Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 01.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Колко старта за СК се вземат за крайното класираненови [re: Gruber]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано20.02.03 20:48



Елиминират се трите най-слаби представяния, така че напрактика се вземат предвид общо 20 старта. Мисля че сметките ти са верни.
Ахатова с допинг!!!!!!! Ха ха ха! Една съперничка по малко! Умирам от кеф!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Кои коментира?нови [re: genuine]  
Автор Gruber (непознат)
Публикувано21.02.03 00:43



Имам и друг въпрос.
Предават ли по БНТ биатлона, и ако да, кой го коментира?



Тема Абе, Ахатова я хванали с допинг!нови [re: Gruber]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 08:37



Да, предават всички стартове от известно време насам.
коментира обикновено моят любимец Асен Спиридонов -
много е интелигентно момчето и кви лафове ръси само.
понякога коментира и Петър Василев.
неизменно с Надежда Алексиева.
_____________
интересното е, че Ахатова я хванали с допинг. Това разбира се,
все още е непотвърдена информация. но на мен много отдавна
ми се стори, че тая рускиня взе че изведнъж стана много бърза...

защо не казвате нищо за четвъртото място на Ирина?!
беше отлична, дано да позадържи формата още някое и
друго състезание, и особено на световното.
А Катя ще ги смачка на преследването, само гледайте!



Тема Реалното положение на нещатанови [re: heops]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 09:36



Истината е, че Дафовска вече няма преднина пред Глагов - не гледайте тоталния сбор, а вадете 3-те най-лоши класирания.Резултата - само 14 т.(който се стопяват за 1 старт) преднина на Дафовска пред Глагов, но като се има предвид, че втората е в по-добра спортна форма става ясно на кой е преднината в оставащите 6 старта - Глагов!Дано се променят нещата!!!
Хеопс правилно каза, че Асен Спиридонов е много компетентен коментатор, който гледа класирането и мисли трезво, не се изказва неподготвен,
за разлика от Пепи Василев, който само се изцепва, и като каже "е сега е нашия шанс" - винаги всичко пропада(не само в биатлона, а и в др. спортове).
Ахатова е много добра биатлонистка, но нито тя нито Бекаерт са много близо да Катя.Спора за световната купа ще се реши между Катя и Мартина Глагов.



Тема Re: Реалното положение на нещатанови [re: Becko]  
Автор didi ()
Публикувано21.02.03 10:42



Да наистина в момента Глагов показва по добра форма, но утре на 15 км. мисля, че ако Катя се представи добре нещата могат и да се променят. Много ми се иска Катя да е победител за СК тя го заслужава дано е приключила негативната и серия и поеме към възхода.
Кажете какво става с Ахатова нищо не знам?



Тема Ахатова е 7-ма вчеранови [re: didi]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 11:25



За твоите думи Диди- от твоята уста в Божиите уши!
Ахатова е 7-ма вчера, дали са я хванали с допинг или не още не е ясно - не са обявили резултатите по точки, но тя не е голямата заплаха за Катя.Освен това аз харесвам Ахатова, защото тя е комплексна - добра и на бягане и на стрелба - като Катя.Ахатова заслужава да е в челото.



Тема Re: Ахатова е 7-ма вчеранови [re: Becko]  
Автор didi ()
Публикувано21.02.03 11:52



Не ни остава нищо друго освен да затаим дъх и да стискаме палци, защото Катя е нашето момиче. Да и пожелаем добър ден в стрелбата другото тя си го може. Късмет Катя!



Тема Не се отчайвайте!нови [re: didi]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.02.03 12:10



И да не победи в събота и неделя, предстои световното! След тези проблеми победата за купата ще е още по-сладка! Ако нещо върви прекалено гладко, никога не завършва добре!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Не се отчайвайте!нови [re: Kлep]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 13:26



100% съгласен.



Тема важни са 15-те кмнови [re: genuine]  
Автор Gruber (непознат)
Публикувано21.02.03 22:49



Споко за това преследване,
Всяка година има един старт в преследването, в който под внимание се взима индивидалния старт на 15км, Тази година това преследване е в неделя, и за него за стартов лист ще послужи класирането от 15-те км в събота като разликите във времената получени от 15-те км. се делят на две,(т. к. по принцип са по-големи). Така че да забравим спринта от четвъртък, и да се надяваме на 15-те км, добро класиране там, и много по-добри стартови позиции за преследването.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.