Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 21.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: 6turo_ku4e]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано26.07.08 23:57



ДОБРЕ ДОШЛА ВЪВ ФОРУМА!!!!!





Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор 6turo_ku4e (щуро куче)
Публикувано27.07.08 00:58



Добре заварил!





Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор juki (непознат )
Публикувано28.07.08 12:31



добре че направиха бирхале иначе човек няма каде да отиде да се забавлява спокойно



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор 6turo_ku4e (щуро куче)
Публикувано05.08.08 16:27



Сега като се замисля, определено му липсва живот на врачанския нощен живот

Ми така де, няма даже в кого да се блъснеш като излезеш вечер



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: 6turo_ku4e]  
Автор Georgi_88 (непознат )
Публикувано13.10.08 18:00



Здравейте :) аз ще ви кажа какво му липсва на врачанския нощен живот! Липсва му разнообразие!!!В целия град имаме само едно бирхале и един буркан. Специално аз сам привърженик на бирхале щото е много по приветливо и пускат хубава музика, и все пак е въпрос на вкус. Ако имаше още поне 2 дискотеки в които да пускат различна музика щеше да е много по-добре, да може на чоек като му се излиза да има избор! А не да чакам аз да доиде петак зада ида да пия 1 питие и да ми е хубаво или пък да се чудя абе във сряда чалга ли беше в буркана или черно ... Вместо ние потребителите да имаме избор каде да отидем (става вапрос като стил на заведението, музика в заведението и както казахте вие по рано компанията в заведението) ние трябва да се задължаваме да е на едното от двете места... Ако се направят и други барове като да речем заведение за по улегнали хора... така наречените "чичковци" ще имат желание да ходят там а не в бирхале кадето е именно мястото на младежите. Вземете за пример всеки един друг град от сорта на Враца има във всеки случаи повече от 2 дискотеки! Ако има избор ще има потребление и най вече всички ще сме доволни!!!



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: Georgi_88]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано18.10.08 12:02



Ако си набор 88 е нормално да те влече да ходиш на дискотека. След 5-6 години най-вероятно няма да те интересуват толкова дискотеките, а ще гледаш какви кръчми и ресторантчета има. А във Враца те не са никак малко.



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор 6turo_ku4e (щуро куче)
Публикувано23.10.08 19:27



Ако си на 26 примерно:) Жалко, но трябва да се съглася с теб, въпреки че и на въпросната преклонна възраст дискотеките все още ме интересуват...малко:) И аз също не виждам защо трябва да са само две. А ресторантчетата може да са много (което е силно казано

), но в колко от тях наистина си заслужава да отидеш и ще ти бъде приятно? Не искам да бъда разбрана погрешно- на мен ми харесва да живея тук, независимо колко заведения има или няма... а всичко останало е суета;)



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: 6turo_ku4e]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано04.01.09 21:09



Всъщност си права. Има нужда и от повече приятни месетенца за хапване. Не всички ресторанчета във Враца са уютни. Трябва да има повече от типа Bar&dinner. Нещо като Бохеми (на Благоев). Един-два ирландски пъба също биха разнообразили нощния живот в града.



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор Джyджeтo ()
Публикувано06.01.09 10:03



Винаги съм права

А ти това през последните дни ли го установи, че има нужда от повече места за ядене навън? Не всички ли? Че аз не се сещам за нито едно, което може да се нарече уютно напоследък. Е, добре де само в Наполи май ми е уютно, но пък като не ми се яде пица или нещо подобно какво да правя там...



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот? [re: Джyджeтo]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано06.01.09 16:35



Че на Винарната или на Тракийска принцеса какво им е. Също са добри места за хапване. Ами Пинтата или пък Чайка?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.