Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 21.09.24 
Спорт
   >> Водни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kupuvam kaiakнови  
Авторivak (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 16:02



Tarsj da kutj kajk za barzi vodi.



Тема продавам kaiakнови [re: ivak]  
Автор mitq (новак)
Публикувано30.08.06 18:25



прион инвейдър син не е каран много със шприцка неопренова и балони -800леваако се интересуваш може да организирам да я пробваш



Тема Re: продавам kaiakнови [re: mitq]  
Авторlvak (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 08:10



Kakvi sa mu razmerite? Ima li spukvania po nego? Ti ako si v Sofia ,neka se razberem da go vidj deistvitelno.Prati mi vse pak parametrite mu?





Тема Re: продавам kaiakнови [re: lvak]  
Автор mitq (новак)
Публикувано01.09.06 19:33



а бе аз съм в софия ама каяка не е иначе е голям не знам точните размери но има добър ход и обем мисля че е около 2,60 дълаг и около 55-60 широк и около 280литра нямя спуквания само е надран но това е разбираемо лодката е в кърджали но може и да я докарам в софия ти начинаещ ли се или



Тема Re: продавам kaiakнови [re: mitq]  
Авторivak (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 21:54



Raftil sam s gumeni lodki predi niakolko godini kogato oste gi niamase kaiatsite.
Grebal sam s kaiak na moreto. Smiatam 4e imam obsta kultura ot paftene.Estestveno 4e ste se uprasniavam parvo v srokoini vodi.No triiabva da j vidia lodkata.Ne iskam da vzimam niakoi korab. Iskam nesto po universalno . Ne mnogo malko no ne i mnogo goliamo.

GSM 0887 231910
E MAIL ivo_zdravko@dir.bg



Тема Re: продавам kaiakнови [re: mitq]  
Авторivak (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 08:01



Ste ima li vazmosnost vse pak da go vida yozi kaijak????????



Тема Re: продавам kaiakнови [re: ivak]  
Автор mitq (новак)
Публикувано08.09.06 23:18



може би в края на месеца ще ходя до кърджали и ще го донеса и ще ти го покажа даже ако искаш ще ти го дам да го пробваш



Тема Re: продавам kaiakнови [re: mitq]  
Авторivak (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 12:22



Da bi bilo dobre,blagodaria ti.



Тема Re: продавам kaiakнови [re: ivak]  
Автор mitq (новак)
Публикувано30.09.06 09:28



утре ще пътувам до кърджали и ще го взема с мен ако искаш другата седмица ще е при мен а по нататък и ще може да го пробваш някъде аз ще ходя на струма но незнам точно кога



Тема Re: продавам kaiakнови [re: mitq]  
Авторivak (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 12:45



Ok. Moze da se razberem eventualno za idnite Sabota ili nedelia, da go probvam na Pan4erevo?






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.