Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 25.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ROSSIGNOL??нови  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 14:41



Hubavi ski li sa ROSSIGNOL. Az sum na4inae6t i karam ot skoro. A se 4udq i kakva viso4ina da si vzema. hem iskam s maluk radius za po lesno zavivane hem i po dulgi ski za po golqma stabilnost. Visok sum 1,90. Dobro re6enie li 6te e ako si vzme ski 180?



Тема Re: ROSSIGNOL?? [re: Me]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 09:46



Евтините модели на ВСИЧКИ марки са евтини, братле. ROSSIGNOL обаче за повечко реклама от другите. Марките, по реда на качеството са:
1. Атомик
2. Саломон
3. Всички останали



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: Me]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 12:06



tazi firma predi godini pomogna na atomik da ne falira,taka 4e v tehnologijata na skite e vodeshta.az sum 20 god ski -u4itel i se interesuvam zivo ot materila za ski vzemi si ot tijah visoki 180 sm i da znaesh,4e imash ski.v samokov edno vreme kazvaha-ne se iska samo ski i obuvki-kraka trjabvat,taka 4e vsi4ko s vremeto si shtom si na4inaesht,no skite sa vurha na sladoleda.



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: bor]  
АвторSMF (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 12:57



Пак ще кажа: Росиньол-ефтина конфекция. Това важи за повечето им продукти, продаващи се в БГ. Правени в Румъния. Имал съм Росиньол и няма никога повече да си взема такива дървета.Почти като Орион.Имат добри модели само във високият клас. Много по добре е Династар. Правят се САМО във Франция!



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: bor]  
АвторCarver (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 15:43



Скъпите модели - да ! Ама евтинджоса - вътре има само талашит и болклуци !



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: Carver]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 20:43



Dobre a kakvi da si vzema. Kakvo 6te kajete za Atomic SX 7. Ama te sa vuzmojno nai mekite. A znam 4e mekite pri po visoki skorosti sa nestabilni. Su6to taka gledah i edni Nordica za 500 lv. Misulta mi e 4e az sega nqma da usetq kvo e tvurdo i kvo e meko i nqma da mi pre4i no kato se ponau4a da karam nqma li da mi pre4i tova 4e sa mi po meki skite i da trqbva pak da davam sumati pari za ski. 4udq se dali da ne si kupq nqkoi sredno tvurdi?



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: Me]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 11:42



ako mislish,4e shte gi karash zijal zivot greshish,shtom si na4inaesht si vzemi po-evtini,taka i taka njama da mozesh da pravish razlika m/u razl.ski.viz obuvkite sa po- vazni ot skite,a na tjah ne obrushtash vnimanie.moja suvet e zapo4ni s po-evtini ski zashtoto te se iznosvat,taka kakto i skupite.



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: bor]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 20:53



Dobre kajete kude ima evtini ski no novi, za6toto ne iskam da si vzimam 2-ra ruka. Rossignol-a bqha 300 i ne6to no nai skapaniq model. A i da pitam obuvkite na rossignol dobri li sa?



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: bor]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 20:56



A i ni6to ne kazvate za nordica skite?



Тема Re: ROSSIGNOL??нови [re: Me]  
Авторnobby (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 18:53



какво стана , купи ли си ски




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.