Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 01.07.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема под вода  
Авторseaguard (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 22:12



Някой просто да обича да плува под вода, да плава макар и с чужда яхта, да се препича , да разговаря ?



Тема Re: под вода i na qhtaнови [re: seaguard]  
Авторmalwk-gad (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 02:16



mi a de:))) az obicham sichko tva ama nqmaaa... nai trudno se namira da ti kaja chujdata qhta - inache np:)) a za pod vodata - egati kefa deto e da se izgubish v drug svqt napravo:)) mnogo e qko ama.. zimata ne stava v moreto... aide do skoro:) i da plavash i ti na qhti ei:))) ne e za izpuskane:)



Тема Re: под воданови [re: malwk-gad]  
АвторHAHO (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 22:56



NE O4AKVAH NIAKOI DA SE OBADI, IAHTATA NE E PROBLEM MAKAR I NE MOIA (A HUBAVITE DARVENI SADOVE SA ZA PO 100 GOD.) PO PROBLEM E OBURUDVANETO ZA POD VODA. A KAKVO E MALAK GAD , OSVEN MALAK I GADEN. DO SEGA SAM NIAMAL KASMET DA SE SPUSKAM V TOPLO MORE SAMO V NA6ETO ,NO SAM SE KAPAL , A LIATOTO E SKORO DNITE VE4E 6TE RASTAT. A TEZI S IAHTITE KOITO POZNAVAM HI4 NE SA OT BOGATITE, MALKO SA OT HAMAVITE NO OT GOTINITE.



Тема Re: под воданови [re: HAHO]  
Авторmalwk-gad (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 16:57



am - pravilno - malwk- gad e malwk-(19 god ) i gaden ( hehehe)
mi .. kakvo da ti kaja - lichna ekipirovka nqmam - pod naem vzimam no s namelenie poneje poznavam momche koeto dava takava .
podobni priklucheniq swm imal samo krai shkorpilovci - tam se gmurkahme i beshe nezabravimo:) a inache i na qhta swm se placikal ( ne ot luksoznite de ...)

ama az takova - swm varnensko chedo - moreto si mi e lubov nai golqma i strashno swjalqvam che nqmame usloviq za surfing tuk..

i taka - vidq li che ima hora koito si love the ocean :))

obache ako moje da se pogmurkam da razgledam nqkoi koralof rif - ei tva veche mi e nai golqmata mechta.. ama samo po discovery gi ima tiq:)
bye che stana kwsno



Тема Re: под воданови [re: malwk-gad]  
Авторwasserman (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 18:17



zashto da ne stawa zimata moreto,kakyw kalkan sum wadil februari pokrai tulenovo.Kakwi kefali po nova godina sum strelql w TECa.moreto stawa ako ti stawash,Kato kazahte chuzdi moreta za srawnitrelno malko pari moze da widite korali w cherweno more,az ziweq weche godina pokrai nego super e suwsem kato po discovery.



Тема Re: под воданови [re: wasserman]  
Автор (l) (непознат )
Публикувано16.03.02 02:27



Еееее нашето море не е като другите.Малко е мьртвичко но и ние не правим нищо по вьпроса.Но какво да се прави,каквото такова.Ние си го обичаме и чакаме лятото да доиде и пак и пак...................



Тема Re: под воданови [re: HAHO]  
Авторsciper (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 15:50



E are na iachta de. Kat ne e problem osiguri ia,. Az ste osiguria drugoto.



Тема Re: под воданови [re: sciper]  
Автор FAUST!!! (ot planinata)
Публикувано15.05.02 20:04



Njakoi ako izka da probva surfing da hodi na Silistar. Vulnite sa dostatuchno golemi za zapotchvane.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.