Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 26.09.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ей те това си енови [re: vipbebo]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано10.11.08 21:41



Добре! От днес нататък повече никой няма да ходи там.





Тема Re: ей те това си енови [re: vipbebo]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано14.11.08 21:48



Аре па ти се разкарай с таа смръдлива Софее бе

пари да и дават, там не отивам
Бахти грозния град, бахти гадната инфраструктура, бахти движението по пътищата, бахти задръстванията,бахти дивия народ, дето живее там
Да изреждам ли още?



Тема Re: ей те това си енови [re: DUST]  
Автор 6turo_ku4e (щуро куче)
Публикувано15.11.08 14:36



Ааа не, не може да не ходи! Трябва да си купувам корк за кухнята





Тема Re: ей те това си енови [re: 6turo_ku4e]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано17.11.08 14:48



Иди в Пловдив! В София не пускат



Всъщност ми е много смешно като някой се появи по телевизията и започне с изказванията как София се била напълнила с хора от цяла България и че нямало място за тях. Интересно, че повечето от тези, които го твърдят също не са от София. Ами нека те да се върнат откъдето са дошли. Дори самият им кмет Бойко Борисов често излиза с подобни изявления, а и той самият е дошъл от Банкя. Там е завършил и средното си образование. Голям смях!



Тема Re: ей те това си енови [re: vipbebo]  
Автор 6turo_ku4e (щуро куче)
Публикувано18.11.08 00:11



Здрасти!
Първата и най-очевидна причина да ходим точно в София е, че ни е по-близо отколкото да отидем в Бургас или Пловдив :) Говоря за нас, които сме от Северозапада, че гледам ние сме били плъзнали из любимата на всички ни столица

На мен специално трябва да си ми благодарна, защото аз си живея във Враца и ходя до София от време на време и то за да оставя някой лев, но гледам на никой не му пречат моите северозападни пари




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.