Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 28.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Wakeboard  
АвторTikwenik (Нерегистриран)
Публикувано30.10.00 12:24



Wakeboard - kakwo ]e kavete! Kazichane - mestoto za otkachane s wakeboard!:)




Тема Отг: Wakeboardнови [re: Tikwenik]  
АвторLukcheto (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 03:35



Miastoto Kazichane e sus sigurnost :)
Az tam tova liato biax na niakakuv kupon, kato po sluchaia pusnaxa i vleka za noshtno karane..
Az karam samo vodni ski, nooo mislia che wakeboard-a si e sushto mania :) Triabva da opitam i TOVA :)



Тема Отг: Wakeboardнови [re: Lukcheto]  
АвторTikwenik (Нерегистриран)
Публикувано31.10.00 12:40



AAAAA ami to az prawix taia godina kupon tam i moia priatel sa]o - ako kavesh koga si bila, ]e razbera dali si bila na moia kupon ili na negowia :)))
Inache e mania de - iako e .......abe to kwo li ne mi xareswa ama ne move sichko:)
I sarfa e mania, ama po-goliama organizacia iska - da duxne wiatar, da idesh do Iskara i taka...a wakeboarda - palish kolata i si na Kazichane :) duxa, ne duxa wse se kara :)
Probwaj



Тема Отг: Wakeboardнови [re: Tikwenik]  
АвторLukcheto (Нерегистриран)
Публикувано01.11.00 09:04



Taka si e za SURF se iska viatur :)))) Obache puk kato zaduxaa :)MAniaaa!!!
E, razbira se che se praktikuvat i drugi sportove za da ne minava vremeto samo v chakane :)))) be i vodni ski si e mania, osobeno kato nadobreesh :)
AMi az biax na partito na Kazichane...Mmmm, chakai da si pomislia, mai beshe tochno predi da zamina za Trcia za surf, znachi e bilo niakude nachaloto na AVgust. Tochna data da me ubiesh niama da moga da izmudria :))) MAlko sum razseiana :)))) Obache tam niakude triabva da e :))))))



Тема Отг: Az ]e ti kavaнови [re: Lukcheto]  
АвторTikwenik (Нерегистриран)
Публикувано06.11.00 18:50



Na 1 avgust beshe wtoria kupon, sigurno na nego si bila :)
To posle maj niamashe poweche, ili pone ne biaxa s cweta na parwite dwa :) Pozdrawi sza sega!!



Тема Iskamda razkaja za vodnite skiнови [re: Tikwenik]  
АвторLukcheto (Нерегистриран)
Публикувано18.11.00 01:03



Znachi Dony, az kakto ti kazax karam vodni ski :)AMa sega shte razberesh podrobnosti :)
ZNachi v 11 klas liatoto, tochno predi da mi izleznet rezultata na izpita po istoria v Universiteta, biax s edni priateli na SHturkelovo gnezdo tova biaxa nai-purvite stupki v surfa :)))))
I tamun veche shte si xodim, idva niakakuv chichki i vika iskate li da pokarate vodni ski zashtoto imam oshte benzin... I nie se spoglejdame... I vednaga DAAAAAAAA!!! Ne che niakoga sme karali :) I purvo dvete mi priatelki, obache te ne trugnaxa... Posle az...I na tretia put trugnax :))) Maniashko..>Max se izkefix, a chichkoto mai me xaresa i reshi da napravi edna goliama OBIKOLKA...Leleiii, kato se vurnaxme na men vsicko mi trepereshe ott iztoshtenie...
Da ne zabraviame che vse pak che tova vreme beshe murtuv period za sport i biax pozagubila forma okolo ucheneto, ama posle burzo se vurna, kudfe shte xodi taia mi ti forma!!!
kakto i da e...
I ot vuprosnia den do sega ne se biax kachvala na vodni ski :)
Dokato minalia mesec ili po-minalia edni priateli tuka mi vikat: "Are s nas na motorna lodka" i az "OKI", otivame a to kum lodkata davat vsichko: weakboard, ski, i vsiakakvi naduvaemi neshta za kef i vozene...
Mislex che sled blizo 7-8 godini edva li shte trugna... OBACHE, si trugnax ot raz i taka se izkefix cheeeeeeeee suma vreme se vozix...Ama che kef...
NAli se seshtash che sled tova sledvashtata sub i ned pak biaxme tam i pak se karashe...
Sega me e iad zashto ne opitax weakboard-a :) Mojeshe da mi se otdade, makar che mi se struva po-trudno ot ski :)
Ta taka...Ne iskam da zvuch kato xvalene...Prosto tova sa moite patila s vodni ski :)
Na Kazichane oshte ne sum xodila, ama sa mi kazalvali che e trudno trugvaneto tam :)



Тема Отг: Brawo na Luнови [re: Lukcheto]  
АвторKarlson (Нерегистриран)
Публикувано29.11.00 16:47



A brawo bre znachi bichish na Vodni ski :)
Bicha - na moia vargon e karam, xodia, otiwam i t.n. sichko obedineno w edna duma BICHA,
Naprimer BICHA Wakeboard - w prewod karam wakeboard,
BICHA ski - sa]oto kato po-gore i t.n.
Znachi ti Bichish iako Wodni ski :))) Ili pone ]e stanesh fenka.
Az wodni ski ne sam karal ot 2 godini i move i da se razmava :))) Ne znam... move da probwam niakoj den pak
A wakeboarda maj e po-truden ot skite, ne maj, ami pone za mene beshe po-truden.
A po otnoshenie na tragwaneto na Kazichane - maj e trudno.....po-lesno maj e ot woda da tragne chowek!



Тема Отг: Brawo na Luнови [re: Karlson]  
АвторLukcheto (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 08:57



Dam, ot voda mai si e MNOGO, MNOGO po-lesno...AMi da pitame Tikvenika, toi kara na kazichane..
Dony, kak se trugva ot kazichene na wakeboard, trudno li e???A na ski??
Xei, Karlson, tova mi e liubimata knijka i geroi :))))) XIxixiiii..



Тема Отг: Brawo na Luнови [re: Lukcheto]  
Авторкаякар (Нерегистриран)
Публикувано30.11.00 09:12



Значи затова си толкова добра на wakeboard-- та ти с помощта на скритата си перка въобще не докосваш водата:-))))))))))



Тема Отг:Da tragnesh ot woda :)нови [re: Lukcheto]  
АвторTikwenik_anon (Нерегистриран)
Публикувано01.12.00 10:43



Ej Lu pak sam az
Znachi pak za wodata stawa duma.
Az chesno kazano ne znaex kak se tragwa ot woda dokato tazi godine ne mi se sluchi slednoto.
Wartiax se na wleka, i po edno wreme gledam che sam sam, bleia kakto winagi i dokato bleia spriaxa wleka ( niakakwa awaria imashe ) i az pochi na drugia briag - potanax. Da ama NE az se darva za waveto, i edwam si darva glawata nad wodata, stoto daskata mi e zakachena za krakata - predstawiash si kartinkata, xem darva waveto, xem se boria da ne potana, a pak ot dwete mi strani wadicite na dwama ribari ( sigurno iako me psuwaxa ). A i sigurno iako che chudexa - Kwa e taia otrepka deto ot 20 minuti se dawi tuka :)
I taka sedia si az kato vaba waw wodata a wleka ne go puskat. Da ama az sam tap no uporit.
A pak na brega xorata zemali i s edna kamera snimat gladkoto ezero.....i se kefiat na zaleza.
Po edno wreme ( az towa go gledax weche na kamerata ) puskat wleka i......i ha fona na cialoto nastapilo zatishie, ot wodata ( ama mnogo gotino beshe ) izkochi edin woden dux.....xi,xi,xi towa biax az:) Wodnia dux AmGal:)
Beshe mnogo efektno - prilichashe na scena ot filma Woden Swiat - deto pushachite izlizaxa ot wodata s djetowe :)
Valko che kasetkata nesto se powredi inache stix da si go imam za spomen!
Wodnia start - stawa spored men lesno, a suxia e sa]ia, no ima po-goliama psixologicheska bariera :)))
Do skoro Lu




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.