Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 02.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Yachting vav Sofia.нови  
АвторBrass (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 21:37



Ima li tuka morski valci i niakoi koito si pravi sam Iahta.
Spodelete radostite i nevolite si.



Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: Brass]  
Авторbrass (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 19:21



Kursove za yahtni kapitani niakoi da znae sas zapisvane v sofia



Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: Brass]  
АвторBand (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 14:22



Ti da ne bi da si pravish sam iahta?Ili si si napravil?



Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: Band]  
Автор Troika (любопитен)
Публикувано21.09.01 14:03



Ако не разбираш от правене на яхти, по-добре не се хващай!
Ако искаш някой да ти я направи, да знаеш, че е евтино да се направи тялото, но оборудването - довършването е 2-3 пъти отгоре на това което струва коритото.
Ако искаш някоя готова лодка - продават се някакви Петерсони по 5-8-12000лв. Трябват и пари за ремонт - 2-6000лв. За по-скъпи яхти един добър вариант е 2 употреба от Гърция.

Скъп начин на живот е яхтингът!!! :)



Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: Troika]  
АвторBAND (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 16:56



A дали пък не е гъдел да си направиш сам нещо малко, около 4м. лодка, да си караш по язовирите наоколо?
Харесва ми повече от сърфа.
Е...си идеята! Я да питам в направи си сам.



Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: Troika]  
Авторprofa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.01 09:58



kade sa tezi petersoni za po5-8-12hil.leva?i po-tochno koi peterson se prodava?racing ili turizam?aide,chakam,obadi se!



Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: profa]  
Автор Troika (любопитен)
Публикувано24.09.01 11:43



Във Варна имаше такива обяви, последно преди 2 месеца гледах. За туристически петерсони ставаше въпрос. Във всички случаи колкото е по-евтин, толкова повече трябва да се работи и купува по-него.
Ако си много заинтересуван, ще видя първо какво пише в "Позвънете" а после ще питам някой приятели които са наясно къде, какво, за колко. Аз съм се откъснал от 1-2 години и не съм много в час.



Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: BAND]  
Автор Troika (любопитен)
Публикувано24.09.01 11:50



Много е добра идеята да си направиш сам нещо. То е същото като да си построиш къща сам, като да измайсториш нещо сам, като да си зготвиш нещо сам, да си изпечеш хляб от собственоръчно събрано и смелено зърно.
За това ти трябват: 1. знания - от книги и от човек-практик, който е правил и друг път нещо подобно
2. Пари или голямо желание. Мно е добре да се ориентираш кое колко струва още в началото. Питай наред всеки който знае нещо.
3. Да си зададеш въпроса къде ще я държиш - ще я караш до езерото или ще си стои на едно място, и ако е второто ще има ли наем?
и други по-маловажни въпроси.






Тема Re: Yachting vav Sofia.нови [re: Troika]  
Авторprofa (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 10:52



zaedno s bratyata mi sam sobstvenik na"mashinata"ARNEB,shampion za 2001.generalna rekonstrukcia ni izleze kam 4 bona,+okolo 2 hil.dolara zarazni gevezelaci po palubata i vaorajenieto...obache-nalice e lodka shampion!by the way-serien # 8!stroena e prez 1979,a v momenta izglejda kato toku-shto izlyazla ot zavoda-v balgaria v momenta nyama ekvivalent!platna NORTH-grot,parva leka genoa,parva tejka,vtora120%tejka,blade 100%,+tri spinakera,+trenirovachen komplekt platna,tri broya...za poveche info-obajdai se tuk,li na bubolin@dir.bg
do skoro!



Тема Re: Yachting vav Sofia. [re: profa]  
Автор gonzales ()
Публикувано23.10.01 13:34



Абе хора, човека се интересува от трабант, вие му разправяте за формула 1 :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.