Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 02.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема каякнови  
Авторкаякар (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 08:29



Аз тренирам каяк и според мен това е най-добрия спорт въобще.Той развива хармонично мускулатурата на тялото , а постоянния досег с чистия въздух, слънцето и водата спомага за цялостното укрепване на организма.Наличието на къси-200м и дълги -10 км дисциплини води до развитие и на скоростните качества и на издръжливостта.Възможноста за индивидуална изява в едноместния каяк ти позволява да докажеш себе си, а участието в двуместния и четириместния каяк развива способността ти за успешно участие в екип и създаване на силни приятелства.Постоянния досег с природата формира един изцяло положителен мироглед.Вярно е че е труден спорт но те калява за всички битки ,които ти предстоят в животта.
Специален поздрав и БЛАГОДАРЯ на двукратния сребърен медалист от олимпиадата в Сидни-Петър Мерков и на всички наши олимпийци-Милко Казанов, Адриан Душев, Йордан Йорданов, Петър Сибинчич, Енчо и Мариан.



Тема Отг: каякнови [re: каякар]  
АвторVladi (Нерегистриран)
Публикувано20.10.00 02:03



Абе не точно каяка, а гребните спортове изобщо...



Тема Отг: каякнови [re: Vladi]  
АвторДрогата (Нерегистриран)
Публикувано20.10.00 08:52



а пък ЕБните направо си е ебало майката



Тема Отг: каякнови [re: каякар]  
АвторХомо (Нерегистриран)
Публикувано20.10.00 23:30



Момче, като те гледам....си ВИФаджия, 2-ри курс.



Тема Отг: гребните спортове vladiнови [re: Vladi]  
Авторкаякар (Нерегистриран)
Публикувано21.10.00 20:09



изобщо и по принцип си прав, но каякарките са много по-красиви от академичните гребкини, тоест
нашият спорт и тях разкрасява и следователно имам много и то хубави (повярвай ми дори по хубави от худ. гимнастички) аргументи в полза на моето твърдение:))))



Тема Отг: Хомонови [re: Хомо]  
Авторкаякар (Нерегистриран)
Публикувано21.10.00 20:29



Аз като те гледам .......си ВИФаджия, 3-ри курс.
Явно повече си чел щом виждаш през екрана???!!!





Тема Отг: гълтам букви всякаквинови [re: Дрогата]  
Авторкаякар (Нерегистриран)
Публикувано21.10.00 20:32



Дрога ти само като си дрогиран ли гълташ букви или това ти е постоянното състояние???
Внимавай да не глътнеш спринцовката , макар ,че ако продължаваш май тя ще те гътне!



Тема Отг: каякнови [re: Хомо]  
Авторboy (Нерегистриран)
Публикувано22.10.00 13:32



Айде сега да познаем аз кой КУРс съм ??? :-))))



Тема Отг: каякнови [re: boy]  
Авторкаякар (Нерегистриран)
Публикувано22.10.00 17:32



Сигурно I-ви ,ако въобще си на възраст за висше , а не си just a boy , playing with the big mens ?
Ако говорим сериозно ти какъв спорт си тренирал?
Само да не си шахматист, щот такъв спорт няма!!!



Тема Отг: каякнови [re: каякар]  
Авторboy (Нерегистриран)
Публикувано23.10.00 11:03



:-))) Лошото е, че отдавна съм завършил висшето....(93) Какво да се прави сега съм на 33 !!!
Иначе не мога да кажа, че съм тренирал активно някой спорт освен плуване , но за кеф. За сметка на това компанията ми е доста по-професионално занимаващи се. Напоследък ми се ще отново да почна нещо , може би този път ще бъдат някакви фитнеси и кросчета . Когато човек работи в офис по цял ден .... трябва му движение.
So that's me u see just a big boy




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.