Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 24.05.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Може да се сравнятнови [re: master]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано14.10.02 13:36



От двете коли Пежо 205 86-88 г. и Голф 2 86-88 г., по-добрата за нашите пътища е Голф-а.
Пежото е по-нежна кола, особено от към окачване.
Нищо чудно, че често влизат за ремонт на преден или заден "мост".
Но като за дами Пежото е по-комфортно и возията е като в "лодка".
В действителност, Голф-а има по-добри характеристики за издръжливост, рядкост е ръждата, особенно ако е поддържан добре.
От друга страна и частите за Голфа са сравнително по-евтини от тези на Пежото, а и да сваля шапка на немците, че все още произвеждат такива, не като французите.

И все пак, това са автомобили от един клас и както и да го въртим цените им са почти еднакви. Изключение прави Голф 2 след 90 г., модел, който все още държи високи цени.

@>-'-,-'—


Тема Така,нови [re: Furious]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано14.10.02 19:51



и колко ще струва в Германия или Италия тоя Голф, след като е 1500 без мито? 1000лв ти е докарването и 500 примерно печалбата - т.е. трябва да е подарък...
Не ми говори глупости! Назапад свястен Голф 2 под 500 Евро - няма да ти дадат и да се снимаш с него...



Тема Re: За всичкинови [re: Vento]  
Авторнeopиeнтиpaнa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.02 20:12



Съвсем се обърках, но все пак натрупах информация ...
Благодаря на всички за съветите!
Само още едно питане имам ...
Някъде в архива прочетох, че съветвате един мъж за преглед на колата - годна ли е или не за купуване в някакъв сервиз "юнитрейд".
Ще ми кажете ли къде се намира ???
Ако все пак нещо "ми падне" на сметка - все пак да го погледнат специалисти ... Иначе, аз почти нищо няма да разбера ...
И още нещо - към автокъщи ли да се обърна за покупка без платено мито (за да ползвам преференциите) или е по-добре по обяви ...???
Благодаря предварително!
Безаварийно на всички !!!




Тема Казвал съм го и преди:))нови [re: нeopиeнтиpaнa]  
АвторOпeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 00:04



За жена. СУБАРУ ДЖЪСТИ...
1. 4х4 няма поднасяне.
2. Двигател субару= много добър двигател.:)))))
3. Малка, красива, елегантна, удобна.
Може и сузуки СЛИФТ:)))) (SWIFT).

Рено 5 много добър избор.
Опел Корса от новите заоблените... скъпа е.
Примерно на жена не и отива пежо 205 , не знам защо, Голф 2 пък хич.
За жената колата трябва да е красива , може даже да е някоя много лъсната костенурка, но да е шикозна, с додър външен вид. Да прави впечатление...
Иначе мулета до 2000 лева все ще намериш:))))
Но за тези пари мисля че най разумното е да търсиш рено 5.



Тема Re: Казвал съм го и преди:))нови [re: Oпeлиcт]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано15.10.02 14:08



И защо проусна Форд Фиеста??
не ми се вярва да е умишлено..
аз имам 2 приятелки с Форд Фиести.. на едната е стара 87 година мисля/или по-стара/, дизел 1.1 супер си е доволна от машинката, другата е с 91г Фиеста със всякакви екстри и плюшен салон ....
и двете са доволни!!!!!!
така че според мен за около 2000 лв може да си вземе Фиеста!!!




Тема Re: Ориентирам неориентирани....нови [re: Vento]  
Автор nepukist (непознат)
Публикувано15.10.02 22:43



evala ti vikam za vsi4ki mneniq.iskam da te pomolq da kaji6 kakva gazova uredba da sloja na pasat 2000 16v.i kade da ida.moje6 na adres-zateb tina@abv.bg



Тема Прав си.нови [re: sunny]  
АвторOpelist (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 00:50



Фиестата също е добра, пропуснал съм.



Тема Re: Така,нови [re: Vento]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано17.10.02 12:21



вчера загледах един Голф 2 някъде 87-88 г., продава се за 980 Euro.
На външен вид е спретнат.
Личи си, че е пребоядисван, та зададох си въпроса, да не е удрян нещо?
Те тия не гният, просто ей така, на паркинг?!
Налетях и на още един за 1500???? ама не ми се занимаваше да провокирам собственика какво му е?
Макар, че това лято ми направи впечатление, че малко паднаха цените и се задържаха към 2000-2300 за добър Голф до 89 г.

Иначе, не знам за Италия /аз, в частност не бих си взела кола от там!, все едно си я взимам от 3-ти собственик в БГ/, ама за Германия съм сигурна, че няма да се намери евтин Голф, освен ако не го продава, някоя баба, която нищо не разбира от коли!

@>-'-,-'—


Тема Re: Колата, която ми отива????нови [re: Oпeлиcт]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано17.10.02 12:51



как пък реши, че не ни отива да караме Голф 2 или Пежо 205?

Айде, де!
Голф-а ми имаше проблеми с двигател /дизеларка, кво да го правиш/.
Беше от онези, дето ги водят "бежови" по талон, а иначе - златист металик със спойлерите му там! Лъскав автомобил. Много ми "тичаше".
Като го понастъпя много вървеше и много ме кефеше! Да си призная след ремонта не ги усещаше 160 км.
Седалки Recaro, на задната кора имаше 22 колони! Е, малко твърдо окачването, ама карай.

Сега пък да спомена и Пежото - Чер на цвят, с вакуумен шибидах, затъмнени /черни/ задни стъкла, изпънато, двигателчето като оса!
Двувратка - дамска кола! Комфортно, стегнато!
Като се огледам на паркинга, май моята най-ми отива.

Иначе и Баварка много ще ми отива, ама в следващия живот

@>-'-,-'—



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.