Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 26.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема kayakнови  
АвторVULNA (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 15:47



TURSYA STAR I ZDRAV DVUMESTEN KAIAK-ZA OBUCHEHIE HA MOITE DECA.

P.S. NALI IDEYATA ZA KANU-KAYAKA NE TRYABVA DA UMIRA.
POMOGNETE, FENOVE.

OT STAR KAYAKAR



Тема Кой си и откъде си?нови [re: VULNA]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 20:51



Къде ще ги готвиш?



Тема Re: Кой си и откъде си?нови [re: A4o]  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 22:13



ako ima da se vzeme dvymesten kaiak na staro az sa6to bih iskal nqkakva informacia . sas priqtelkata mi sme re6ili da opitame tazi trapka . (stava vapros za spuskane po reka)



Тема Re: Кой си и откъде си?нови [re: 4ovek]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 18:58



Нищо не е толкова просто, колкото изглежда. За спортен каяк първо трябва да се научите да гребете, за да не се обръщате. важно е каква е реката, за да не се разбие лодката.



Тема Re: Кой си и откъде си?нови [re: A4o]  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано26.05.05 21:56



imah predvid spuskane po savsem spokoina reka ili po skoro po spokoinite i y4astaci . moge bi kato na4alo . razbira se 4udesno bi bilo da y4astvam vav nqkoe grypovo spyskane ako nqkoi klub organizira ne6to ako e ne6to po skoro turisti4esko razbira se. blagodarq ti 4e mi otgovarq6



Тема Re: Кой си и откъде си?нови [re: 4ovek]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 13:47



Няма за какво да ми благодариш, аз обичам да говоря за спортни лодки. Няколко са местата от където може да се сдобиеш с това което ти трябва, кажи от кой град си, да помисля от къде можеш да вземеш лодка. Ще ти трябва и гребло- в твоя случай две гребла. Но спортната лодка се обръща много лесно, ако не си гребал си е риск да се захлупиш на всеки загребок...



Тема Re: Кой си и откъде си?нови [re: A4o]  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 07:32



a4o ot bansko sam i imah predvid reka mesta . taka kakto mi go opisva6 mai 6te se prabvam parvo vav mineralen plaj:). da osven lodka i grebla mislq i za giletki i za kaski iskam da kaga ako opitat go nqma pone ekipirovkata da e nared.



Тема Re: Кой си и откъде си? [re: 4ovek]  
АвторAчo (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 16:57



Лодки има във София, Варна, Тетевен / фабрика/ , Бургас, Русе . Жилетки в яхтения магазин-Варна, предполагам и на други места. Зависи каква сума си решил да заделиш за лодка, идеята не е лоша .



Тема Re: Кой си и откъде си?нови [re: Aчo]  
Автор4ovek (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 20:42



neznah 4e vav balgariq se pravat . predpolagam 4e 6te e nai dobre da se vzeme ot vabrikata ot parva raka . ako ne te zatrudnqva pi6i mi kakvo e po dobro za na4inae6ti vav smisal kato material i forma



Тема Re: Кой си и откъде си?нови [re: 4ovek]  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 13:14



Сега е времето да се научиш да гребеш в спортна лодка. Във фабриката в момента произвеждат изключително нестабилни лодки , спортни, нов стандарт-37 см ширина. Те са около 660-760 лв.
Аз мисля че от някой клуб можеш да закупиш суперлодка стар стандарт / по-стабилна/ ,като по тоя начин ще подпомогнеш и клуба да инвестира в по-необходимите за него лодки нов стандарт. В Пловдив също се произвеждат от Адриян Душев- бронзмедалист от олимпийски игри каякар. Ако си решил от кой град ти е най близо и удобно да се позаинтересуваш, пусни на
angelov_vn@abv.bg
едно имейлче да потърсим връзка с треньори от тоя град.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.