Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 01.07.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Suzdavaneto na BG Biatlon sait  
АвторBlack Hawk (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 17:36



Prikanvam vsi4ki, koito iskat da pomognat za suzdavaneto na bg biatlon sait s kakvoto mogat(snimkov material, biografii, pari-:). Az imam nqkakvi sposobnosti za web dizaina, no za sujalenie nqmam po4ti nikakuv material. Dnes ne ba4ka mail.bg-to i ne moga da si registriram poshta, no do utre shte se opravi i shte vi q dam. Ako iskate da pomognete/ da dadete suvet - (02) - 952-56-38



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: Black Hawk]  
АвторBlack Hawk (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 17:40



Razbrah, che predi 1mesec DAFOVSKA e gostuvala v shouto na Slavi Trifonov - A az glupakut zabravih da go gledam. Sluchaino da znaete ot kude moga da downloadna tova shou ot Internet.



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: Black Hawk]  
АвторBlack Hawk (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 16:38



Poshtata e ve4e regestrirana i e : biatlon@mail.bg



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: Black Hawk]  
Автор Gruber (непознат)
Публикувано04.03.03 00:38



Хубаво да ти помогна, ама не знам как. Много ми се иска бг сайт за биатлон; БГ е единствената биатлон сила която нама саит, (за Латвия не съм сигурен дали имат) и никъде няма инфо за отбора( а в момента сме 4-и в отборното класиране)Проблема ми е, че не съм вече в България, и едва ли ще ходя скоро там, а иначе в БГ имах/имам материали и справки за биатлона и участието на БГ по СП и ОИ, данни които не могат да се намерят в иета. Та не знам с какво да ти помогна, какви точно са твоите възможности и намерения с този сайт, какво искаш, и доколко си сериозен и доколко можеш, Аз по принцип обичам изпипаната до краи работа, и да е всичко от до. Руския сайт който ти казах е почти идеален, има дори биатлон чат там, разбира се и форум, дори и страница с вицове и коментаторски бисери от биатлона
За сега мога да те посъветвам да поставиш този въпрос на колкото се може повеше места, като например тук
http://www.gc.hostcolor.com/biathlon-forum
а също и в форума на www.ibu.at- tam ima mnogo bylgari .
Не се притеснявай че много не ти обръщат внимание сега, чакай да дойде световното и ще имаш може би повече подкрепа.



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: Gruber]  
АвторBlack Hawk (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 11:21



Poprincip i az obi4am izpipanata rabota, no za sujalenie se zapalih po biatlona v poslednite nqkolko meseca. Edinstvenoto mqsto, otkudeto moga da 4erpq informaciq e ot Neta, a ot nego nqma po4ti nikakva informaciq za Bulgariskiq otbor. Ako mojesh da pomognesh s informaciq, az shte se hvana s dizaina i ka4vaneto na informacia. Napravo me e sram, 4e Bulgaria nqmat nito edin sait BG Biatlon sait. Zasega nqmam nujnite poznaniq da napravq 4at i forum, no za vbude6te...



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: Black Hawk]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 17:28



Че няма сайт е повече от ясно, но е създаден български форум, свързан с биатлона- gc.hostcolor.com/biathlon-forum.
Можеш да влезеш и да го разгледаш!



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: wheel]  
АвторBlack Hawk (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 17:43



Ve4e go razgledah i postnah tema



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: Black Hawk]  
АвторALPlNE (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 22:45



И аз съм съгласен с това, че трябва да има сайт за биатлон.
Готов съм да помогна с много информация, снимки и други.
Имам идея този сайт да не съдържа само биатлон, а и да има информация и новини и за останалите ски спортове в България- алпийски ски, ски бягане, може и други.
alpine221@abv.bg



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: ALPlNE]  
АвторBlack Hawk (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 14:02



E-maila mi e biatlon@mail.bg - prati kakvoto si subral. V nai-skoro vreme zapo4vam da ka4vam informaciq po saita.



Тема Re: Suzdavaneto na BG Biatlon saitнови [re: Black Hawk]  
АвторALPlNE (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 18:58



A za predlojenieto mi da ima informaciq i za drugite zimni sportowe?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.