Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 08.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: llian_kunki]  
Автор the_best (непознат )
Публикувано10.01.06 00:07



ilian_kunki evala :) mn dobre si go napisal,ami viq ste mi kato idoli na mene :) smisul 4e 6e mi trqvat oshte nqkolko godinki pone da pravq vashte nakloni ama pak dobre se spravqm ,mislq daje 4e sme karali edin zad drug...na papagal4e,joro se kazvam,moje i da se setish :)



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: llian_kunki]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано10.01.06 00:10



Братлета, и вие сте били начинаещи едно време, тъй че давайте го малко по-толерантно.





The Theatre of Life

Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: Meйджъp™]  
Автор the_best (непознат )
Публикувано10.01.06 00:12



e bate kade po-tolerantno ot tova,onq ni vika neshtastnici,6tql da bie nqkogo i t.n. niq mu obesnqvame kato horata kvo e polojenieto i ti kazvash po-tolerantno?!



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: ice]  
Автор sancho (непознат )
Публикувано10.01.06 01:56



Хахахах много ми е смешно като някои каже че ще бие тея които могат да карат Не се ли сещаш, че тея където караме добре се познаваме един друг и тръгнеш ли да биеш 1 сети се какво ще стане .... Сега верно тея които гонят топката са малумни и не гледат кво става покрай тях с 3-4 изключения, но айде да си имаме уважението, не ни намесвай всички ....



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: sancho]  
АвторCityNight (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 09:07



Браво на Жорето и Санчо за подкрепата...мисля че достатъчно добре обясниха че хората които са прекарали последните 5-6-10 години от живота си на леда далече не са тези,от които трябва да се плашите,а по скоро тези които си прават кефа и определено са в състояние да предпазят себеси и другите,колкото и нераззбираемо да звучи това за някой от опитващите се да им (ни,доколкото мога да се включа скромно) подръжават без да имат необходимия опит...Те са хората от които е по вероятно някой да се плаши,тъи като такъв човек за момента мисли само как да направи това което правят другите,за да буде "готин" или каквото щете от тоя род:) Никои не мисли какво става ако в следващия момент пред него падне човек или стане нещо такова...аз лично мога да гарантирам за Илиян,Здравко и Жоро,които са писали тук,както и за себеси,че със всичките години стаж на леда поне с това успяваме да се спрявяме най-малкото заради личната си беопасност...Относно толерантност,никой не е казал че я ням,никога никой не е отказал да научи някого на нещо...но просто не може да не знаеш събиране и изваждане и да решаваш интеграли...не става,и за това се получават сичките негативни мнения...заради хора като тоя пич дето се развика...а като иде там 100% се опитва да се сили без да знае къде ще спре,на Зимния дворец има по малко като нас просто защото има по малко хора...да не кажа че няма хора,да не говорим за музиката...под сякаква критика :) Така че будете сигурни че ние,които сме израстнали на славия,колкото и опасно да изглежда това което правиме малко или много сме взели в предвид всички изходи от една ситуация...най-малкото заради опита ни чисто като време :)



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: CityNight]  
Авторelin (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 10:08



maraba zorka :)) ta da kaza i az moito mnenie :) ta az sum edin ot tia otkachenite :) ta
zimnia ili slavia shte kaza plusovete i munusite na dvete :) na zimnie super prazno muzikate zle no podhodiahsto e za nechinaeshti i nesa mo poneze tam leda se izorava mnogo bavno i e podhodiashto za opraznenia i osuvurshenstvane na tehnikata na karane kakto za nachinaeshti taki i za naprednali kato mene zashto za na prednali poneze ima malko hora i leda e gladak mogat da se pravia neshta koito iizskvat prostranstvo no az lichno hodia tam riadko za raznobraziae i za podobrenie na karne to ta sega za slavia :)) predimstva ima mogo (kolci) taka da se izraza samo da ne se obidite :) de i e po interesno za takiva kato mene muzikata e iaka osven mnogto kolci ima i mngo zeni tam se poznavamame polovinata parzalaki se seshtatee kadeo ima mno hora i ma i kopon edin ot nedostatacite che leda se izorava mnogo burzo nai veche zard takiva kato men :) i mnogo to hora de, a za tova koi kara opasno i koi ne shte podkrepia ilian i the_best(jorkata) ima mnogo kamikadzeta(takiva deto karat burzo i nemogat da spirat i da se durzut zdravo naledi i hvarchat na sichki posoki). iskam da se izvinia za latinicat i ako sum izial niakoia bukva no tovae poeze klaviaturatami zaiazda i me marzi da cheta kvo sum napisal



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: elin]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано10.01.06 12:20



То ако на Зимния е "празно" с "бавно изораващ се лед", представям си "пълното" с "бързо изораващия се лед" какъв тих ужас е.





The Theatre of Life

Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: the_best]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано10.01.06 12:29



Ми, бате, човекът визираше точно определена група "нещастници", за които и вие признахте, че ги има на леда - да не се припознахте в тях, че така му се сопнахте?
И въпросния човек повече ми прилича на някое момиче, на което разни "гъзари" са му се правили на интересни на пързалката с разни "готини" маневри, отколкото на някой "балък" дето завиждал, че не е почнал да кара кънки 10 години по-рано.
Поздрави и по-толерантно го раздавайте - пързалката не е само на тези, които могат да карат.





The Theatre of Life

Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: ice]  
АвторLubo (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 13:14



Здравейте, карам кънки от 30 години! Карал съм кънки на почти всички зимни стадиони(без този в Стара Загора), но в последните 20 главно на "зимния". За съжаление в момента "зимния" може да се похвали само с по-хубав лед. Повечето от "лудите" карахме там, но от 1-2 години караме "Славия" - там е по-хубаво.
1. Входа е 2 лева.
2. Има място, където човек може да си паркира колата.
3. Гардероба е безплатен.
4. По-весело е
P.S. Не се притеснявайте от "лудите" - не са опасни



Тема Re: Зимен дворец или Славиянови [re: Lubo]  
Автор the_best (непознат )
Публикувано10.01.06 14:08



pozdrav za nai-ludite Elin,ilian,Lubo i 6e se vidime na SLAVIQ!!! :)samo Stefan jalko 4e iz4ezna ot mojeshtite i toi beshe golqma zvezda....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.