Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 25.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Uroci po pluvane  
АвторRiba (Нерегистриран)
Публикувано12.04.04 21:03



Давам уроци по плуване, но за съжаление за сега няма интерес нито от родители, нито от ученици! Защо? Някой може ли да даде свежи идеи? Бачкам това главно в чужбина, но искам да се установя в България вече.



Тема Re: Uroci po pluvaneнови [re: Riba]  
Авторdiver (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 16:01



Spored men interes ima samo po u4ili6tata - organizirano i s mnogo deca. Pyk i pluvaneto ne e ot naj-pe4eliv6ite sportove v BG. Horata iskat decata im da stanat futbolisti da pe4elat pari. Pyk v pluvaneto nema kinti. Ot druga strana morala v BG e tolkova nisyk, 4e prosto ne mi se govori - decata predpo4itat da vzemat heroin, otkolkoto da pluvat. degradaciata e pylna. No ne se otkazvaj - derzaj. Az skoro 6te zapisvam dy6terja mi na pluvane, taka 4e moje da te potyrsa. Samia az vzemam uroci po butterfly, za6toto ne moga da go pluvam - dosta slojna rabota se okaza tozi stil.



Тема Re: Uroci po pluvaneнови [re: diver]  
АвторRiba (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 22:05



4e pluvaneto ne e ot naj-populqrnite sportove v BG znam. Vqrno e, 4e tam nqma pari, a v sy6toto vreme e otnositelno skyp sport. Vsi4ko, koeto pi6ete e vqrno. Trqbva da kaja, oba4e, 4e sled kato se sre6tnah s nqkoi ot direktorite i u4itelite v na4alnite u4ili6ta, izob6to ne se u4udvam za degradaciqta, koqto cari sred u4enicite. Polojenieti e po4ti kriti4no!!! Izob6to ne mi haresa pylnata lipsa na interes i sytrudni4estvo ot strana na u4itelite. Te ne nasyr4avat decata za kakvito i da e izvynklasni zanimaniq i zatova se stigna do tam, u4enicite da pribqgvat do ne6ta kato cigari, alkohol i droga!



Тема Re: Uroci po pluvaneнови [re: Riba]  
Авторusmiwka :) (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 11:01



lele.. kolko si praw.. koeto e jalko de :(
tykmo si goworih s edin moi priqtel kolko mi se iska da moga da pluwam dobre (obojawam wodata, iskam da q 4ustwam blizka, a nqma koi da me nau4i :((( ) . i wijdam "dawam uroci po pluwane"....
kaji mi kyde, t.e. na koi basein moga da hodq i da e po-spokoino.. ili kyde 6te dawa6 ti uroci? i ..kolko 6te struwat.. :)
bi li mi napisal



Тема Има интерес - ние, напримернови [re: usmiwka :)]  
АвторEжko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 17:39



си търсим курс за възрастни начинаещи, но уви, има само за деца. Така е, родителите ни не са проявявали интерес навремето.



Тема Re: Uroci po pluvaneнови [re: Riba]  
АвторeFFeXX (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 17:02



Искам да те успокоя: ЛЕСНО НЯМА !, но също така няма и невъзможни неща .. почти.
Някой разбрал ли е че даваш уроци по плуване ?
А ти избрал ли си басеин и договорил ли си се за наема / на 1-2 коридора/?
Сега е лято: има купища хора които не могат да плуват, а искат да се научат !!!
Има много басейни където не е скъпо през лятото.

Ще ти дам идея:
Договори се с някой басеин за коридор и час.
Направи си плакати и в тях обяви един безплатен курс за 5 - 6 човека и/или за 5-6 деца.
Гарантирам ти че интереса ще бъде невероятен.
На 5-6 човека ще преподаваш без пари, но в същото време ще запълниш 3 други платени курса.

Успех.

ако имаш въпроси - пиши ми: effexx@abv.bg



Тема Re: Има интерес - ние, напримернови [re: Eжko]  
АвторAndrei (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 10:46



ami kakvo da vi kaja,az ne sum osobenno maluk,no ne sum i golqm
na 16 godini sym i smqtam,che veche e vreme da se naucha.
Po princip bashta mi iska da me nauchi i sega shte hodim po plajovete ot vtornik no ne znam..
iska mi se do nqkude da se zapisha na nqkakuv kurs,no za vyzrastni,a ne za deca..
zashtoto smqtam,che shte mi e mnogo po-spokoino puk i shte se naucha po-byrzo..
naistina,ako moje kajete kolko struva tozi kurs po pluvane,kude se provejda i nqkakvi telefoni za kontakti nai-dobre



Тема .......... kakwo stana s urocite!?нови [re: Riba]  
АвторUSMlWKA :) (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 10:16



mai nqma da ima uroci po pluwaneeee......



Тема Re: .......... kakwo stana s urocite!?нови [re: USMlWKA :)]  
Автор Vani SZ ()
Публикувано02.08.04 23:12



Добре де - Рибата не иска да ни научи Но наистина - никой ли не е попадал на курсове за възрастни Наскоро открих колко страхотно усещане е след 1 час плуване - но плувам тотално както не трябва:-((
Ако някой подаде мъничко инфо - не мога да повярвам че като си минал основното училище и край - колкото можеш - толкова:-(
Поздрав на всички



Тема Re: .......... kakwo stana s urocite!?нови [re: Vani SZ]  
Автор PPP (една)
Публикувано03.08.04 10:12



Всички спасители по басейните дават уроци. И то индивидуални, което е най-доброто.
Просто трябва да попиташ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.