Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 01.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Мисля си,нови [re: didi]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано19.02.03 09:31



че е много добре за Катя, че ще има 2-седмична пауза преди световното. Явно, че в момента не е във форма - ще има време да се възтанова. От друга страна паузата ще спре възхода във формата на Глагов и Ахатова - обикновено се получава така, така се получи и с Катя след паузата в началото на февруари. Имам предчувствие, че Бекаер (или както и да се произнася това) няма да е най-голямата ни конкуренция за купата.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Мисля си и аз...нови [re: Kлep]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 11:23



Мисля си и аз...че е малко вероятно Глагов да направи 4-то поредно класиране в тройката - просто в биатлона е малко вероятно.Този сезон това го е направил само Бьордален при мъжете, но той печели състезания с 1-во място - явно е много добър!А за Бекаерт и аз мисля, че тя може и да се поолаби!



Тема А аз си мислянови [re: Becko]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано19.02.03 14:41



дано сте прави и двамата!!!!!! Утре е спринта. Стискайте палци!!!!!!



Тема Много мислиме.От много мислене...нови [re: genuine]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 15:22



Много мислиме.От много мислене......глава боли.
Нека каквото сабя покаже, и това е.
Но...ние си стискаме палци все пак де....



Тема Re: Много мислиме.От много мислене...нови [re: Becko]  
Автор didi ()
Публикувано19.02.03 15:31



Дано утре Катя има ден и натрие насовете на гадните германки и рускини. Стискам палци.



Тема Re: Моля някой от Чепеларе да прочете това!нови [re: Becko]  
Автор Gruber (непознат)
Публикувано20.02.03 01:07



И аз не знам защо решиха треньорите да пропуснат старта жъж Финландия, по принцип всяка година пропускат по един старт, и все ме е яд, Както участваха само 40-ина състезателки, сигурен съм че поне 4 българки щяха да се наредят в 30-ицата и да спечелят около 400точки за СК, и можеха да имат много шансове да отидат на 3-то място в отборната купа на нациите и да изпреварят французойките. Пропуснаха уникален шанс. Догодина като като се върне Лив-Грете Скилбреит при норвежките, и като се засилят още повече французоиките (в момента те имат най-добър отбор при девойките). Ще се борим пак за 5-6 място Тази година ще останем 4-ти, което все пак ще е най-доброто ни класиране.



Тема лошонови [re: Gruber]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано20.02.03 13:28



Жалко за това състезание......... какво става с Катето...... Въобще не и върви стрелбата....... Дано се оправят нещата, че и Глагов и Бекер и Ахатова са в страхотна форма. А и с бягането май не успява да навакса. Най лошото е, че за преследването хич не е в добри позиции



Тема Споко!нови [re: genuine]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.02.03 13:57



Нормално е в един спортен сезон (както и в един човешки живот) да има и лош период. Хубавото е, че той е в момента, смятам, че ще отмине до световното. Бъдете оптимисти!
Понеже съм в работата и не съм гледала телевизията - как е класирането на Световната купа след днешния старт? Сигурно Глагов е минала Катето по точки? Питам за общото класиране, това за днес го знам.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Споко!нови [re: Kлep]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано20.02.03 14:53



За световната купа класирането е следното:
Катя е първа с 580 точки, следват Глагов - 553, Ахатова - 527, Бекер - 526



Тема Колко старта за СК се вземат за крайното класираненови [re: genuine]  
Автор Gruber (непознат)
Публикувано20.02.03 16:19



А някой знае ли да ми каже, колко точно от всичките 23 старта за СК, се вземат впредвид за крайното класиране 19 или 20, а може би 21?
Класирането до момента е следното:
1 Дафовска 580 23 Филипова 215т
2 Глагоу 553 26 Никоулчина 147т
3 Ахатова 527 50 Шкодрева 11т
4 Бекаерт 526 53 Попова 6т
5 Дизел 455 54 Кадева 5т
НО
РЕАЛНОТО КЛАСИРАНЕ Е ДО МОМЕНТА Е
Ако се вземат впредвид 20 старта, Ако се вземат впредвид 19 старта
1 Дафовска 549т 1 Дафовска 529т
2 Глагов 535т 2 Глагоу 511т
3 Бекаерт 488т 3 Бекаерт 466т
4 Ахатова 469т 4 Ахатова 443т
5 Дизел 439т 5 Дизел 424т

И в двата случая Катя още повече стопява преднината си от Глагоу но увеличава пред Ахатова и Бекаерт.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.