Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 03.07.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: каякаринови [re: Kaяkap]  
АвторAleksand1r Pavlov (Нерегистриран)
Публикувано22.03.08 16:43



ooff toz nacionalen odbor BRE BRE golqma rabota haha "napravo" kakto mogad dati dad1t nqkakvi usloviq 6to gore priqtni za renirane.Hrana,spane,rejim te i mnogo b1rzo mogat da si go zemat s1s leka raka. 6toto gi boli onaq rabota s1s (izvinenie) te horata si zimat pari4ki tam... KOMUEE sladka rabota;; Te vinagi moje da si zimat kogoto iskat v1v odbora i da si prodaljavat da si v1r6at bezdeinata rabota tiho i krotko... AZ seriozno imam 4ustvoto 4e tezi treniori sa tam samo da si zimat lesni pari nqmat nikakvo jelani i nikakva volq da napravqt edin dob1r sastezatel
O S T A V K A A>A>A>A>A>A>A>A>A>A>A>A>A>A





Тема Re: каякаринови [re: Aleksand1r Pavlov]  
Автор mitq (член)
Публикувано23.03.08 09:12



икво юношите се представиха похвално за сметка на НАЦИОНАЛНОЯ отбор мъже които не показват напредък и за пореден път се доказа че последните години в клубовете май се работи по добре не че работят кой знае колко на в отбора по лагерите маи си губят времето и гхарчат кинти и не допускат младите но и на това му се вижда края



Тема Re: каякаринови [re: mitq]  
АвторAleksand1r Pavlov (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 16:15



mai mai... E taka ....... ZA proden p1t Izlagaciqqqqqqqqqqqqqqq kakvo izob6to se u4udvate be hora



Тема Re: каякаринови [re: Aleksand1r Pavlov]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 17:21



Казвайте бе кой първи, кой втори, кой закачил водорасли, как е класирането.
Май само един удобен бойкот на олимпиадата оправя ръководството, иначе позор голям.



Тема Re: каякаринови [re: Гюpo]  
АвторAleksand1r Pavlov (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 02:32



ЦЦЦЦЦЦЦЦ.................... НАли знайте българския Фудбол колко е зле сравнение със Останалите държави ХАХАХАХАХА...... Във кану КАЯКА СМЕ още ПО-зЛеЕ... Ама аз незнам такъв човек,който да застане на чело на ОТБОРА и да опраи малко нещата Поне за "Б" финала да са закачатттт ..... щото дасе ходи някъде и да се отпада от сериите пък да са класираш за ПОЛУФИНАЛ да се счита за ГОЛЯМО постижение НЯМА СМИСЪЛ ::::ХОРА:::: ПРОСТО НЕ ХОДЕТЕ АКО Е ТАКАААААААААААА




TCTCTCTCTCTCTCTCTCTCTCTC.................... NAli znaite b1lgarskiq Fudbol kolko e zle sravnenie s1s Ostanalite darjavi HAHAHAHAHA...... V1v kanu KAQKA SME o6te PO-zLeE... Ama az neznam tak1v 4owek,koito da zastane na 4elo na OTBORA i da oprai malko ne6tata Pone za "B" finala da sa zaka4atttt ..... 6toto dase hodi nqkade i da se otpada ot seriite p1k da sa klasira6 za POLUFINAL da se s4ita za GOLQMO postijenie NQMA SMISAL ::::HORA:::: PROSTO NE HODETE AKO E TAKAAAAAAAAAAAA


Много моля, пиши на кирилица! Следващият пост на шльокавица ще бъде изтрит. Благодаря.

Редактирано от surfline на 26.03.08 09:17.



Тема Re: каякаринови [re: Aleksand1r Pavlov]  
Автор mitq (член)
Публикувано27.03.08 21:29



похвали за редакцията крайно жреме е да се наблегне на кирилицата
а иначе по темата не са виновни съствзателите трйбва да се участва на състезния за които са подготвени състезателите а не направо на световно и да ги бият и да се разочароват не напразно са казали умните че най го;ямата тренировка е състезанието



Тема Re: каякаринови [re: mitq]  
Автор koraviat_tip (активен)
Публикувано27.03.08 21:47



Ей хубаво състезание стана направо хвърчаха тея лодки, само че не знам какво ще е оправданието на дъртата като се (усерът) на това европейско. Иска ми се като се върнат да я питам що толкова слабо да и го върна за една година дето се връшам от световното и идва при мене и ме пита що толкова слабо :О) хах много тъпо ми стана то да не е еи така отиваш за една година обираш им златата и се пребираш вече доволен, да са махат тея че ми става лошо като ги видя :О)



Тема Re: Господа кану/каякари,нови [re: Kaяkap]  
Авторkaнy-kaяakap (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 23:49



kakви са резултатите от контролното?



Тема Re: каякаринови [re: koraviat_tip]  
Автор mitq (член)
Публикувано28.03.08 15:53



оправдания колкото искаш но лопото е чена никой не му пука за поравданията а всеки иска резултат и класиране а то не става като при строителите всичко обещават и после обясняват защо не е станало
дано да се развият по бързо нещата и да не се загубят юношите поне като се съсипа отборите по каяк и кану да се наблегне на юноши и да вземат да ги водят на състезания а не само на европейско щот било нямало пари или там няква друга тъпотия



Тема Re: Господа кану/каякари,нови [re: kaнy-kaяakap]  
Автор koraviat_tip (активен)
Публикувано31.03.08 13:30



Има ли значение като състезанията са на 500м и 1000м , е мойе да има някакжо зна4ение там за тренъорите. Щтом ги правят значи имат някаква стойност, за мен нямат.
Миро е първи с 08:04.00 втори е Милко там с 08:09 и трети е Петко Москов 08:11 мисля не съм сигурен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.