Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 10.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема плуваненови  
Авторaмaтьopчe (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 12:07



На 20+ съм и искам да се запиша някъде, където да ме понаучат на някой-друг плувен стил. Страшно обичам водата и се гмуркам като рибка, пък и много издържам на плуване, но освен бруст, друго не умея. та искам да се науча. Има ли в София такива... клубове? Предварително благодаря. ;-)



Тема Re: плуваненови [re: aмaтьopчe]  
Авторdanchucio (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 17:29



На басеина Спартак можеш да си вземеш карта за плуване сьс инструктор:))
Виждал сьм че предлагат подобни услуги но незнам дали са читави и имат ли срокове :)))



Тема Re: плуваненови [re: danchucio]  
Авторaмaтьopчe (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 19:24



Мерси! И къде по-точно се намира въпросният "Спартак"?



Тема Re: плуване [re: aмaтьopчe]  
Авторdanchucio (Нерегистриран)
Публикувано03.01.03 03:43



не сам много на ти с имената на улиците а и те все ги менят но мисля че наи лесно ще ти е ако застанеш пред хотел Хемус с лице кьм него и ти се пада булеварда от дясно:)))дано се орентираш..аз ходя често там да плувам ..доста прелично е но е малко скьпо..е не много...ако искаш мога и да ти го покажа на живо:)))



Тема Re: плуваненови [re: aмaтьopчe]  
Авторazz (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 09:43



e kak minaha pywrite trenirowki

ako ti trqbwat syweti pitaj...:-)

az we4e se premesix w grupata na naprednalite :PPPppppp



Тема Re: плуваненови [re: azz]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 10:56



Аз искам много да се науча да плувам, но се страхувам, че няма да мога. Годините са ми повече и от това се притеснявам,а много,много ми се иска. Помогнете !



Тема Re: плуваненови [re: PИ]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано22.01.03 15:09



Не се притеснявай от възрастта си!
В басейна, в който ходя (във Варна) има една жена на около 50 години. И тепърва се учи да плува.
Смело!
Усмивки!



Тема Re: плуваненови [re: PИ]  
Автор kuche (непознат )
Публикувано10.02.03 19:18



Ne se pritesnavai,za godinite si! Chovek se ychi dokato e jiv!
Nai -napred trqbva da sviknesh s potapqneto pod voda,sled tova da zapochesh da izdishvash pod vodata,poetiq vazdyx. Da zapochnesh dvijeniq s krakata,te se dvijat bez da se svivat v kolenata,kato se opitvash da darjish glezenite vav shpic ili padiom.Probvai tova yprajnenie,shte imash rezyltat.
Ako jelaesh poveche informaciq na e-mail napred@abv.bg
jelaq ti yspex!!!



Тема Re: плуваненови [re: kuche]  
АвторDimo (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 11:36



И аз имах подобен проблем, като имаш предвид, че съм доста по-дърт от теб - 27. Не е приятно постоянно да дочуваш как околните си шушукат, че не можеш да плуваш, още повече когато сам го знаеш, но пък трябва да си упорит. При мен нещата станаха от самосебе си, някак естествено. Отначало започнах кучешката и постопенно надобрях и минах на бруст. Сигурно нямам никаква техника, но мисля, че и тя ще дойде с времето. За това пък удоволствието е велико, а за ефекта върху здравето - спор изобщо няма. Та заеби всички които си говорят зад гърба ти и гледай себе си. Ако няко иска нещо да ти каже, нека те научи, а не да се присмива. Никой не се е родил научен.
Аз си търся някакъв самоучител в интернет, който да ми помогне да увладея техниката плуване за различните стилове. Ще се радвам ако някой знае такова, място да го сподели.



Тема Re: плуваненови [re: aмaтьopчe]  
АвторDimo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 12:05



Намерих перфектна страница самучител за техника на плуване: http://www.swim.ee/models/models.html




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.