Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 01.07.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема hawaiskaнови  
АвторWaikikki (Нерегистриран)
Публикувано02.06.02 12:36



ima li nikoi predstava kade v bg ima shto gode prilishni vlni za havaiski srf?
ili mai samo dekemvri mesez se razvivat takiva?



Тема Re: hawaiskaнови [re: Waikikki]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано02.06.02 22:10



Na Silistar.



Тема Созополнови [re: Faust!!!]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано02.07.02 15:42



ако хванеш момента стават брутални вълни.......септември има големи вълни...иначе ако вятър е север североизток майче...тогава има големи

Make Dust Or Eat It


Тема Синеморец...нови [re: CRZ]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано06.07.02 15:02



..това е единственото място, за което съм чувал и виждал да карат хавайски сърф, но като гледах вълните не са по-големи от тези на Созопол например или на Градина, но явно са с друга структура ли...знам ли...но ми прави впечатление, че на Созопол и на Градина вълните се "захлупват" много бързо и едновременно по цялата дължина на вълната и си мисля, че там не е много подходящо....абе въобще незнам, просто размишлявам на глас...т.е. на клавиатура



Тема iuznotoнови [re: Tanuco]  
Авторaenima (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 16:43



za hawaiski na iuznoto shernomorie e nai priemlivo. septemvri, kraia e nai dobre i vlnite bivat. inashe predi tova e slaba rabot...i samo na windsurf moze da se radvash.



Тема Re: Синеморец...нови [re: Tanuco]  
Автор Faust!!! (iskam da letja)
Публикувано11.07.02 14:32



Zahlupvaneto na vulnata zavisi i ot sustojanieto na dunoto. Na Gradina e mnogo rjazka dulbo4inata na dunoto.Zatova na Sinemorec (alias Silistar) se kara priemlivo .



Тема Re: Синеморец...нови [re: Faust!!!]  
Авторaenima (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 23:46



mmda. samo ot relefa na dnoto zavisi.. i doniakade ot viatra, i za men sinemorez e na prvo miasto v bg. sled sedmiza shte testvam usloviata lishno:]
allllloha



Тема Re: Синеморец...нови [re: Faust!!!]  
Автор Tanuco (весел)
Публикувано12.07.02 00:33



ok, мерси за информацията



Тема Re: hawaiskaнови [re: Faust!!!]  
Автор TOMl (PERVERTED)
Публикувано14.07.02 01:55



KADE E TOVA? AZ SAM KARAL VAV CORNWALL, UK, I V WALES, A ZA BG MI E MNOGO INTERESNO DALI IMA TAKIVA USLOVIA NIAKADE... VSE PAK PLANIRAM DA SAM TAM OT NACHALOTO DOKAM SREDATA NA SEPTEMBER I MI BI BILO INTERESNO AKO MI OBIASNITE KAK SE STIGA DO MESTA KATO SILISTAR I GRADINA. ZA SOZOPOL ZNAM VAPREKI CHE NE SAM BIL PO TOVA VREME! I STAVAT LI NAISTINA DOBRI VALNI, PREDI 5 GODINI NACHALOTO NA LIATOTO BIAH VAV FLORIDA, US, NO TAM BIAHA NAPRAVO UBIICI, I NE POSMIAH DA VLIAZNA...



Тема Re: hawaiskaнови [re: TOMl]  
Авторmoonlighter (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 13:32



emi nqma li karti za teb :) viamichelin.com i takiwa raboti :)

inache, wyw cherno more ne znam kak mogat da stawat wylni kato na corwall ili florida shtom nqma okean.
trqbwa da znaesh kakwo da ochakwash:)

nali e toplo pone :) (az windsurf karam)

rip it up :0




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.