Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 01.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: важни са 15-те кмнови [re: Gruber]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано22.02.03 16:36



Някой успя ли да изчисли какво се случи с точките на първите 4 след това състезание?



Тема Re: ще издържи ли Катя?нови [re: genuine]  
Автор b_2 (непознат )
Публикувано22.02.03 18:28



трябва!утре не я виждам в преследването ако не стеля без грешка!все пак тръгва на около минута след Glagow.
Смятам че на световното ще реши нещата в своя полза - убеден съм!



Тема Дай боженови [re: b_2]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано22.02.03 20:19



да си прав! Страшно ни се иска на всички това да стане!
Стискаме палци утре да се вземе в ръце и да стреля без грешка. Четири грешки са недопустими за състезателка от нейната класа, която се бори за световна купа!



Тема Realno DAFOVSKA E ve4e vtora na 6tнови [re: genuine]  
Автор Gruber (непознат)
Публикувано22.02.03 22:37



Klasirane_______ REALNO Klasirane
1 Dafovska 590____realno 561
2 Glagow 581____realno 567
3 Ahatova 564____realno 525
4 Becaert 558____realno 520



Тема Re: ще издържи ли Катя?нови [re: genuine]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 23:26



Skapa moja ,na vci4ki im e jasno che Ekaterina Dfovska njama da izdarji ,znaei6 li za6to .Ami za6toto kogato doide na sredata tyka ,tja prsto se najade ,napi , pomisli se za goliama zvezda i sega prosto Glogol e nedotejima.



Тема Къде се напи, че не разбрах?нови [re: MM]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 09:10



Къде се напи, че не разбрах?
Къде това и кога?



Тема Re: ще издържи ли Катя?нови [re: genuine]  
Авторwheel (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 10:39



Не знам дали се е напила или наяла, но според мен причината за последните й лоши стартове се крие най-вече в напрежението, на което е изложена. Не вярвам да се е главозамаяла- това да не е футболист. Много добре знае, че докато свърши сезона не може да се предвиди нищо и нищо не е сигурно. Въпреки всичко си оставам оптимист за Световното и смятам, че все още може да завърши сезона на първо място.



Тема Re: ще издържи ли Катя?нови [re: MM]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано27.02.03 14:27



Катя с нищо не е показала, че се е помислила за голяма звезда. Напротив - заради отзивчивостта си стана жертва на журналисти, спортни деятели и на всички нас по някъкъв начин. А е недостойно да плюеш по този грозен начин, човека който най-малкото ни е накарал да се чувстваме горди че сме българи.



Тема Аз все още си мисля...нови [re: genuine]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 14:40



Аз все още си мисля, че Катя не се е уяла, и че има шанс за световната купа.Тя ще бъде конкурентноспособна до последния старт - ще видите!А на който не му харесва - да се качи на ските, да вземе пушката и да ни покаже какво може да се посмееме....



Тема Re: ще издържи ли Катя?нови [re: MM]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано27.02.03 17:23



за масите и екстрите, които я чакаха когато се върна не беше виновна тя .... много хора покрай това целяха определени лични облаги, а други решиха че е хубаво да я мотиваират по този начин, което е несериозно ...... но пък и не съм съгласен, че самата тя е кой знае какъв фактор в имиджа на България !! заради което да си бием челата в земята .. просто си върши работата и ако я свърши добре ще си получи бонусите ... но ме притеснява че това няма да стане, защото ми изглежда психически неподготвена (грешките в стрелбата) за такава борба, дано да бъркам :)
Пък ако стане, ще се радвам с всички ви разбира се, но едва ли някой от вън ще го забележи ... или току виж германците или французите ни заобичали повече, а евробанката ни залее с безлихвени кредити и субсидии:) - това е положителен ефект за БГ от нечия дейност, а нейното е "храна за народа" :))

айде

Редактирано от CuO на 27.02.03 17:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.