Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 07.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Краят на песентанови [re: mitq]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано10.08.07 06:28



Дали ще има други желаещи да експериментират с момчетата в отбора? Ако някой не е тренирал състезатели на високо ниво, сега е моментът да се кандидатира.



Тема Re: Краят на песентанови [re: Mинaвaщ]  
Автор mitq (минаващ)
Публикувано10.08.07 09:12



те май вече не са на високо ниво по добре да си тренират по клубовете така ще си имот управдание



Тема Re: Краят на песентанови [re: mitq]  
Авторkoraviat_tip (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 22:22



Mitak vinagi si bil prav i 6te si ostane6 do krai prav pomni go ot men, do sega ne sam 4ul ot tebe ne6to gre6no da kaje6

ne ti se 4etkam kazvam seriozno kakvo mislq i mislq, teq hora koito ve4e ne sa na tova nivo koeto sa bili mogat spokoino da dadat pat na teq koito mogat a ako nqma takiva zna4i trqbva i da nqma nacionalen otbor heh sega 6te kajete tos pak koi e da prikazva takiva raboti ama az mislq 4e sam si s pravoto da obsajdam kakvoto i da e v toq klub



Тема Re: Краят на песентанови [re: koraviat_tip]  
АвторKaяkap (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 22:37



Сега за теб е време да караш яко, ама много яко. Ще има още спорт за теб, но е време да караш! Това пък ти го запомни от мен. И наесен ще е време да тресете яката всички, ще има място за всеки, защото така спорта потъва, и няма да изплува дълги години.
А тия сега дето го раздават шефове може и да не пеят наесен, изпикаха ги да ядат сопите , защото на старите тарикати им бе ясно какво следва на това световно. Е сега ше ги наритат и други ще работят с отбора.



Тема 5-6 сезонанови [re: Kaяkap]  
АвторKaяkap (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 22:42



Всеки от нас е имал по 5-6 сезона при мъжете, и ако реши да не кара на републиканско за него самия ще е загуба, някой ден ще разбере че не е бил прав, можеш ли-караш , ама до дупка, да можеш а да не караш това са селски номера, от мен да го знаете.



Тема Re: 5-6 сезонанови [re: Kaяkap]  
Авторkoraviat_tip (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 05:06



Za6to me uvolniha ot kluba togava az ne sam po4nal da vzimam zaplata za6toto sam vlqzal v proekto olimpiiskiq otbor i nacionalniq otbor, az si vlqzoh kato mladej i za tova zapo4naha da mi davat velikite 170lv e kakto izkat nqma da svar6i sveta s men ili bez men no nqma da se otkaja tolkova lesno kolkoto si mislqt





Тема Re: 5-6 сезонанови [re: koraviat_tip]  
Автор mitq (минаващ)
Публикувано12.08.07 08:36



ти си карай а после пак ще дойде време да ти предложат нещо заплата или друго но тогава ще трябва да си признаят че са сгрешили и ще им е гадно има ги такива много виж енчо и сту изгониха ги от ЦСКА и сега ги е яд че тренират и зимат медали по републиканските
ние като картотекирахме чалъка кольо льолов как се пулеше
така че ти се тренирай карай силно на никола велев пък може и да смениш клуба или ако не ти да поставяш условия(без да се престараваш едтедтвено)



Тема Re: 5-6 сезонанови [re: mitq]  
АвторKaяkap (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 08:44



Много добър съвет, светът не свършва с клуба в който се намира, нека си кара, а то си има клубове с по-далновидни ръководители, които знаят че един състезател след много подготовка най-накрая тръгва и то яко, особено пък ако има кой да го подхване.
Ей, загубена държава, на неговото ниво да са не повече от 6-8 човека, и да не им трябва! И то в олимпийска година!
Мдааааа... Липсата на конкуренция вътре убива и четворката каяк.



Тема Re: 5-6 сезонанови [re: Kaяkap]  
Автор mitq (минаващ)
Публикувано12.08.07 09:13



имаме пресен пример сашо стана световен за юноши на скиф без да е в ноционалния отбор
да вземем пример от другите спортове лека атлетика гребане те са си отделно треньорите си имат групи (лодки)които готвят и не се бъркат един на друг и успехи има някакви



Тема Re: 5-6 сезонанови [re: mitq]  
Авторkoraviat_tip (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 11:28



Da tova e dosta uda4en na4in na trenirane stiga da ima usloviq za tova i znae6 kakvo 6te kara6 o6te ot na4aloto na sezona i ima6 nqkakva predstava za kakvo se gotvi6 a taka Milko kaje tos ne go izkam v lodka s men i kvo praim barkame si v nosa a 4e sam se blaskal cqla godina nikoi ne vijda! Ili ne ot tiq koito trqbva da vidqt a tas dartata gleda da me otkaje hihihi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.