Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 09.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
*Кратък преглед

Тема Бронзов медал за Денкова - Стависки !!!нови  
Автор бъrcи (буболечка)
Публикувано29.03.03 16:46



"Албена Денкова и Максим Стависки записаха исторически успех за България на световното първенство по фигурно пързаляне във Вашингтон.
Танцовата ни двойка спечели първия медал на толкова престижен форум за нашето фигурно пързаляне, след като завърши на трето място в крайното класиране.
Световни шампиони станаха канадците Шей-Лин Бърн и Виктор Краац, които изпревариха руската двойка Ирина Лобачева-Иля Авербух."





Браво!!! Поздравления, голяма радост ;-))
За жалост не можах да ги гледам на това състезание, Eurosport липсва по нашата кабелна , но предполагам в някое от спортните предавания ще има репортаж с техните изпълнения.

Шей-Лин Бърн и Виктор Краац и Ирина Лобачева-Иля Авербух се отказват след това състезание. Какво ли ще е класирането на нашите в следващите състезания ...



Тема Re: Бронзов медал за Денкова - Стависки !!! [re: бъrcи]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 10:29



Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Най- хубавото е, че имах възможност да ги гледам! Просто са невероятни! Има страхотен синхрон помежду им и омагьосват всички в залата!
Вчера ги гледах и на галата! Мисля, че пред тях предстои само хубаво бъдеще.
Няма да се учудя ако следващото Световно, в отсъствието на първите две двойки, станат и златни медалисти. Напълно го заслужават!
Аз очаквах те да вземат медал, защото стаха вице-шампиони на Европейското в Мальмо. И все пак имаха до последно страхотна конкуренция за бронзовия медал в лицето на руската двойка, която в крайна сметка остана четвърта. Наистина бяха добри, но не чак толкова, за да изместят Албена и Максим!
България вече е име, с което ще се съобразяват именно благодарение на тях!!!
Благодарим Ви!



Тема Re: Бронзов медал за Денкова - Стависки !!!нови [re: wheel]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 10:42



Oх....?!
Съжелявам за няколкото правописни грешки, обикновено не ги допускам, но се въодушевих...!



Тема Аз ги гледахнови [re: бъrcи]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано31.03.03 13:09



И мога да кажа,че наистина съчетаниета им беше много красиво и оригинално. Не ми харесаха чак толкова на гала-концерта. Но и волната им програма и оригиналният танц бяхя чудесни. Съвсем заслужено взеха медал. Дано и в бъдеще съдиите продължават да ги харесват, защато, нали знаете, във фигурното всичко е на симпатии и антипатии, обективност няма.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Аз ги гледахнови [re: Kлep]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано07.04.03 15:37



Ами мисля, че точно с оригиналния танц спечелиха! Всички други двойки играеха стандартните валсове и т.н. простотии, а нашия оригинален танц наистина беше оригинален - барокова музика, костюми, стъпки, поклоните всичко беше супер! Както казах в другата тема - Красота!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.