнам. Адски изнервящо е. Честно казано, иде ми да набия някого, но засега се разминават само със заплахи.

Уж пързалката била свободна. Да, ама аз ако реша да се блъскам в хората, дали няма да ме изгонят, а? Според мен някой трябва да наблюдава такива кретени. Има малки деца, които падат или седят на пързалката и изобщо не се забелязват. Веднъж един от тези изроди налетя на едно такова седнало дете и за малко да го смачка.





Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: ice]  
Автор Nel_Nel (непознат)
Публикувано09.01.06 20:01



Emi az ne sum hodila na Zimniq, 6toto mi e dale4e, ama Slaviq si e ok... Naistina ima nqkvi ludi, koito te strqskat, ama ako se hodi prez sedmicata ne e pulno i mozhe6 spokojno da gi zaobikalq6:)))



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: hot ice]  
АвторThe_Best (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:17



bate naesh li kvo 6e ti kaja ako te e qd 4e si baluk i ne moje da karash po-dobre ne hodi...da verno tiq s topkata sa idioiti i ne trqva da im pozvolqvat se edno da izlezat s shaibite,ima i takiva koito se bluskat no tva sa po-skoro tiq deto ne mogat da karat,a povqrvai mi tiq deto im vikash ludite sa nai-pe4enite tipove i ot tiq koito az poznavam ,a te sa vsi4ki ot dvete purzalki moga da ti kaja 4e super mnogo pazim horata i osobeno malkite deca...
p.s prosto ne trqaa da te e qd 4e ne te zabelqzvat i 4e ne karash kato tqh!!!a trqaa da se pomu4ish da stanesh kato "ludite"...sesh se???



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: hot ice]  
АвторThe_best (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:19



a i nedei sus zaplahite i obidite shtoto si smeshen...hodi nekade na kafe po-dobre



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: Nel_Nel]  
АвторThe_best (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:23



Nel_Nel koga 6e se zapoznaeme skupa :)



Тема Re: Зимен дворец или Славия [re: The_best]  
АвторNel_Nel (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:25



HUH???



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: The_best]  
Авторnel_nel (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:30



ti kara6 li?



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: nel_nel]  
АвторThe_Best (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 22:38



pove4e ot karane e :) prelitam po-malko :) ti na vsi4ki li hodish



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: ice]  
Авторllian_kunki (Нерегистриран)
Публикувано09.01.06 23:31



Da vzema i az da si kaja mnenieto po vuprosa za horata deto butat i tezi deto se oplakvat, kato picha po-gore. The-best mnogo pravilno ti go kaza: tova, che te e yad, che nyakoi karat dobre si e lichno tvoj problem. Vyarno e, che ima idioti i kamikadzeta, deto karat burzo i letyat, no te opredeleno ne mogat da karat dobre, dori ne mogat da spirat dobre i za tova trepyat horata. No tezi, koito karat dobre mnogo vnimavat da ne butat- te prosto sa otishli da si napravyat udovolstvieto, kakto i ti si otishul za tova. Samo deto na teb ti e kef da karash 90 min po ednoobrazen i skuchen nachin, zashtoto prosto ne mojesh po drug, a tezi hora karat raznoobrazno i budi siguren, che si izkarvat mnogo po-dobre ot teb. Po otnoshenie na temata s decata - iskam samo da ti kaja, che ima obedni purzalki, ima i vecherni. Predpolaga se, che decata hodyat na obednite, a na vechernite po-golemite. Tova ne znachi, che tryabva kogato ima deca na purzalkata, da gi otrepem, no pak povtaryam - tezi deto karat dobre, pazyat horata. The-best - ti koj si? Az sum Ilian, deto karam s Elin i Lubo ako se seshtash
P.S. Sorry za latinicata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.