Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 22.05.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Зимните кънки ....нови  
Автор Artemida* (ще те хвана)
Публикувано25.03.03 17:15



Привет на всеки, който се е объркал и е отворил тази тема!
Аз страшно се кефя на зимните кънки и просто ми се искаше да разбера дали тук има други такива??? И на коя пързалка ходите - може и да се познаваме?!?

Мечтай така, като че ще живееш вечно, живей така, като че ще умреш днес...


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 16:06



Здрасти,
Допреди няколко седмици изобщо не се бях качвала на зимни кънки, но реших да опитам и отидох с колеги в неделя в Зимния дворец. Беше много интересно, но и хаотично. Имаше много хора и за абсолютно незнаещи да карат като мен не може да се каже, че беше особено удобно да са на ледената пързалка. Обаче не паднах! А това си е направо геройство. Хареса ми! После пак бях решила да ходя на парзалката, но нямаше с кого и затова се отказах. Обаче имам голямо желание да се науча, а това е най-важното - нали!



Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: wheel]  
Автор Artemida* (Just Skate)
Публикувано27.03.03 16:13



Естествено, че желанието е най-важно, без него нищо не става! :) А и щом ти е харесало може да се амбицилаш и ще видиш какъв кеф е след като вече си стабилна и си караш и се наслаждаваш на всяко движение, вместо да си гледаш в краката и да се чудиш на този или на следващия завой ще се сгромолясаш!:) Но докато се учиш е супер забавно и там има много хора, които ще ти помогнат, защото и те са били така, никой не е роден научен! Но не се отказвай да ходиш, защото няма с кой. Хората или нямат време за такива неща, или ге спират финансиите или просто ги мързи, затова ако нямаш подобни спирачки давай газ към Зимния Много скоро ще познаваш хората там и няма да се налага да се съобразяваш с никой кога да ходиш и кога - не!

Мечтай така, като че ще живееш вечно, живей така, като че ще умреш днес...


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано28.03.03 15:20



Благодаря за добрите думи! Ще продължавам в същия дух! Всъщност това не е първия спорт, с който се захващам. Така, че знам, че с постоянство ще успея!
Поздрави!!!



Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: wheel]  
Автор Artemida* (Just Skate)
Публикувано28.03.03 21:02



Давай все в същия дух!
Стискам палци и успех!

Мечтай така, като че ще живееш вечно, живей така, като че ще умреш днес...


Тема Здрастинови [re: Artemida*]  
Автор Meйджъp™ (no comment)
Публикувано30.03.03 01:52



аз още не съм се престрашил ...



2 + 2 = 5

Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: wheel]  
Автор Meйджъp™ (no comment)
Публикувано30.03.03 01:54



Хайде да се учим заедно.



2 + 2 = 5

Тема Re: Здрастинови [re: Meйджъp™]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 10:17



Ами...!!!
Няма нищо страшно!И аз като отидох за първи път, въпреки че бях с колегите, пак ме беше страх. Но няма място за паника!
Що се отнася до предложението ти за съместно ходене на кънки- ако е сериозно- нямам нищо против!
Двама начинаещи са по-добре от един!!!



Тема Re: Здрастинови [re: wheel]  
Автор Meйджъp™ (no comment)
Публикувано31.03.03 17:43



Всъщност никак не съм начинаещ, само че от десетина години не съм се качвал на кънки, та от това идат притесненията ми :))
Иначе не съм много съгласен с твърдението ти - двама начинаещи трудно ще се оправят, трябва да има някой по-опитен, който да показва на начинаещия как да "рисува върху леда" ;)))
Що се отнася до съвместното пързаляне - първо трябва да проверя какво си спомням и после мога да се впусна в подобна ледена авантюра ;)))



2 + 2 = 5

Тема Re: Здрастинови [re: Meйджъp™]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 10:06



Хм...
Съгласна съм, че трябва да има и някой, който да показва правилната техника, но за първите няколко пъти не е фатално, защото и двамата кандидат- кънкьори ще започнат от едно и също ниво, а това оказва добро влияние върху психиката им. Най-малко няма да се притесняват един от друг. За мен е най-важно първо да се придобие стабилност на леда и увереност в собствените сили, а техниката е въпрос на време, стига човек веднъж да си повярва, че може да се справи. Нямаш представа, колко добре се почувствах, когато отидох за първи път на ледената пързалка с колегите ми (също начинаещи като мен) и успях да се задържа на леда, без да падна нито веднъж- този факт ми вдъхна увереност, че мога да се справя. Разбира се, че не знам каква е техниката на каране, но и за нея има време.
Що се отнася до предложението за съвместно каране- идеята беше твоя! Аз само изразих моето мнение по въпроса.
Хубаво е, че знаеш как да се справиш на леда и съм убедена, че не си забравил нищо от наученото!!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.