Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 28.09.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zapoviadaite v Bansko  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 23:04



Predlagam dwustaen apartament w top centyra na Bansko - 2 spalni, dnewna, bania i toaletna. Optimalniat broi na gostite e 4 4oveka, maksimalen - 6 4oveka. Cena na ve4er - 100 lv. za 6estima, 80 lv. za 4etirima i po-malko du6i.
tel: 0889 46 31 64 - Milena
Zapoviadaite!



Тема Re: Zapoviadaite v Banskoнови [re: Milena]  
АвторГнoмa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.04 13:10



Що не вземеш да се самозапалиш?



Тема Re: Zapoviadaite v Banskoнови [re: Milena]  
Автор pirogovec (лъвче)
Публикувано19.11.04 09:21



Щото ако не се самозапалиш ще гориш в ада, изьедник

Мразим да мислим, легам да спим...


Тема Re: Zapoviadaite v Banskoнови [re: Milena]  
Автор saroni (мама на Ани)
Публикувано21.11.04 14:36



Да ама на нас ни трябва апартамент с 3 спални:) Ако имаш такава оферта.......



Тема alternativa - Dobrinishteнови [re: Milena]  
Авторcтд (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 16:53



Kyde ste trygnali s tezi ceni v Bansko? ...
Добре, че Добринище е наблизо - цените са супер, места има, хората са гостоприемни - не гледат само как да те одерат



Тема Миленче, Миленче...нови [re: Milena]  
АвторBai Spiro (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 08:42



Накъде с тез цени, бе хора???
Поне да се бяхте хванали да се сдружите, да пуснете машините за сняг още ноември месец и сега щеше да е разгара на сезона вече...
А вие 'кво - "чакаме да падне снега, чакаме да дойдат туристите...
И ние 'кво -чакаме да падне снега и да паднат цените...
И в крайна сметка 'кво - никой не е доволен и всички 'кво - ходят нацупени и се чувстват прее..ни ...



Тема какво и е на ценатанови [re: Bai Spiro]  
Авторoff (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 09:23



Абе не можах да разбера какво толкова й намирате на цената.Предполагам че става въпрос за цената на целия апартамент а не на легло.И излиза по 25 лв нощувката на човек ако сте 4-ма.Е хубаво аз на Добринище не съм бил да нощувам, ама като си сложа и пътя от там до Банско и некъв кирлив паркинг като си платя и то цялата система отива по дяволите.Като се има предвид цените на тези новите хотели примерно 180 лв на вечер за двойна стая, то това на Миленчето си е направо без пари.И все пак говорим за курортно градче.На морето кво плащате за нощувка - или давате по 2 лв за къмпинг под открито небе и ви лазат плъхове?Не знам може аз да съм сбъркан нещо ама нещо не ми се спи в туристическа спалня с една тоалетна за целия етаж или още по-лошо една тоалетна за цялата къща.Абе не знам сигурно аз нещо съм сбъркан



Тема чумицата ега те ласненови [re: Milena]  
Авторлoпaтapьo (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 02:46



гнас недна, лакома



Тема Re: добро предположениенови [re: off]  
Авторmax (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 10:19



Да! Позна!
Наистина си сбъркан!
....или не си наясно с цените



Тема знам че съм сбърканнови [re: max]  
Авторoff (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 00:12



Я ми разясни за цените и условията които получаш срещу това което плащаш.
Че съм сбъркан го знам - теорията ми се подвърди - каза ми го и ти
Само ме е яд некаде около Банско че няма цигански катун , да им дам на хорицата 5-6 лв. и да спя при тях.Сумати време ще нанкам при тях или знаеш ли къде ще бъде по-добре ?? - в някоя хижа от хитлеристко време с мухъл по стената , пяни пубери, и естествено какво е това нещо ток,вода и тоалетна хартия.
Баси за вас само комунизъм, и мумията на г.димитров - да й се кланяте.Баси сталинистите сте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.