Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 25.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли почитатели на водомоторният спорт  
Автор boboracing (Formula 500)
Публикувано29.07.01 00:41



Напишете нещо интерестно за скутери . Ако пък не знаете питайте . Имам богата информация, защото това ми е работата.



Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: boboracing]  
АвторPiraniata (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 11:44




tyrsia si izvan bordov dvigatel do 45-50ks po vyzmoznost Yamaha i razbirase na prilichna cena,ako mozesh mi dai interesna informacia



Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: Piraniata]  
Автор boboracing (Formula 500)
Публикувано19.08.01 12:47



Ако искаш нов www.yamaha.com-поръчваш и получаваш . И наче в момента знам един 45 к.с. три цилиндров 99 год. в супер състояние за 1300 лв.

Бобо и котка по гръб не падат !!!


Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: boboracing]  
Авторspeed (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 11:07



Двигател кионниг ...пурвите скутери преди 40 години в бг ДОСО- Русе много мои познати не са между живите...Ако се се6та6 не6то ...Димо Димов Димов бе6е ба6та ми,лека му пруст...Един от пурвите 6ампиони на БГ в този спорт!



Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: speed]  
Авторvladi (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 18:49



То почитатели има,а състезания дали ще има?



Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: boboracing]  
Авторbgbg (Нерегистриран)
Публикувано21.05.05 10:37



купих скутер с размери 5 м на 2 м нуждае се от освежаване и предно стъкло, кажи откъде да си намеря такова, щото тука едни майстори много ме мъчат и нищо не правят не знам модела на скутера, мнесен е от гърция сега започвам да се занимавам с това



Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: boboracing]  
Авторgub4oto (Нерегистриран)
Публикувано07.10.05 23:06



otkasnah se otdavna ot to3i strahoten sport, no givo se interesuvam kakvo stava s vodomotornia sport sega , s kakvi skuteri i dvigateli se saste3avat sega ,ima li federqacia , i kato cialo kak i ot kade moga da polu4a informacia 3a to3i sport



Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: boboracing]  
Авторgub4oto (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 22:54



do boboracng , OC - 500, o4akvam s netarpenie da polu4a informacia 3a vodomotornia sport v Bulgaria, kak se ra3viva, s kakvi skuteri i dvigateli se saste3avat sega , mogat li da se nameriat i 3akupiat u nas , primerno 3a OB- 350



Тема Re: Има ли почитатели на водомоторният спортнови [re: gub4oto]  
Авторvladi (Нерегистриран)
Публикувано06.03.06 01:47



Polojenieto e tejko :( mnogo.Moje bi poznava6 niakoi ot bal4i6kia klub, Gub4o?



Тема dvigatel [re: boboracing]  
Авторkoraviat_tip (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 19:10



tarsq dvigatel ot samolet da si go sloja na kolata ima6 li da mi osluji6 s edin aaaaa1 tova ozna4agva ae1 abe da ne e pove4e ot 2000konq ne mi trqbva mnogo mo6tna edini4ka se6ta6 li se golf 1 aaaaa1 kavenzi i malko zaaaar aaaaa1 malko da mi obqsni6 za teq ot formula edno tam deto se sastezavat na voda kolko konq sa im dvigatelite i kolko maslo gorqt na 2 metra 6toto ve4e na edin znam probvah oniq den i 6tqh da frakna ot lodkata bez da iskam ama stenata se s4upi i koleloto mi padna na zemqta poneje kriloto na vrab4eto kogato se otkasne ot samosvala na gabaritite na koleloto mi az poneje vinagi sam karal F1 ama ne znam mai samo na san daje i na igra ne sam q igral ami dogbre togava ako se seti6 za men i ako ima6 takav dvigatel az sam 4oveka seriozno moga i telefon da ti dam ako iska6 ama ti nqma da iska6 nali ai kaji mi de 6to mlakna taka az te misleh za svqsten apak poneje ne znam kak da se izrazqvam 6toto sam masa nerven i poneje mi pisna ot takiva kato teq akademi4ari i iskam da ti se izvinq za tova 4e pro4ete tova pismo




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.