Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 06.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Windsurfнови [re: raika_zaika]  
Авторnikisurf (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 16:23



iavno istinata ponabolva priyatelu ama tova si e realnost moga i da zaloja samo kaji kolko i kude.



Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
АвторLucky_M (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 19:55



Devoiko mlada, ne znam kakvo chetesh v otgovorite, no nikoi ne ti e kazal che ne mojesh da se nauchish - prosto si triabva vreme, dosta chasove na duskata i entusiazam. Tia gluposti deto ti gi razpravia Niki ot Ravda che edva li ne shte glisirash sled 2 dni prosto gi zabravi. A otnosno karashtite na Iskara smiatam, che sama si se ubedila v sposobnostite im ako si gi gledala na silno vreme. Inache niki s udovolstvie shte ti vzeme niakoi lev da ti pokaje tova-onova na Ravda, badi ubedena :-)



Тема Re: Windsurfнови [re: nikisurf]  
Авторraika_zaika (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 09:01



1.Priatelka,a ne priatel :)
2.Izobshto ne ponabolva istinata,shte te skusam



Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
АвторSURF (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 17:40



vijte http://www.bg-sail.org/
novini za free style systezanie v Turcia informaciata ot Raitchin Raitchinov



Тема Za Nikisurfнови [re: nikisurf]  
АвторMladen (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 16:40



Здравей , Ники .
Казвам се Младен Джулиев и като студент до 95 година редовно идвах на спортни лагери на " Олимпийски надежди " на Равда и ако сте същия Николай който беше тогава сърфучител , ще се радвам ако ми оставиш телефон или e-mail на следния адрес : djoulia@mail.bg .



Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
АвторMladen (Нерегистриран)
Публикувано19.07.03 17:39



Здавейте , приятелко .
В момента си ремонтирам дъската и докато чакам да изсъхне смолата ще ти споделя моя опит . За пръв път се качих на дъска през 87 година на Равда на базата на Академика за където вече е станало дума във форума . Тогава помня , че на 6-7 ден вече успявах да се возя ( не да карам ) на учебна дъска с доста кофти стъкмяване и то без някои да ми е показвал нещо кой знай какво . До края на смяната се научих да правя повароти в най-грубия им вид и можех да отида където си пожелая и да се върна независимо от посоката на вятъра ( е стига изобщо да го имаше , а при много силен вятър не ни пускаха в морето ) . Така , че ако имаш нормална двигателна култура и желание смятам , че за една почивка на море ще можеш да добиеш някакви елементарни умения сама , а ако има кой да ти показва и ти го слушаш може да научиш и повече . УСПЕХ .



Тема Re: Windsurfнови [re: Mladen]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано21.07.03 11:46



Hi. V4era se vurnah ot moreto.....mnogo dobre be6e:) Samo edno be6e malko koftito - 4e ne se setih da si predvidia pove4e pari4ki..... Surfa na 4as be6e 15lv , u4itelia 10lv i ne priemat da gi naeme6 za po-malko ot 3 4asa..... No mi se storiha kadurni, za6toto za 5-6 dena hora , koito ne mojeha da se durjat na duskite, zapo4naha da si karat...... 6e umara ot iad na4i:(((

Snow is just a frozen water


Тема Re: Windsurfнови [re: G6O]  
Авторmladen (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 19:01



Здравейте,тези цени за къде се отнасят , защото 25 лева на час не са малко . На какви дъски водят обучението . Чао за сега . Младен



Тема Re: Windsurfнови [re: mladen]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано22.07.03 11:33



Za Slun4ev briag. Interesnoto e 4e cenite sa napisani samo s cifri i v zavisimost ot ezika na koito govori6 ti se obiaviava i valutata
A kakvi sa bili surfovete ne moga da ti kaja sus sigurnost, no mai biaha Mistral (ili ne6to ot sorta).

Snow is just a frozen water

Редактирано от G6O на 22.07.03 11:34.



Тема Re: Windsurf - G60нови [re: G6O]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 10:28



А така! Кажи им го в очите!
и аз преди време исках да се науча, но въпреки че познавам поне 3 добри сърфисти, всеки си прави пас...
Сега имам моторница и им права вълнички... да падат... Особено приятно беше през ноември на Огняново... Неопрен неопрен, ама като се пльоснат в студената вода... разбират защо се казва "Гъзар бъди - от студ умри!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.