Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 16.04.24 
Градове
   >> Враца
*Кратък преглед

Тема Колко често си поправяте колите?  
Автор buhalgazar (непознат )
Публикувано29.08.09 17:38



Хора, искам да изкажа ОГРОМНОТО си възмущение от състоянието на пътищата във Враца.Минавам от там почти всеки ден.Потроших си колата.Ква е тая безхаберност???Егати управата имате!!!
Аз откак се знам, все са ви никакви улиците!Как може???Враца не е малък град.Как е възможно?
Всеки ден минавам до гарата-колата ми подскача до небето.Ако продължавам да минавам от там, 100% ще си скапя нещо.
От кога не е ремонтиран пътят в района на гарата ви?



Тема Хахаха...нови [re: buhalgazar]  
Автор kave77 (blocked)
Публикувано30.08.09 15:21



Тва е МНООООГО смешен град.Смешни хора, селски диалект, разбити улици и овчи лайна по паважа.
До Кауфланд пеят петли и народа си гледа прасета там.Аз съм бил във Враца няколко пъти - СЕЛЯНИЯТА е ПЪЛНА!!!

www.cielo-bg.com


Тема Re: Хахаха...нови [re: kave77]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано31.08.09 11:38



Абе,смешник.Къде го няма това в България?Я ела в Бояна да видиш няма ли кокошки,прасета и овчи лайна.В центъра на София,от старите коптори си изхвърлят изпражненията на кучетата в найлонови пликове, директно от прозорците,а се смята,че там живеят кореняци софиянци.Аз изкарах отпуската си във Враца,пътищата не са перфектни,но балкана е невероятен.
Аман от пишман граждани...



Тема Re: Хахаха...нови [re: skalla]  
Автор kave77 (blocked)
Публикувано02.09.09 10:25



Нещо за първокласните им пътища да имаш да кажеш???
Щото аз съм съгласен с тва, че улиците им са разбити до неузнаваемост !!!

www.cielo-bg.com


Тема Re: Хахаха...нови [re: kave77]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано04.09.09 12:17



През града минава само Е 79.Даже,не бих казала,че е първокласен път.
Повечето градове в България, са заобиколени от главните международни пътища,а това значи,че парите за ремонт и поддръжка се отпускат от републиканския бюджет,а не от общинския.Съгласи се,че Е 79 е прекаран през града,а не града е построен около Е 79.Така,че ще го оправят когато имат излишни средства,или им се отпуснат по някоя програма или от някой фонд.Знам ли?
Градът е малък.Всичко е близо,хората ходят пеша.Сигурно имат други по-важни проблеми за решаване, които не търпят отлагане.За това, градските улици чакат, да им дойде времето.



Тема Re: Хахаха...нови [re: skalla]  
Автор kave77 (blocked)
Публикувано06.09.09 16:11



Тва"първокласни" за мен е в кавички :) Така си го тълкувам...

www.cielo-bg.com


Тема Re: Хахаха...нови [re: kave77]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано06.09.09 21:17



Говорих по принцип за Е 79,а не конкретно за отсечката на пътя от входа до изхода на града.И защо в мн.ч.?Отсечката на Е 79 около София да не е идеален?



Тема Re: Хахаха...нови [re: skalla]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано07.09.09 21:33



skalla, явно е най-запозната от по-горе коментиращите. Този път е част от Е79, което автоматично означава, че ще се ремонтира с пари от държавния бюджет. Преди около година откриха ремонтирания участък Враца - Мездра и остана само тази отсечка, която минава през града. Вече е изработен проект, и дори е избран изпълнител за основния ремонт на отсечката. Обаче явно има проблеми с финансирането. Много други градове, през които минават участъци от международни пътища имат подобен проблем - а именно... да чакат държавата да се размърда.
Иначе като цяло булевардите и по-малките улици във Враца не са по-лоши от тези в останалите по-големи български градове. Ако сте минавали скоро през Варна например, ще се убедите, че и там има дупки и сериозни неравности и то по най-главните булеварди.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.