Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 27.05.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема windsurf buddies  
Авторscubadive_t7 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:36



Hola amigos(ili kakto tam se pi6e),

Az sam super zapalena diverka,no smqtam tova lqto da se pozanimaq i s windsurf.Svarzah se s Ilian ot exploring i mi predloji stra6na oferta-kursove v Turciq.Izob6to ne e mnogo skapo i usloviqta sa stra6ni!!!!!
Taka 4e,ako ima naviti,sabiram jelae6ti za kam avgust-septemvri.

Aideeeeeeeeeeeee na valnite!!!!!!!



Тема Re: windsurf buddiesнови [re: scubadive_t7]  
Авторaloha (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 18:52



navitazi ima. razkazi za kakavo toshno vkliushva ofertata i za kakvi pari.



Тема Re: windsurf buddiesнови [re: aloha]  
Авторscubadive_t7 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 00:50



Ei super mnogo se radvam,4e ima naviti!
Ta zna4i-kursat se provejda na nqkakav turski ostrov(zabravih mu imeto),koito e na 6ookm ot Sofiq.Kursat e 5-10 dena zavisi ot jelanieto i vazmojnostite na kursistite,no nai-4esto e okolo sedmica.Obu4enieto e po 30lv na den.Spi se na palatki,kato se pla6ta 3-4 lv na ve4er.Spoko!Ima elektri4estvo,du6ove i razni tam ekstri.I vse3 pak,ako jelae6 ima vazmojnost da si naeme6 kvartira.Cenata na transporta zavisi ot broikata na kursistite,za6toto se podelq m/u tqh.
Nqma to4no opredeleni dati,zavisi ot jelanieto.Trqbva da sa min 2 4oveka.Az predlagam da svormirame grupa za kam avgust,moje daje i na4aloto na septemvri.Po princip vremeto e podhodq6to dori do kraq na oktomvri.
Za pove4e vaprosi mojete da mi pi6ete i na:scubadive_t7@hotmail.com
Do skoro!



Тема Re: windsurf buddiesнови [re: scubadive_t7]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано26.06.04 22:25



А защо уиндсърф приятели, като става дума за дайвинг, ама че заглавие?!?!?!

mY LiFeStYle iS wiNdsUrfIn' fReErIde


Тема pro4eti po-nadoluнови [re: BuHeTy]  
Авторscubadive_t7 (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 01:35



Qvno ne si pro4el kakto trqbva.Samo kazah,4e sam zapalena i po diving,no vsa6nost sabiram hora za kursove po windsurf vc Turciq.



Тема Re: pro4eti po-nadoluнови [re: scubadive_t7]  
Авторradical stuff for radical peop (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 18:01



zdrasti,
na toja ostrov niama da se nau4ish da karash surf.
tam e sa hora koito mogat ve4e da karat. A tia deto tam se pravat na u4iteli KOKO, i ostanalite sa palni nestastnizi. Popitai kakvi inzidenti e imalo minalata godina. A i ne o4akvai hora da te u4at na surf koito samite te nemogat da karat.
Ako tova e ilian koito e trenior na snowbordistite da snaes 4e i toi ne mose da kara.
Ami tova e sasega aide cao



Тема Re: pro4eti po-nadoluнови [re: radical stuff for ra]  
Авторscubadive_t7 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 00:17



E 6tom ima6 tolkova mnogo informaciq kaji kade moga da se nau4a.znam,4e na zlatna ribka ima nqkakvi windsurfisti,no ni6to pove4e....



Тема Re: pro4eti po-nadoluнови [re: scubadive_t7]  
Авторribka (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 22:50



blizo do samokov na jazovir iskar ima miasto nare4eno Me4kata-tam zialo liato stoi surf u4itel-Kazi-idi pri nego i probvai-avgust i septemvri na ostrova opredeleno ne e za na4inae6ti-na me4kata xodiat dosta surfisti-naprednali,novi-pitai,probvai-razberi i 4ak togava se xvarliai na ostrova
kasmet



Тема Re: pro4eti po-nadoluнови [re: ribka]  
Авторscubadive_t7 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 02:17



blagodarq ribka!6te probvam parvo tam togava.



Тема Re: pro4eti po-nadoluнови [re: scubadive_t7]  
Авторkatera4ut (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 14:05



Na Gradina.
Tyrsi Stefcho!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.