Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 19.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано18.04.03 08:48



На Славия...ми ти?


PEOPLE=SHIT


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: mireto:)]  
Автор Artemida* (Just Skate)
Публикувано19.04.03 01:50



Аз съм си фен на Зимния дворец!
Но последните две пързалки на Славия ги посетих, защото Зимния беше закрил сезона 2 дена преди това!

Мечтай така, като че ще живееш вечно, живей така, като че ще умреш днес...


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано19.04.03 07:54



на Славия е по гот...
аз не съм ходила от доста време...поне 2 месеца, а преди ходех всяка събота......от 5 до 6 и 30


PEOPLE=SHIT


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: mireto:)]  
Автор Artemida* (Just Skate)
Публикувано20.04.03 01:30



Ami i az propusnah purvata chast ot sezona, no sled tova si navaksah, zashtoto ot 01.04 do 09.04 imashe vseki den purzalka na Zimniya i se nakarah, a i predi tova si hodeh redovno okolo mesec i polovina! Sega adski mi lipsva, zashtoto si byah sviknala i napravo ne znam kakvo shte pravya dokato otkriyat sezona
A na Slaviya e got, no tam sum hodila mnogo malko, a na Zimniya hodya redovno i poznavam pochti vsichki tam, taka che pri men e po-got na Zimniya! Koito kudeto si e sviknal, nali znaesh!

Мечтай така, като че ще живееш вечно, живей така, като че ще умреш днес...


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Автор Ray Of White (идеалист)
Публикувано20.04.03 15:29



Да, това е първата двойка почивни дни без кънки и е много тъжно. Добре, че днес поне времето е хубаво за разходка...

Иначе съм съгласен, че всеки ходи там, където е свикнал.



Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Ray Of White]  
Автор Artemida* (Just Skate)
Публикувано20.04.03 22:26



Не само уикенда, а и останалите дни бях свикнала в края на сезона да ги запълвам с кънките, а сега липсата е убийствена. Навика е страшно нещо ...
И като стана на въпрос - ти къде ходиш?

Мечтай така, като че ще живееш вечно, живей така, като че ще умреш днес...


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Автор Ray Of White (идеалист)
Публикувано20.04.03 22:37



Ходя на Славия. По-близо ми е, а и познавам хората от клуба, както и някои от тези, които карат.



Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Ray Of White]  
Автор Artemida* (Just Skate)
Публикувано21.04.03 20:36



Е да, щом ти е по-близо ... на мен ми се явява далечко :)
А ти не караш ли? Пишеш, че познаваш някои от тези, които карат... предполагам и ти караш, най-вероятно хокейни? Отдавна или се учиш още?

Мечтай така, като че ще живееш вечно, живей така, като че ще умреш днес...


Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Автор Ray Of White (идеалист)
Публикувано21.04.03 23:34



Ами това беше първият ми сезон Кънките отдавна ми бяха мерак, но бях решил, че трябва да си купя и тогава да започна да се уча. Късметът ми проработи през октомври, когато се снабдих с чифт отлично запазени ССМ . Трябваше само да се наточат и чрез познанствата ми в хокейния клуб това стана лесно. После обаче започна трудното. Първоначалните ми опити бяха кошмарни (не съм падал, но напрежението беше огромно). Държа да отбележа, че не съм подпирал мантинелата, а от самото начало се мъчех да "хвана" ритъма далеч от нея. Е, нужно ми беше доста време, но малко преди Нова година се отпуснах и оттогава нещата звучат много по-добре . В началото ходех само в неделя, после започнах събота и неделя, около Нова година имаше всеки ден и не пропусках. М/у 1-ви и 9-ти април също имаше всеки ден, но тогава успях да отида само на два пъти през седмицата (иначе събота и неделя задължително бях на леда). На 12-ти и 13-ти си направих и обедни и вечерни пързалки - значи, общо 6 часа каране за двата дни

Карам прилично, а другия сезон се надявам да се науча на повечето от майсторските "трикове"

Във всеки случай, заслужаваше си усилията - удоволствието наистина е огромно



Тема Re: Зимните кънки ....нови [re: Artemida*]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано25.04.03 08:01



мда, може някой път да се съберем да караме...


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.