Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 10.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор Джyджeтo ()
Публикувано06.01.09 16:59



Е, говорим за уютно и за хубава храна, нали? Съгласи се, че не всички от тези места отговарят и на двете, нали? За Винарната и Чайка съм склонна да се съглася, но в Принцесата не ям, а и е прекалено задимено понякога дори, за да пия вода, остави да ям

Е, диванчетата ми харесват, но нали не говорим за кафенета... А за Пинтата - и там не ям от доста отдавна по ред причини

If you can't learn to do it well, learn to enjoy doing it badly

Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: Джyджeтo]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано07.01.09 13:22



Няма какво да дълбаем толкова. Явно и двамата сме на мнение, че Враца има нужда от повече уютни места за хапване.
Това, което го има в момента не е достатъчно за да задоволи всички вкусове. Трябва повече разнообразие.

Иначе това, което ми липсва от старите кръчми е механа Герана. Май отдавна не работи. А беше доста уютно местенце. Гледам, че сега сградата в която се помещаваше се надстроява. Дано след всички тези ремонти да възстановят и механата отдолу.



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор Джyджeтo ()
Публикувано08.01.09 07:57



Е, ти започна

Само да кажа и за Герана Не беше лошо, но пък беше много малко и така доста интимно се получаваше. Кой знае колко пъти с теб сме похапвали на половин метър един от друг без да знаем и сме си били аз, ти и още 5-6 човека
И като съм тук поне да спомена и за Винарната- не казвам, че е лошо, но беше леко стряскащо примерно от нищото да се плъзне една личност, да се приближи безшумно и да се наведе да ме пита харесала ли ми е пържолката с боровинките Е, излъгах го... Оценявам вниманието и доброто обслужване, но понякога ми идват в повече
Да, най- добре да не задълбаваме, защото излиза, че от нищо не съм доволна, а не е така



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: Джyджeтo]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано08.01.09 16:25



Аз не съм фен на прекаленото внимание от страна на обслужващия персонал, но пък има доста хора, за които то е просто задължително. Като стана дума за обслужване би ли споделила за някое местенце където си останала с добри впечатления от персонала?



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: Bat_Vanio]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано08.01.09 16:29



Бат Ваньо, хареса ли ти във Враца?





Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор Mire (немирно)
Публикувано08.01.09 21:14



Като човек, който постоянно изпада в крайности смятам, че никоя крайност не е за препоръчване

Иначе ти казах къде ходя най-често и една от причините е, че момичетата в пицарията се справят добре според мен. В Чайка също, колкото пъти съм ходила все съм попадала на приятни хора. Не, че на другите места не са, но има какво да се желае мисля. Абе има места, на които направо са си зле
Нали нямаше да задълбаваме повече, а аз пак почнах Я, ти кажи някое ново, което не знам, та да сменя малко обичайното. Гледам, че си по-запознат от мен, може и да не е за ядене. Напоследък не съм в час нещо...



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: Mire]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано09.01.09 14:27



Ново, ново... сещам се за Пиано бара, ама то вече не е много ново. А пък и едва ли ще ти хареса особено, защото е твърде малко вътре.
Другата новост май е обновения Карамел, който никак не е лош. Обслужването също ми направи добро впечатление.



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: DUST]  
Автор Mire (немирно)
Публикувано09.01.09 14:42



Пиано-бар ли? Да не е някакво нещо на Търговска някъде?

На теб хареса ли ти? А Карамел го видях, но като влязох почти се задуших , а и нямаше място А да знаеш случайно каква е работата с пердетата там, по принцип обичам да ми е тъмно де, ама...



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот?нови [re: Mire]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано10.01.09 11:23



Ха, ха! Не знам каква е работата с пердетата в Карамел. Точно тези не съм ги шил аз.



На мен лично ми допада новия облик на заведението. А и така повече прилича на клуб. Все пак там вече канят и по-известни ди-джеи от рода на Балатазар и др.

За Пиано-бара какво да ти кажа. Ако сте малка компания и предпочитате спокойно място вечер, където да си побъбрите на фона на хубава музика - става! Обаче ако търсите веселие, не е там мястото.



Тема Re: Какво му липсва на врачанския нощен живот? [re: DUST]  
Автор Mire (немирно)
Публикувано10.01.09 15:02



А, но все пак шиеш виждам

Иначе аз искам едни за кухнята, но трябва някой да ми ги ушие
Да ти кажа, компания няма, всички са в София.... Е, идват си де, но 2-3 пъти в месеца. Мисълта ми е, че едва ли някой ще ме заведе скоро там...:(
А с тези, които са тук май вече отиваме по-скоро към бъбрене на хубава музика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.