Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 28.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ски избор?  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано28.12.05 18:00



Привет,
Имам нужда от съвет. Търся си нови ски и от обикаляне по магазини и Юнак откъм цена се спрях на два варианта:
Rossignol Open 90 Jungle
Rossignol Cobra RS ili PS
Водеща определено е цената, че ми трябват и обувки, всичко ми откраднаха. Карам средно добре, от около 12 години, но последните няколко сьм понамалила посещенията, не сьм много про, но не сьм и начинаеща. Обикновено, повече сьс завойчета отколкото шус, не сьм много бърза, но не съм и бавна.
От магазина ме посъветваха Кобрата, защото е с вградена пластина. Вие как мислите?
А за обувки според вас при еднаква цена Nordica ili Rossignol?
Много благодаря ако ми отговорите



Тема Re: ски избор?нови [re: velibarabeli]  
АвторCarver (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 13:27



Обувките ги пробвай и вземи тези, които са ти по-удобни. Не ти трябват много твърди. Двата модела ски почти нямат разлика. С еднаква геометрия са и са за начинаещи. Jungle е женски модел (по-изрисуван), а Кобрата се води по-универсален. Заради пластината Кобрата е за предпочитане. Виж за парите, които си предвидила дали не можеш да вземеш миналогодишен модел (може и друга марка) за средни възможности.



Тема Re: ски избор?нови [re: Carver]  
Авторvelibarabeli (Нерегистриран)
Публикувано29.12.05 15:15



Благодаря ти много. От цялото ми обикаляне само това е под 400 лв с автоматите. Старите ми ски бяха прави и нищо не ми е ясно за карвинга откъм надписи и твърдост и т.н. Аз мислех, че Кобрата са за по-напреднали, от ровенето разбрах, че Джунглата са за начинаещи.
Иначе за обувките, Росито бяха удобни, с Нордиката така или иначе е по-сложно, но понеже за за по 180 се чудех.



Тема Re: ски избор?нови [re: Carver]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано29.12.05 18:13



Привет отново. Взех обувките роси, паснаха ми. А за ските се отказах след съвета ти и ще търся още. Къде има останали от предишни колекции ски? Аз доста пообиколих магазините, но не намерих нещо приемливо.



Тема Re: ски избор?нови [re: velibarabeli]  
Авторcarver (Нерегистриран)
Публикувано30.12.05 10:02



Честито за обувките! В Метро имаше промоция на Атомик серия С (модел 2005-06) с автомати за 360 лв. с ДДС. Не знам дали важи още, но и те са за начинаещи. Казват, че в склада на Salomon зад Софияленд имало Verse 5 или 6 (добра ска по-стар модел) с автомати за 350. Може да погледнеш подобни теми в други ски форуми - www.banskoski.com, www.bglink.net, www.xtdev.com. Има мнения на по-големи специалисти от мен.



Тема Re: ски избор?нови [re: carver]  
Авторvelibarabeli (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 21:13



Ey blaodarq, shte se nosq natam, veselo izkarvane na ng posreshtane



Тема Re: ски избор?нови [re: carver]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано05.01.06 21:02



ЧНГ!
Нямах нет и чак сега успявам да пиша. Всъщност какво се гледа на едни ски като се купуват, защото като питам продавачите, те са способни да ме убедят, че и за професионалисти стават. Т.е. по какво да разбера, че стават за средни карачи? Какви трябва да са им цифричките? Старите ми ски бяха прави, а и доста отдавна ги купувах и пак нищо не разбирах.
10х



Тема Re: ски избор?нови [re: velibarabeli]  
АвторCarver (Нерегистриран)
Публикувано06.01.06 10:51



ЧНГ и от мен!

има една интересна статия по въпроса. Огледай предлагането, харесай си няколко модела и ако нямаш доверие на продавачите провери характеристиките на ските в нет-а. Успех!



Тема Re: ски избор?нови [re: Carver]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано07.01.06 13:18



Mdaaa. Много благодаря



Тема Re: ски избор?нови [re: carver]  
Авторvaez (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 15:32



Здрасти, имаш ли адрес на склада на Salomon?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.