Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 10.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Scuba divingнови  
Автор Morgiana ()
Публикувано14.02.02 22:30



Interesuva me vodolaznata profesia. Zatova se intreseuvam ot neobhodimata ekipirovka i suotvetno tsenata i. Ako niakoi moje da pomogne ili prosto spodelia interesa mi znae kude da me nameri.

Live while you're alive


Тема Re: Scuba divingнови [re: Morgiana]  
АвторTONY (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 23:09



Какво по точно те интересува?
Не работя като л.в. но съм инструктор ,а и всяко лято съм поне по месец под вода. Карал ли си някакъв курс. Какво обурудване имаш ,какво още ти трябва, ново ,старо ? Аз съм от Варна . Винаги през лятото търся някой за спускане. Професионалните нямат мерак за подвода в извънработно време. А любителите са повече единаци , а без тайфа е скука , както и всичко друго.
Ако нещо конкретно искаш да питаш : a_tony@abv.bg



Тема Re Re: Scuba divingнови [re: TONY]  
Автор (l) (непознат )
Публикувано16.03.02 02:09



Аз сьщо се интересувам от подобни занимания.Незнам каде организират курсове и ште се радвам ако ме опьтиш.Убожавам да се гмуркам сьс и без екипировка но за жалост живея вьв София и нямам много вьзможнос да седя по много на морето.Желание има и екипировка се намира тькаче самишленици се тьрсят.......



Тема Re: Scuba divingнови [re: Morgiana]  
Автор (l) (непознат )
Публикувано16.03.02 02:12



Незнам от каде си ,но вьв София има 2 магазина вьв които можеш да получиш имформация и цени.Единя е на бул.Евлоги Геордиев,близо до орлов мост.Магазина се казва VIVI sport. Другия е на бул.Христо Ботев до петте кюшета......



Тема Re: Scuba divingнови [re: (l)]  
Автор Kring (Magic Sword)
Публикувано17.03.02 18:18



Az sushto sum ot Sofia i zatova i na men polojenieto mi e mnogo muglivo :)
VIVA Sport mi e liubimia magazin, chestichko imam put ottam i si go razglejdam s goliamo udovolstvie :) No ne sum razpitvala za neshto konkretno dosega... Mai e vreme :)
Za kursove edinstvenoto, koeto znam e Varnenskia NAUI klub. No tam kato gledam e baia skupichko. Adresa e:

http://www.bulgariadiving.com/indexbg.htm



Тема Re: Scuba divingнови [re: Kring]  
Автор (l) (непознат)
Публикувано18.03.02 00:14



Знам го този клуб и наистина е дебел,но услугите са комплексни и затова си мисля е тька.Аз открих и вьв София клуб които провежда курсове за леководолази и маи е бая по-евтин.Мисля да проверя какво изискват.Ако те интересува мога да ти кажа какво сьм разбрал?Аз сьм много запален и сьм се спускал и без курсове.То има няколко неща които трябва да знаеш ,а останалото зависи от теб.......



Тема Re: Scuba diving [re: (l)]  
Автор Kring (Magic Sword)
Публикувано18.03.02 17:17



Интересува ме ВСИЧКО! Нямам капчица опит в подобни начинания, така че даже не знам откъде да започна :) Информация ли е - казвайте я!!! :)



Тема Re: Scuba divingнови [re: Kring]  
Автор (l) (Винаги готов)
Публикувано19.03.02 01:25



Нямаш опит значи.Ами аз сега водя разни разговори сьс клуба които е вьв Варна и сьс един вьв София.За сега едно е ясно и то е че се иска време и пари.Клуба вьв Варна явно по знаят какво правят и затова и цените са им по дебели но ми се струва че цените вьв саита са им за чужденци или неса верни понеже са ми изпратили едни други.А софииският клуб още не ми е дал цени но се изисква някво медицинско което е проблемно и изисква време...Ако имаш желание и време можем да се видим ели чуем за да обменим подробно имфо?



Тема Re: Scuba divingнови [re: (l)]  
Автор Kring (Magic Sword)
Публикувано19.03.02 15:56



Liubopitno e tova s razlichnite tseni...
No ako v deistvitelnost sa po-niski - oshte po-dobre.
Za vremeto i parite ne znam kakvo da kaja - i ot dvete imam nujda :)))
Ideiata za obmianata na info e dobra. Samo deto po-skoro shte e prelivane na info. :)) No inache niama problemi - suglasna sum.



Тема Re: Scuba divingнови [re: Kring]  
Автор (l) (Винаги готов)
Публикувано20.03.02 03:45



Ok.Ще ти оставя телефон вьв ICQ-то и като решиш се обади.На него сьм до 16ч и слет това от 21ч натам до много кьсно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.