Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 21.06.24 
Автомобили
   >> VW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ОК,нови [re: Vento]  
АвторMyyy (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 18:58



Много благодаря, вече сам 101% сигурен, след като го чух и от спец като тебе.



Тема Re: Bosch Super4нови [re: orlin]  
Автор HlTMAN (The Darksoul)
Публикувано14.05.02 22:53



Nali i v Burgas she me chuiat ako nedai si bozhe stigna do reklamacia .. za da ti kazhat takova neshto triabva da si gi smlial .. ne samo da e izpusnal niakoi amortisior

WWell BE COOL



Тема Re: Bosch Super4нови [re: ***]  
Автор VentoМодератор (VW маниак)
Публикувано15.05.02 08:33



Мисля, че не. На мен ми смениха амортисьорите за по 10лв., което е доста добра цена!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Bosch Super4нови [re: Vento]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано16.05.02 08:53



Венто ... не стават бе ... тия 4 електродните са с друго топлинно число от тези които се препоръчват за моето корадо! и ириума също :( навсичкото отгоре тия дет се препоръчват на моето корадо са най-скъпи 14лв. пък са 3 електродни!

'94 2000 16V

Тема Re: Bosch Super4нови [re: ***]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 09:48



dobre de.. za tvoia dvigatel kakvo toplinno 4islo davat?

zashtoto pri moia VW e napisal 7 za bosch, a kato si vzemah sveshti v kataloga na bosh imashe model s 8 i az nego vzeh.



Тема Re: Bosch Super4нови [re: M]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано16.05.02 10:03



ми 6 ако не се лъжа, а и при мене (за 2000 16V корадо) има само една свещ в каталога на Бош от 2001г., а на другите модели има по две три възможности + ириум също! тъпо ... тоя пича ми обясни че при мен съставките са други и затова е по скъпа ... ама след кат на БОШ са 14 а в юнитрейд 15лв. по добре да си ги взема от юнитрейд - поне ще са оригинале!!

'94 2000 16V

Тема Re: Bosch Super4нови [re: Spidercho]  
Автор peshone ()
Публикувано16.05.02 12:05



И аз съм с Бош Иридиум (май така беше, защото средния електрод бил с Иридий и трябвало да изкарва повече пробег), та няма особена разлика с предишните свещи (ACDelco, 3-електродни). Цената май беше към 8-9 лева за свещ... Ще ги видиме какъв километраж ще изкарат...



Тема Bosch Super Plus Yttrium!нови [re: peshone]  
Автор Caмo Дизeл ()
Публикувано17.05.02 11:20



Свещите на Бош се казват Bosch Super Plus Yttrium. Как успяхте да измислите толкова вариации на думичката Yttrium?
Става дума за химическия елемент итрий (Y, а.м. 88,9), с които е лигиран централния електрод на тези свещи. Идеята е, че итрия образувал много устойчив оксиден слой върху електрода и така го предпазва от износване и прегряване, т.е. би трябвало да осигури по-дълъг пробег. Също така и разтоянието между електродите не играело вече такова значение, значи трябват по-малко модификации, така че със само 20 модела свещи, Бош покриват 95% от пазара.
Дали е всичко това е вярно, не знам, сами ще трябва да проверите

Само Дизел

Редактирано от Caмo Дизeл на 17.05.02 11:25.



Тема Re: Bosch Super Plus Yttrium!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано17.05.02 11:42



абе важното е че се разбираме помежду си :)) и знаем за кво става дума ...

'94 2000 16V

Тема Re: Bosch Super Plus Yttrium!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано17.05.02 11:58



Нахакан дизеляк такъв




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.