Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 07.06.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпроснови  
Автор Mgla (--==<||>==--)
Публикувано18.12.02 15:50



Имам едеин въпрос. От 20 години карам ски, миналата година се качих на борд, хареса ми и сега си купих. Проблемът ми е, че там, където отивам да покарам една седмица - Мечит (над Говедарци) - има само паничка и ще ми е голяма мъка с дъската там. Та интересувам се дали някой от вас може да ми каже откъде да си намеря от тези пластмасовите мини ски, за да мога спокойно да си се возя на влека, в смисъл от тия най-обикновените, дето имаше и във формата на бос крак. Пообиколих по магазините, ама не намерих. Ще съм ви много благодарен :)))



Тема Re: Въпроснови [re: Mgla]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано19.12.02 01:19



Ама верно ли на Мечит ще ходиш и кога това ,ама на хижата или на хотела ?Ако е на хижата там си имаме едни мини ски ,хихиххи



Тема Re: Въпроснови [re: Mgla]  
АвторЙOДA (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 09:23



На ски пазара продават.Не са скъпи.



Тема Re: Въпроснови [re: мъp-мъp]  
Автор Mgla (--==<||>==--)
Публикувано19.12.02 10:49



На хижата, ама то номера е да не трамбовам 3 часа пеша нагоре, а да си се кача от самото начало с влека :)))



Тема Re: Въпроснови [re: ЙOДA]  
Автор Mgla (--==<||>==--)
Публикувано19.12.02 10:50



Предполагам имаш предвид на стадион Юнак, нали?



Тема Re: Въпроснови [re: Mgla]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано19.12.02 11:11



Е супер ,ама няма да тръмбоваш 3 часа де само 1,30 мин. хххихих.Аз съм от Варна и утре тръгвам за там и ще остана до 2 януари.Вие кога ще идвате?Мога да ти ги сваля долу ските или да накарам някой ако е след 2 ри



Тема Re: Въпроснови [re: мъp-мъp]  
Автор Mgla (--==<||>==--)
Публикувано19.12.02 11:15



Аз в събота или в неделя, та ако е в събота сутринта не знам дали ще успея да мина през ски пазара и да речем тогава ще звънна в хижата да ви помоля за помощ, мерси много :)))



Тема Re: Въпроснови [re: Mgla]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано19.12.02 11:31



Значи в събота е ахам,защото аз с групата от Варна ще трябва да ви изчака ме.Ама да знаеш,че влека на Говедарци,май че още не работи.А за ските ми що не провериш на пазарчето пред стдаион Васил Левски,там трябва да има.Много ми е приятно аз съм Мария,значи там ще се видим



Тема Re: Въпроснови [re: Mgla]  
Автор мъp-мъp (минаващ)
Публикувано19.12.02 11:33



А и горе вече няма телефон,незнам кво станало ама го махнали ,ако искаш мога да ти дам моя евентуално ,абе ще се оправиш хайде успех



Тема Re: Въпрос [re: Mgla]  
АвторЙOДA (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 11:36



ДА:-))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.