Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 28.09.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ima li freestyle-windsurf ............нови  
Авторboardkiller (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 05:10



zdraveite vsi4ki fenove na windsurfa,
silno se interesuvam ot freestyle i ste se radvam da se zapoznaia i sqs drugi freestyle maniaci -nadiavam se 4e ima takiva



Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: boardkiller]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано29.08.02 11:07




Priatno mi e da se zapoznaem...Az sum Lyk

Less is more.


Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: Lukcheto]  
Авторboardkiller (Нерегистриран)
Публикувано29.08.02 21:25



na men sqsto .
kqde kara6 Lyk



Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............ [re: boardkiller]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано31.08.02 11:12



Na vsichki obshtoizvestni mesta...... kogato se namira kola... Tova vtoroto za kolata toia sezon me poburka zashtoto niamashe.... OBACHE! Nadiavam se kum kraia na Septemvri neshtata da se promeniat, shte si kupuvam sobstvena kola.... i togava duhne li trugvam i ne se suobraziavam s nishto!
Inache djitkam na Ognianovo, Iskura, predi na DIkanite/ama veche tam niaa da stupia ima niakakvi borci deto iskat taksa!/ i liatoto v Tursia, pone predishnite dve leta biah tam, tova propusnah....Idnoto mislia che niama da propusna...
Kakto i da e...Ti kude karash?!?!? I kakvo?!
Az sum s edno Hi-Fly-che....100l i 2.74m Tova e moiat liubovnik...heheheh

Less is more.


Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: Lukcheto]  
Авторboardkiller (Нерегистриран)
Публикувано31.08.02 21:40



Karam na gradina i arapia, no nai ve4e karam navqnka (Fuerteventura,Garcia-o.Egina, ezeroto Garda, lubimoto mi ezero v Austria -Neusiedl i Karibskite ostrovi.Tazi zima smiatam da hodia s priateli v South Africa, ot tiah znam 4e zimata tam e super za Wave-riding, a otdavna iskam da se probvam na po golemi vqlni.Imam niakolko dqski 2 Starboard (Carve 90l ,Acid 77l ) i Tabou 3Style 264-108l



Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: boardkiller]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано02.09.02 13:48



Az puk znaesh li kakvo si misleh....Koleda na Dominican Republic, ama zasega tova e samo ideia ako ida sled tova se vrushtam i aide na ski....Dali shte stane obache shte vidim... A az tova liato taka i ne karah...a kak mi se karaaaa.....AMa taka e kato niaa kola.....abe i tova shte e do vreme..

Less is more.

Редактирано от Lukcheto на 02.09.02 13:50.



Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: Lukcheto]  
Авторboardkiller (Нерегистриран)
Публикувано02.09.02 17:03



Kqde tochno smiata6 da hodish na dominikanite, zastoto imam poznat koito dqrji hotel i surf baza i moje i az za nova godina da otskocha
Az pqk ski ne moga -u4a se da karam snowboard, vsa6nost sam se probval samo dva tri pqti ama nesto ne mi haresva mnogo mnogo -studeno mi e



Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: boardkiller]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано03.09.02 12:41



Ehhhh....mi ne znam az si se kefkam mnogo na ski...A za DOminicanite oshte nishto ne znam tepurva shte prouchvam vuprosa.... Razbira se tam kudeto e nai-got za surf tam shte se montiram...Ami sega kato se vurna ot moreto shte pochna da subiram i da razglejdam za da znam kude e miastoto za surf!

Less is more.


Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: Lukcheto]  
Авторboardkiller (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 13:29



Po prinzip zimata na Dominikanite e glaven sezon i navsiakqde eiako za karane .Viatqra si edosta dobqr 90% e seitshore mejdu 4 i 6 Bft ili za platna mejdu 4.7i max.5,7 sqs ne mnogo golemi (1,5-2m) i bavno chupesti se vqlni, napravo e super zauchene na frontloop a i drugi freestyle trikove kato Spock, willy skipper i dr. , nochestno kazano e optimalnoto miasto za uchene na waveriding.

Kqde be6e dosega na more a i po prinzip ot kqdesi



Тема Re: ima li freestyle-windsurf ............нови [re: boardkiller]  
Авторmoonlighter (Нерегистриран)
Публикувано06.09.02 01:08



za south africa, ima golqma surf-scena :") i mnogo maniaci sa tam... kato hodish nedei da karash wyw "false bay" shtoto ima akuli... great white.. i e dosta seriozen problem tam.... ne che nqma uslowiq ... inache.. malko sewerno ot cape town liubimoto mqsto na wsichki shampioni e Yezerfountain (mai se pishe), a na oshte 200 km na sewer e Laangebaan..ama to e laguna za kite i freeride..taka che teb ne te interesuwa :")


rip it up :)


anton




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.