Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 23.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Нали ми знаете проблема...нови [re: ADMlN$]  
Автор niksus (зарибен фен)
Публикувано22.06.03 08:06



nakraja kwo stana - ne se razbra
az sum s WinME i det ne mi ba4ka F1 kato na admin-a ami i F3
- kat 4ukna F1 ne izliza nisto, de go help-a - nema goooo
- kat 4ukna F3 izliza prozoreca s search-a , pishem tam kwo da e + Enter i nisto ne stawa - IZOBSTO NE PO4WA DA TARSI DAJE
nakraja sha treba da preinstaliram ama ne moga stot postojanno se polzwa PC-to
izobsto goljam kef



Тема и на мен ми дойде до главата...нови [re: ADMlN$]  
Автор Eol™ (God Of Winds)
Публикувано10.07.03 03:08



... същото ... буташ F1 ама няма хелп и прочие дивотии като горе описаните да не се повтарям
та след доста ровене по МСДН-а на MS попаднах на

И на трите компютъра (ХР Home) на които се опитах да стартирам Hhupd.exe ми каза, че това можело да се ъпдейтва само чрез SP. След още малко ровене се разбра, че всичко опира до некачествен Hhctrl.ocx контрол. Дръпнах си такъв през filesearch.ru; реплейснах го, регистрирах го, ребутнах и се оправи; същият файл го взех от работещо ХР и повторих процедурата и другите два комп-а => работи си ... пробвай и ти ако все още го имаш този проблем и ти се занимава
П.С. извинявам се че връщам толкова стара тема ама кофти е да отварям нова :)

Не вытащишь без труда, если сунул не туда.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.