Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 30.05.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Състезание по кану-каяк във Варна  
АвторAнreлoв (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 07:06



Ще има състезание по кану-каяк във Варна следващата седмица, около 19-20 септември, кой знае повече, на каква дистанция и в кои възрасти ще е ?
Приканвам варненци да съдействат всячески за да подпомогнем провеждането на състезанието, което ще е за пръв път от много време насам.



Тема Re: Състезание по кану-каяк във Варнанови [re: Aнreлoв]  
Автор mitq (член)
Публикувано13.09.08 11:19



до колното знам ще е на дълга дистанция 10-12 км и ще е на 27-28 не знам кой от двата дни на едноместно на общ старт поне аз си мисля че нивото ще е добро сещам си за няколко класни състезатили които ще участват



Тема Купа "Варна" 27 .09.2008 г.нови [re: mitq]  
АвторAнreлoв (Нерегистриран)
Публикувано13.09.08 13:34



Днес стана ясно, състезанието ще бъде на 27 септември, общ старт за мъже и юноши старша възраст, 8 км за жени и девойки, изпълнени сме с желание да го проведем на ниво, надяваме се всички състезатели от страната да уважат нашата покана и скромно домакинство и да дойдат да участват :)
Осигурили сме кула за наблюдение, която е и барче с каквото трябва, подходяща обстановка за посетители и гости, награди за победителите, отворени сме за предложения, до момента в който ще трябва да внесем Наредбата за състезанието в общината, ако някой се притеснява че ще е последен, мое се пусна и аз, та да има кой да бие :)



Тема Re: Състезание по кану-каяк във Варнанови [re: Aнreлoв]  
АвторAнreлoв (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 00:12



Малко допълнителна информация, техническата конференция ще бъде в петък, 18.00 часа, 26.09.2008г.
Осигурени са средства за наградния фонд в размер на 600 лв, ще бъдат раздадени предметни награди и купи на всички състезатели с призово класиране и възпоменателни фанелки на всички участници в Събитието :)
За претендентите за места в националните отбори ще е важно да знаят, че доброто представяне със сигурност няма да остане незабеязано :)



Тема Re: Състезание по кану-каяк във Варнанови [re: Aнreлoв]  
АвторNoeaton-Bdin (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 18:12



am da pitam az sum na 15 godini vuzmojno li e da u4astvam ???? i dali tva predstavlqva nqkuv problem ? 6toto sum navit i sea govorq s ba6ta mi ako se navie 6te doida stiga da ne buda vuzprepqdstvan....





Тема Re: Състезание по кану-каяк във Варнанови [re: Noeaton-Bdin]  
АвторAнreлoв (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 20:18



Разбира се че ще можеш, няма ограничение за участие, свържете се с Христина Иванова и заявете участие, или елате на техническата конференция в 18.00 часа, петък, 26.09.2008.
Нали разбра, старта на мъже и юноши е общ, ще се стартира от общ старт, иначе награждаването ще е и за мъже и за юноши поотделно, първите трима юноши ще получат купи и предметни награди :)
Ако нещо не е ясно, питай.



Тема Отборите пристигнаха!нови [re: Aнreлoв]  
АвторAнreлoв (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 22:26



Утре се провежда, кой ще е първият носител на купа "Варна" ?!



Тема Ето ги и снимките :)нови [re: Aнreлoв]  
АвторAнreлoв (Нерегистриран)
Публикувано30.09.08 06:49



Ето тук-
http://photo.vodnazona.com/index.php?etc=gallery&act=view&picID=0&gID=93&id=8219&page=0



Тема Re: Ето ги и снимките :)нови [re: Aнreлoв]  
Автор mitq (член)
Публикувано30.09.08 14:22



стана добро състезание особенно в каяка при мъжете организацията беше добра исамо дето можеше и да е по дълго много добре са станали снимките



Тема Re: Ето ги и снимките :)нови [re: mitq]  
АвторProfiler (Нерегистриран)
Публикувано22.02.10 17:18



Хехехе на мен тук само старите пушки а ми познати, Санди ли пуснахте за победител, ееех как съм изтървал




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.