Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 03.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kakyw wi e rekorda po spuskaneнови  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано27.10.04 12:52



Kakyw wi e rekorda po spuskane s lekowodolazna ekipirowka???Spodelete Wa6e prejiwqwane.Interesno mi e kyde i s kakwa ekipirowka e napraweno.... az li4no imam nqkakyw opit... no primerno ne bih se spusnal s ruskite si antiki do m/v Rodina krai Sozopol....a mnogo mi se iska



Тема Re: Kakyw wi e rekorda po spuskaneнови [re: deepdiver]  
Автор scuba (diver)
Публикувано28.10.04 09:42



xe xe. S Ruskite antiki si e stra6no :-). Vzemi si normalni butilki i se spuskaj na volja. Ina4e... to ne e rekord de, ama... Naj-dylbokoto na koeto sym bil e 28-30 metra (spuskane ot korab). Tymno, studeno (vodata 6 gradusa...) Ina4e blizo do brega nema golemi dylbo4ini. Po princip gledam pod 20 metra da ne vlizam (pone v BG) Ina4e sigurno v Egipet moje i na 40 metra da se sleze, ama tam moreto e drugo :-)



Тема Re: Kakyw wi e rekorda po spuskaneнови [re: scuba]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано29.10.04 09:57



Zna4i za 30te metra ...i az sam go prawil i to s ruski butilki i w proveza....dyrjah se za wajetata na edin talqn dokato premina priboq:)....A w persiiskiq zaliw i w 4erweno more sam slizal no do 10m samo s plawnici i maska daje imah neblagorazumieto da izwadq edna ot nai otrownite ribi....stonefish....
Az pitam za seriozni dylbo4ini ot porqdaka na 50-60 metra....koeto e granicata sys sgysten wyzduh...A koraba Rodina do kolkoto znam e na 60 m.....imam poznati koito sa se opiwali da wadqt wanata ot kapitanskata kaiuta ama neuspe6no:)))



Тема Re: Kakyw wi e rekorda po spuskane [re: deepdiver]  
Автор scuba (diver)
Публикувано01.11.04 11:12



50-60 metra e granicata spored rusnacite. Spored vsi4ki drugi e 40 metra (ot uslovia za bezopastnost).Ako si u4il medicina i fiziologia na divinga trebe da znae6 za kislorodnoto opianenie :-) Az li4no ne iskam da se prava na goljam myj i da se davia na 60 metra.
Az pyk imam poznati deto uspjaha da iznesat vsi4ki 4inii ot Rodina. I kvo ot tva? Dvama 6tjaha da ostanat zavinagi tam



Тема Re: Kakyw wi e rekorda po spuskaneнови [re: scuba]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано01.11.04 12:35



Даааа сигурно си прав...за 4иниите де:)...ама си е тръпка...да има6 някой трофеи,а и то си е като да покори6 Еверест без кислород-луда работа :)



Тема Re: Kakyw wi e rekorda po spuskaneнови [re: deepdiver]  
Автор scuba (diver)
Публикувано01.11.04 13:17



ne mislja 4e za edin trofej bih si zastra6il jivota. Divinga e predi vsi4ko udovolstvie. 6to ti e got na 10metra stoj si tam. 4ij 6te go tyrsi6 na 60 metra? 6tom horata sa kazali 40 zna4i 40. Nie edva li sme po-golemi vodolazi ot tjah :-)



Тема Re: Kakyw wi e rekorda po spuskaneнови [re: scuba]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано01.11.04 14:40



Спор няма 40 ! А и аз гледам да спазвам правилото на 50те...6тото с тия таблици за декомпресия....има 100 вида..за това насигурно,4е....доста рапанджии се сковаха ,а някои и си умряха от разни героиства!Кажи някоя по оцеляла гемийка до 40 метра...6тото тия дето аз ги знам са отдавна само нитове и ламарини !!!



Тема Re: Kakyw wi e rekorda po spuskaneнови [re: deepdiver]  
Автор scuba (diver)
Публикувано01.11.04 14:50



6te kupuva6 li?
Daj ako iska6 nekyv mail (ili ICQ), 4e tuka pres cluba e mnoo trudno



Тема :)))))нови [re: deepdiver]  
Авторdeepdiver (Нерегистриран)
Публикувано02.11.04 12:23



Nqma da kupuwam:))) Pitam dali ne znae6 nqkoi potynal korab do 40m.dylbo4ina 6tot tiq deto az gi znam sa otdawna izgnili isa samo lamarini... nqma zapazen korpus




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.