Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 01.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Триумене...нови  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано02.02.04 11:23



Тази седмица нещо започнах да се оглеждам за нови ски...имам два чифта-Росиньол и Династар,ама за другият сезон едните ще ги сменям.Та отидох до Атомик да видя.Ама тия там са нещо полудели...първо,че избора е много постен!Единствените които ми хванаха окото струваха 1180лв
Простотия...Видях няколко Династара на пазара.Аз съм много доволен от моя и нямам нищо против пак да взема такива ски.Мисля и за Фьолкл, или гледам тук Нордика може да се окажат хубави ски...вие накакви предложения, до 500лв?
Нещо за Росиньол не съм навит много.На моя още първият сезон му изкъртих канта.
Карвинг-не голям каква височина да си взема.Аз съм 166.Сега карам с 175, а другите са 172.По принцип май ми е по добре с 175.Карам и на писта и чат пат в по- пръхкав сняг.Мисля,че карам ски добре.
Това е

My Pleasure


Тема Re: Триумене...нови [re: steppenwolf]  
АвторЙOДA (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 12:44



Пробвай със Саломон.Имат модел Верс9 с автоматите излиза към 350...много добра ска.Олраунд.



Тема Re: Триумене...нови [re: ЙOДA]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 12:58



Ok.Междувпрочем си мислех за Саломон.Нямам лични наблюдения.Ще отида да видя до онзи склад,при Софиаленд.Мерси.Може пък да е Саломон



Тема Re: Триумене...нови [re: steppenwolf]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано02.02.04 14:36



като каза Volkl и изкъртен кант, аз мога да се похваля със същото ... карам едно Синтро и миналата година на 5-тото му спускане, изкъртих на едно и също място кантовете и на двете ски (+ странично напукване на ските, непоправимо). Не съм разбрал кога е станало .... случват се тези работи независимо от ските, особено с меките модели.
Мисълта ми е само заради това да не се отказваш от дадена марка :)



Тема може,може...нови [re: CuO]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано02.02.04 15:18



и на мен този Росиньол ми се видя малко мекичък.Сравнително нов е,но май не е висок клас-CUT нещо си.
Пък и нали знаеш-от каране до каране има разлика.Аз гледам да не се завирам в камънака,но пък иначе не ги жаля и ги карам душмански.А за Volkl-до сега не съм карал,но имах добри впечатления за тях.Може би ми се струваха малко по-тежички,но пък канта им е доста твърд,мисля.Май си е и малко въпрос на късмет...Ходих,глрдах и във Спорт-Европа.Има Фишер,промоционално със добри автомати,за 300 и няколко лева.Ската е добра,но май ми е много carve...


Ако ви се чете,сега не ме мързи,ще ви разкажа случка от веекенда.
Та бях на Банско-слънце,доста народ и пресен сняг.Пистите-бубунести,доста уморително е,но пък е голем кеф.
Карахме здраво.В края слизаме долу,на кабинката-по ски пътя,който е слизал-знае.И се заприказвах с едни приятели там...Тръгвам от тях към колата и една жена ми вика" извинявай, изпусна си ръкавиците,май" Аз гледам,викам"ми да,мойте ще да са май..."бях минал точно 5метра!!!Обръщам се-нема никой...То поне има доста народ там.И жената,и тя не видяла,нито приятелите ми кой ги е взел...Всичко става за 5 метра!Ръкавиците са добри-Атомик...Повъртях се 5 мин.,па му теглих една...на това племе шибано...кво да правя...Много яд ме хвана,честно да си кажа...щото и на другият ден трябваше да карам,пък и нови да си купувам...Шибана история.
На другият ден,отиваме на кабинката,там има едно кафе-чадъра.Приятелите викат"бе ти пита ли тука?"
Кво да питам, мамицата им крадлива.
Единият влиза вътре, и след 2мин излиза с ръкавиците ми!
Е ако знаете какъв кеф ми стана хора...ей така,че се е намерил готин човек!ЕВАЛА!!!Върна ми вярата в Българите.
А иначе,като се прибрах,гледам едната щека малко изкривена-под перцето.И тя е Атомик,верно хубава е...стиснах я на менгемето у нас на я поизправя...и я счупих!Майната му!Но за ръкавицата,много се изкефих,та викам да ви кажа
Нещо топло го дават тая седмица...

My Pleasure


Тема Re: може,може...нови [re: steppenwolf]  
Автор eViL (Drivers wanted)
Публикувано05.02.04 15:40



Незнам и аз доколко съм компетентен, но ти препоръчвам Нордика-та която си взех - 6ТТ вече ги пробвах страшни ски са! - 550кинта са с автоматите, но си заслужава!



Тема Re: може,може...нови [re: steppenwolf]  
Авторkokи (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 12:23



бе да ти кажа недей си връща вярата в българите, щото вероятно ги е намерил некой шибан чуждестранен турист ;)))

щпоки, ебавкам се..



Тема Re: може,може...нови [re: kokи]  
Авторsteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 14:24



Абе то на Банско тия македонци нещо ме дразнят...големи са кресльовци.
Ще да е бил Българин.Няма кой друг да направи такава постъпка :)))))
Това е ясно
А вчера едно момиче ми каза за фирма-дистрибутор на Dynastar,Lange, Leki, която се намира в една сграда срещу окръжна болница.Някъде около новата сграда на Оффисе 1.Някой да знае подрабности за тази фирма?



Тема А патъци?...нови [re: steppenwolf]  
Автор steppenwolf (фенът!)
Публикувано11.02.04 17:19



Продадох си екипа...имам втори чифт ски-до пролетта ще карам с него.Тогава ще си купя ски и автомати.Но обувки...спешно трябва да си купя!
Карах с един Koflach, верен ми беше до края!Може би малко по мек,но много удобен.Сега какво да правя.Търся до 300лв,може и малко отгоре...
Какво ви е мнението за Lange,които ги продават тук?Rossignol, Nordica,Salomon
До една седмицатрябва да взема

My Pleasure


Тема Re: А патъци?...нови [re: steppenwolf]  
АвторЙOДA (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 17:54



Значи ЛАНГЕ с две ръце гласувам за него(макар ,че напоследък нещо се излагат).Също и за Росиньол(те купиха Ланге и сега обувките им са по същата технология),Саломон-тц нямам вяра на нещо направено в Румъния:-).Нордика-добри но само високият клас обувки.
Росиньол Пауър 70 за 425лв. страхотен чепик.Същата е и цената за B1.Това е обувката със сигурност която ще си купя ако имах нужда.Пък и щеше да ми отива на Скреча:-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.