Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 28.05.24 
Спорт
   >> Спортна екипировка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ГЛАСУВАЙТЕЕЕЕ!!!...нови  
Автор SnOwMaSt3R (snowboardmaster)
Публикувано06.11.02 21:45



Айде бе хора не подценявайте това!Трябва да се гласува за да се избере МОДЕРАТОР!!!Нека ВСЕКИ, който влезе в клуба да гласува в темата "Да изберем модератор" (или тук) или да предложи себе си за модератор (и да не подценява тази длъжност!).След гласуване победителят ще остави тема в клуб "Предложения" с която ще настоява да получи правата си.Моля ви ГЛАСУВАЙТЕ!!!!!!!!!

Няма нищо по хубаво от много сняг и един сноуборд в ръка.


Тема Re: ГЛАСУВАЙТЕЕЕЕ!!!...нови [re: SnOwMaSt3R]  
Автор SnOwMaSt3R (snowboardmaster)
Публикувано06.11.02 21:52



И още нещо.... тъй като гласуването може да продължи до безкрай, трябва да има дата на която свършва.Нека тази дата е 10 НОЕМВРИ!!!Който има най- много гласове на 10 ноември, той печели!!!

Няма нищо по хубаво от много сняг и един сноуборд в ръка.


Тема Re:нови [re: SnOwMaSt3R]  
Автор Бeзcъннa (distance)
Публикувано07.11.02 02:27



Хайде да обясниш какво е това нещо модераторът и да се обосновеш защо мислиш, че тук е необходим. Казваш да не подценяваме тази длъжност, ок. Тогава не я подценявай и ти. Подходи сериозно и като начало обясни за какво става въпрос, хората може да не знаят.

- - - -
"Циникът е разочарован идеалист."



Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
АвторSnOwMaSt3R (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 21:33



Модераторър има неограничени права над клуба.Той може да изтрива теми ако реши че не са подходящи за определения клуб (като реклами и т.н) може да създава правила които трябва да се спазват и при постоянно нарушаване от определен юзер модераторът може да забрани достъпа на този юзер до клуба за определено време.Какво повече да обясня?Четох в клуб Предложения тема "искам да стана модератор".Казвам да не се подценява защото не може просто да поискаш и да станеш модератор.Дори може да се каже че се изискват определени умения.Аз смятам че ги имам но, казах че ако бъде избран друг за модератор нямам нищо против.Естествено че аз нямам право да идвам и да настоявам да стана модератор!Аз настоявам (или се надявам) да има гасуване и модератор да бъде избран .За това след като знаете горе-долу какво е модератор МОЛЯ ГЛАСУВАЙТЕ!!!



Тема eto ti glasuvaneнови [re: SnOwMaSt3R]  
Авторanti (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 09:07



abe stiga si iurkal horata, ne vijdash li che toia klub e tolkova umrial che niama nakude, kvo se butash da stavash moderator, goliamata chest. kato gledam kolko temi ima za triene ebalo si e maikata she ti se otvori rabota hah abe pich znaesh li kvo, ia po-dobre zakrii celia klub che mi se struva nepodhodiasht



Тема Ох... [re: SnOwMaSt3R]  
Автор Fragile (frozen)
Публикувано08.11.02 17:30



В другата тема написах, че няма да ти се бъркам повече, но понеже си ми писал, да отговоря. "Неограничените права над клуба" ги забравИ! Ще имаш задължение да пазиш спокойна атмосферата за писане и толкоз. Опциите, дето ги има един модератор, са само удобство. Отивам си, така и така не пиша тук, но ми беше забавно да видя това "гласувайте, гласувайте, на клуба му трябва, трябва, трябва модератор"...

- - - -
"Всеки има толкова грижи, колкото може да носи."



Тема Re: Ох...нови [re: Fragile]  
Автор SnOwMaSt3R (snowboardmaster)
Публикувано08.11.02 23:21



Абе анти, става дума за друг вид гласуване ако искаш някой да закрие клуба си пиши теми в Предложения, но това са си глупости!Ако не ти харесва един клуб не влизай в него....А безсъснна ми мисля че можеш да гласуваш против,но искам да те питам нещо.Ти не искаш Аз да стана модератор или не искаш да има модератор въобще (независимо кой е).Питам защото не знам лично ли да го приемам.. или не .Като гледам май никой не иска да гласува... жалко.... безсънна знам какво е да си модератор,знам как и кога се налага да променя нещо....но не се смятам за някакъв свръх човек и се надявах да има оспорвани избори(естествено че се надявам да стана модератор нормално е ).Е има още два дни официално до прекратяването на изборите.... да видим какво ще стане...

Няма нищо по хубаво от много сняг и един сноуборд в ръка.


Тема Re: glasuvaite za men!!!!!нови [re: SnOwMaSt3R]  
Автор Calibra16V (sustezatel!)
Публикувано12.11.02 10:04








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.