Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 11.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
*Кратък преглед

Тема ot kade da zapo4na sas surfingaнови  
Авторimmortal (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 23:36



zna4i minal sam prez po4ti vsi4ki extrem sportove i reshih da se zahvana i sas tozi e ne sam reshil wave ili surf no 6te vidia.6t ese radvam ako me informirate kakvi daski,ma4ti i platna za kakvo se izpolzvat.dokolkoto mi e izvestno tuk prodavat surfove vtora raka za 800 evro ,a za 1300 si jitkash nov kato ni6to . aide 6t e4akam da mi pishete,nadiavam se da se prisaedinia skoro kam grupata na mokrite :) bye !



Тема Re: ot kade da zapo4na sas surfingaнови [re: immortal]  
Авторmoonlighter (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 01:02



emi da ti kaja, drug da ti dawa taka syweti..samo ot edin msg nqma da razberesh mnogo, nai dobre da se nauchish malko na nqkoi star surf, t.e. pod naem li shte e ili uchilishte, posle shte razberesh gore-dolu kakyw stil te interisuwa. syshto, glawnoto neshto e obema na dyskata i ploshtta na platnoto. za da se uchish ti trqbwa po-golqma dyska sys po-malko platno, da ne ti teji mnogo, i da ne potywash mnogo, posle shte ti stane skuchno... i shte iskash po-manewrena dyska i platno koeto "dyrpa" poweche... ..a chak sled towa shte se orientirash kym towa kakyw stil iskash da karash, dali poweche wylni.. freestyle trikowe ili formula.. shte si kupish oborudwane za teq raboti.

ne moga prosto wsichko tuka da kaja...ama.. namokri se ! :") i popyten wqtyr...
za men windsurfinga e krastata, no respektiram wsichki hawaisti i sqkwi drugi deto se mokrqt qnuari mesec :") hehe


anton



Тема Re: ot kade da zapo4na sas surfingaнови [re: immortal]  
Авторboardkiller (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 12:07



radvam se za teb
vidiah kakvo ti e pisal Anton -mnogo viarno .Az se zanimavam s Windsurfprofesionalno taka che ako moga da ti pomogna ste se radvam
Ako iskash pove4e info drasni edno mailche dobo@boardkiller.org



Тема Re: ot kade da zapo4na sas surfingaнови [re: boardkiller]  
Авторmoonlighter (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 19:06



eto imalo i profesionalni extremisti :") samo taka

i da ti kaja ot newsgrupite ima kakwo da nauchish... rec.windsurfing za taq cel, samo che ima mnogo talaj, ne priemai wsichko bukwalno tam :")

http://www.aha.ru/~aleon/statyi.htm

a towa pyk e za rusofilite w nashiq sport, da se uchat ko znachi da gi diga finkata i t.n. :) ne e zle hich


aidi.. che sezona pochna


anton

go radical



Тема Re: ot kade da zapo4na sas surfingaнови [re: moonlighter]  
Автор immortal (fen mai?)
Публикувано06.09.02 19:50



zna4i popro4el sam niakoia i druga knijka i imam na predstava ot viatar (plaval sam na platna i to dosta no ne sas surf ,a kakav stil mi haresva li ?mi mai free raiding ,no ne znam 6te vidia kakto kazvate vie niakoi moje l da mi kaje kakvi platna pri kakav viatar sa za predpo4itane,6toto tuk mai viatara si e postoianen.
6te se vazpolzvam ot poso4enite mi sait4eta. blagodaria vi mnogo.



Тема Re: ot kade da zapo4na sas surfinga [re: immortal]  
Авторmoonlighter (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 20:08



opa

http://www.aha.ru/~aleon/index.htm

eto toq site pak shte go spomena tyi kato reshawa dosta ot wyprosite na nachinaeshtite, a da ti kaja az, ako shte karash w bylgaria... lqtoto wqtyryt kato cqlo e po-slab (podhodqshti sa 7.5 - 9.5) platna,towa e gore-dolu 2-3.5 bft i wse pak ima iskliucheniq, a i nikoi sywsem nachinaesht nqma da skochi na 9.5 kwadrata.

proletta i esenta se se molim za po-silni wremena i nqkoi pyt stawa.. kato cqlo 5.0 do 7.0.. tyi kato wqtyra moje chesto da e na 4-5bft koeto e super.


wsichki teq chisla obache sa zawisimi ot twoite kilogrami i ot stila na karane... taka kakto sym gi napisal e za men, pyk az sym samo 65kg i obicham da mi idwa silnichko :") (s drugi dumi obicham da se trepq)

a obemyt na dyskite e obratno-proporcionalen na wqtyra.. po-malka dyska za po-silno wreme.. ama towa waji za po-sledwasht stadii....sled kato slagash krakata wyw strapowete i karash sys trapec..togawa weche mojesh da se nagajdash na wremeto sys dyska ot 90 litra i t.n..

a za freeride.... dyskite sa okolo 120 - 150 litra pak zawisimost ot uslowiqta a platnata nad 7 kato cqlo... edno hubawo freeride platno naprimer e Neilpryde Diablo..ama ima i drugi.. sys camberi dyrpat poweche i sa po-blizko do race-stil t.n.


towa che si wetrohodstwal moje da ti pomogne kogato gledash moreto i wqtyra.. :") pri wlizane i izlizane ot moreto malko (na wylni) i da imash obshta predstawa za poworotite :) ama... get wet :) i shte widish che e drugo...

aidi karai i kazwai kato napredwash

anton



Тема Re:нови [re: moonlighter]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано09.09.02 19:53



Ей ама супер сте! С кеф ви чета:) С още по-голям кеф сигурно ще ви и гледам:)
Вие къде карате?
И btw с какво карате?
Какви са ..... ви.. "мерките":))



Тема Re:нови [re: CharmingW]  
Авторboardkiller (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 20:38



ami mai karame edni takiva nesta surf daski im vikat ama nesa ba6 dqski ot dqrvo -po drugi sa ....
Abe sqstoiat se ot stqklena vata-razlichni debeleni,6okabsorbatori,airex ili visokoizdrajliva PVC piana,epoksidna smola,poliester,karbon,poniakoga i malko dqrvo,i nakraia "Gel Coat"

P.S Ako iska6 naistina da si pogovorim za Windsurf -drasni edno mail4e
office@boardkiller.org



Тема Re:нови [re: boardkiller]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано09.09.02 22:19



Ибаси гаврата:(

.....

хубаво, драснах мейлче.....



Тема Re:нови [re: CharmingW]  
Авторmoonlighter (Нерегистриран)
Публикувано10.09.02 10:16



merki a:)
da pochnem s markite

F2 X-Speed 145l, sandwich carbon, i ima 100 grama epoxy ot edna utrepka sleda:P
drugoto e NP Diablo 2001 6.7 , monofilm :P oranjewo :P, moga i da hodq ponego, i ima specifichnoto swoistwo kato prawq duck tack da mi se zabiwa gika w liceto :P, super
machtata e 25 twyrdost i 460 :P i 30% carbonche

a pyk az sym 67(weche) kg i 181cm, prosto idealen syrfist, a ne myj :P

aidi
toncho

i extremno




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.