Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 08.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: CityNight]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано13.01.06 16:34



А поддържането колко излиза? Лед, машини, персонал?
Ами през лятото?





Get a Life

Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: Meйджъp™]  
АвторElmo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 22:30



От днес има вече сайт за всички любители на кънките и свободните пързалки:





Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: ice]  
Авторgigy2OO6 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 10:55



Neznam koq pyrzalka e po-dobra, no mislq, 4e kynkite pod naem v Zimnq sa po-dobri. Vednuj hodih na Slaviq i 6tqh da se prebiq s tqh/da vzemat da gi nato4at malko/.



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: lvan BlKER]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано19.01.06 18:15



Ако и ти си бил на тези следпързалкови купони, най-вероятно се познаваме. За последно закривахме сезон в едно дървено кръчме в Студ.град с игуана в аквариум....абсолютно не помня преди колко години...може би 6-7
Много ми стана интересно, дали се познавам с някой от този клуб...все си мислех, че съм най-дъртата

стар потребител с прецакан профил


Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: dafna]  
Авторlvan BlKER (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 17:25



Sigurno e taka Dafna!;) znam go dyrvenoto ....:) no ne si dyrta spoko, ostavi mi e-maila si da ti pratq snimka, posle d ami vyrne6 i da se zapoznaem nanovo ;)



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: lvan BlKER]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано23.01.06 10:40



Хехе, мерси Сега остава да си по-голqм от мен и да съм те обидила
мейла ми е dafnat@abv.bg

стар потребител с прецакан профил


Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: ice]  
Авторnqmam (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 22:07



Neznam nqkoi dali go e kazal no az she go kaja ako vi iznervq nqkoi kato tiq hokeis4eta deto samo hvur4at kato nenormalni po purzalkata si ima na4in da gi okrotish kazvash mu 4e ako mine pak pokrai teb taka she mu s4upish kapa4kite i she vidish kak se mirvat onq den bqh na kunki za pruv put i mn me iznervi edin i mu go kazah i toi is4ezna nomera e da izglejdash po obeditelen kolkoto do muzikata kvo da vi kaja men si me iskefi nito edin put ne padnah i sum mn dovolen a nqkoi da znae ot kude moje da si kupq kunki taka po evtini4ki :)



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: The_Best]  
Авторlucifere (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 10:40



ne te znam kuv si ama ako hodish na svobodna parzalka karash kato horata, ima malki deca i tn, ako ti se kara po drug nachin stani hokeist .. i togava shte te machkame :) shtoto nie chichkovcite biahme hokeisti a sega niama takuv sport veche tuka...

"p.s prosto ne trqaa da te e qd 4e ne te zabelqzvat i 4e ne karash kato tqh!!!a trqaa da se pomu4ish da stanesh kato "ludite"...sesh se???"

a po tva poslednoto se nadiavam da si na poveche ot 14 shtot inache sum si zagubil vremeto da ti pisha ..

P.s: ako bliski na tebe ostanat bez prusti i razni takiva shtoto kelemeta sa se pokazvali kak "hubavo karat" shte si promenish mnenieto. Dosta po dobre karashti ot teb sum vijda da si praviat po 3-4 operacii samo i samo da mogat da durjat pone lujica bez da ia lepiat sus tixo posle..

aide biagai



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: The_best]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано28.01.07 19:49



искам да попитам как се стига от дружба 1 до славия?





Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: nqmam]  
Авторbiker (Нерегистриран)
Публикувано03.01.10 11:44



Lele bate kolko si prost!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.