Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 17.05.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Windsurfнови  
АвторG6O (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 13:51



Tursia nikoi koito moje da me nau4i da karam takuv surf!!! Ako moje da mi kaje kolko 6te mi struva tova udovolstvie i kakva edipirovka tribva da imam.

Mnogo gi gledam po iaz.Iskur kak si karat i mi haresva adski mnogo!!!



Snow is just a frozen water



Тема Lele...нови [re: G6O]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано25.06.03 18:04



...ama vie ste me sasiprali ot postingi!!! Mnogo vi blagodaria!!!

Snow is just a frozen water


Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
Автор BuHeTy (((==ShOoTeR==)))
Публикувано03.07.03 12:39



Предполагам че никой не е отговорил до момента, защото изключая по морето/ и то на едно две места/, трудно ще можеш да се запишеш някъде където да можеш да наемеш малък борд и сърф екипировка и учител който да ти "преподава".
В БГ нещата са малко особени в тази посока, сърфистите са затворено общество, движат си на компанийки и трудно можеш да намериш някой, който да ти обясни това онова!!! В общи линии най-честия отговор на твой въпрос ще е "Ами опитвай", тъжно е но е така, между сърфистите в БГ няма колегиалност, както е навсякъде другаде по света.
Мой съвет е да идеш в Турция, на къмпинг който разполага с екипировка, да си рентнеш всичко необходимо, наеми си учител и стой 10 дена, ще понаучиш това онова, ще решиш за себе си кефи ли те спорта и ще знаеш какво е необходимо да си набавиш като екипировка за личните ти нужди!!
За място в Турция ако те интересува остави бележка да ти кажа, ако имаш въпроси за екипировка и материал също.
Хайде със здраве!

mY LiFeStYle iS wiNdsUrfIn' fReErIde


Тема Re: Windsurfнови [re: BuHeTy]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано04.07.03 13:48



Nai-posle!!!! Niakakuv otgovor. Blagodaria!!! Pravilno predpolaga6;)
Mnogo me u4udva tozi fakt (za tova 4e surfistite ne proiaviavat kolegialnost). Nepriatno mi e, no mai izliza 4e e taka. Pitala sum niakolko 4oveka (na isz.Iskur) kude sa se u4ili i znaiat li kude moga da se zapi6a na Kurs i te po4vat da me buzikat dali imam tolkova prai4ki da si kupia ekipirovka i dali 6te moga da zadurjam platnoto (6toto sum drebni4ka) i samo mi se podhilkvat......, a drugia standarten otgovor obiknoveno e "Ne znam"!!!!! Kara surf i ne znae kude se nau4il......?!?!?!?!

Turcia mi e malko dale4e (v sravnenie s iazovira), no vse pak 6te mi kaje6 li ime na kurort (kumping), a su6to i za ekipirovkata! Kakvo tribva da imam (na purvo vreme) i moga li niakude na staro da si kupia? 6toto mai niama smisul da si kupia 4istonov surf i dokato se u4a da go s4upia ne6to. Ili kato za na4alo da si vzema pod naem...

Blagodaria!

p.s. A toia sport samo kato gledam moga da kaja 4e mnogo 6te mi haresa!

Snow is just a frozen water

Редактирано от G6O на 04.07.03 13:51.



Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
АвторLucky_M (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 03:10



Hi Lady,
Napravi mi vpechatlenie tvoeto zapitvane ot predi izvestno vreme, no biah ubeden, che se e nameril niakoi dobrojelatel i za tova do sega ne se butah da sadeistvam. Az lichno sashto imah podobni na tvoite zatrudnenia s windsurfa prez 1994, kogato se opitvah da si nameria evtino oborudvane i bezplaten uchitel. Slava bogu uspiah i sam dosta dovolen.
Kade si hodila na Iskara? V koia chast? Neshto ne moga da si predstavia, che Katsi, koito jivee tam liatoto, ne ti e sadeistval?
Nachini naistina ima, stiga chovek da znae kakvo iska i da ima pone malko vetrets, a to kato za nachinaeshti si ima. Az naposledak hodia tam chesto i bih mogal da ti pomogna sashto, osobeno ako si simpatiaga. Pishi na lmihaylov@abv.bg ako se interesuvash.



Тема Re: Windsurfнови [re: Lucky_M]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано07.07.03 11:20



Heh...struva mi se 4e ne sme se razbrali ne6to... Az ne tursia bezpalten u4itel! Moga da si platia. Iskah da znam kude (ako ima takiva i niakoi znae ne6to) ima kursove. Niakude za po sedmica-10 dena i v cenata da e vklu4ena i ekipirovka.

Snow is just a frozen water


Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
Авторnikisurf (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 13:13



ne im se vruzvay na surfistite ot jaz.iskar 6toto na jazovirite karat izmisleni surfisti.a do kolkoto za uroci moje6 da vzeme6 vuv ravda na plaja v akademika tam ima mnogo dobur u4itel i ti garantiram 4e za dva dena 6te podkara6 surfa.A dokolkoto za ekipa kato za na4alo 6te se opravi6 i sus 300 400lv. vtora upotreba.



Тема Re: Windsurfнови [re: nikisurf]  
Авторraika_zaika (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 00:18



be ia si gledai rabotata! " izmisleni surfist" karali... amaha! puk i za dva dena shte prokara dushek za pluvane a ne surf :)))



Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 00:23



imash li icq ?



Тема Re: Windsurf [re: az]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано09.07.03 15:06



imam: 170066170.

p.s. Vijdam, 4e viarvate v men..... du6ek. Vie tuka vsi4kite vse edno ste se rodili nau4eni...:((( Az moje i da ne go podkaram na vtoria den, no vse pak.... To4no zaradi tova otno6enie kum horata jelae6ti da se zanimavat s ne6to novo za tiah, ni6to ne vurvi v taia tupa durjava... i niama i da potrugne, dokato mantaliteta ni e takuv!!!

Snow is just a frozen water

Редактирано от G6O на 09.07.03 15:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.