Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 28.09.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема търся windsurf на старонови  
Авторgreengo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 13:27



търся windsurf на старо- да не е потрошен



Тема Re: търся windsurf на старонови [re: greengo]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано19.04.02 03:35



Ako te interesuva duska Hi-Fly 2.74 i 100 litra, mai beshe, mi pishi da ti dam telefona na edno priatelche deto prodava duskata si puk i platno i machta! Modela ne e nov, no ako ne si mnogo naprednal shte ti svurshi rabota.
Email: lukcheto@yahoo.com

Less is more.


Тема Re: търся windsurf на старонови [re: greengo]  
АвторLucky_M (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 19:14



Imam dosta dobra ekipirovka za prodavane. Fanatic Geko mod. 2000 god. 298 cm.,pod 10 kg. 118 l. perfecten, 2 vetrila 5,6 i 7,5 m2 i mn. dr. hubavi neshta. Ako te interesuvat obadi se na 088 652495. Lacho



Тема Re: търся windsurf на старонови [re: Lucky_M]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано25.04.02 10:05



Da ti se namira platno 5-ca ili 5.2 max do 5.4?!?!? Ili machta 4.30?

Less is more.


Тема Re: търся windsurf на старонови [re: Lukcheto]  
АвторLucky_M (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 00:27



Ponamirvat mi se i dvete, no ma4tata e aluminieva a vetriloto ne e monofilm a rip-stop milar. Ama hi4 ne se kefia da si korespondiram po tozi na4in. Ako iska6 call 088 652495, ako ne ti se rasiat kinti za Mtel kaji, az 6te te nabera.



Тема Re: търся windsurf на старонови [re: Lucky_M]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано10.05.02 20:54



Milar ne me ustroiva... Kato se pribera v BG moje i da ti se obadia, ama ako ti se namira monofilm.....

Less is more.


Тема Re: търся windsurf на старонови [re: Lukcheto]  
АвторLucky_M (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 00:08



Sorry, I had no idea you were abroad. How far away? I suppose overseas? Do you go surfing there? I happen to own a Pacific Monofilm used 10-12 dni obshto no mai shte ti e vazgolemichak - 7,7 m2, no pak e lek kato tsialo.



Тема Re: търся windsurf на старонови [re: Lucky_M]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано18.05.02 00:11



Mojesh da ne mi govorish na angliiski...hehehe nali forumut e bulgarski Az toku shto si prodadoh moiat Pacific Monofilm, koito beshe 5.6m2, neshto ne sum fanka na Pacific-a, shte se orientiram kum druga marka, a i tova koeto predlagash e baia golemichko az si tursia okolo 5-ca kakto ti kazah, predimno shte go karam v Tursko...
Tuka kudeto sum az: DA, kara se surf mnogo...i kitesurfing sushto. Obache vodata e ledeno studena/niama lete, niama zime/ temperaturata e edna, dori i s neopren pak si e baia studddd zaradi edno ledeno techenie deto idva ot sever, chak nadolu neshtata stavat po-rozivi i horata se radvat na luxa da se kupiat vuv vodata...
Kak e na Ogniana i na Dikani, otkrihte li veche sezona?!

Less is more.


Тема Re: търся windsurf на старонови [re: Lukcheto]  
АвторLucky_M (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 20:44



Az lichno oshte ne sam. Ne che niama uslovia, ima i dajd i saprovojdashtiat go viatar, no sa mi na glavata dosta zadachki a i niamam s kogo da hodia naposledak. A kade karash v TR - na Cesme li ili na Dardanelite? Az biah tam predi 2 god no pak mi se hodi.



Тема Re: търся windsurf на старонови [re: Lucky_M]  
Автор Lukcheto (OgnIvOtO)
Публикувано25.06.02 12:37



Biah na Alachati do Cheshme /dve godini pored!/ i mai kraia na iuli tazi godina nachaloto na Avgust shte hodia pak tam /vupreki che sega se lokumi za niakakuv ostrov do Chanakale/.... S dvama priateli shte hodia...koito se okazva che sa mi ex-boyfriends veche..
Amiiii sega sum si v SOfia i shte gledam da ti drunna ako iskash nali tuka si kachil gsm-a si....
BTW Kupih si platno 5.2 na Arows i mu se kefia na max.... samo deto mai shte go seftosam v Turcia che tuka ne duhaet! Aide shte ti pusna sms za po beer niakude ili za sladoled

Less is more.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.