Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 22.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: e slu4va seнови [re: vipbebo]  
Авторвp (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 15:25



Ако трябва да съм искрен с теб, твоите мнения по тази тема звучат далеч по-простовато. Гарантирам ти, че във Враца има страшно много хора, които са доста над твоето интелектуално ниво (ако се съди по това, което представяш тук). Имай го предвид при отварянето на следващи теми от този род.



Тема Re: e slu4va seнови [re: вp]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано26.09.07 21:02



intelektualnoto mi nivo e mnogo viskoko za da sum tolkoz otkrovena v mneniqta si i za da sum tova koeto sum.taka 4e..........i sre6tnu men vra4ani da ti4at nqma da me stignat ok?i ne mi kazvai kakvi temi da otvarqm i kakvi ne



Тема Re: e slu4va seнови [re: vipbebo]  
Авторвp (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 13:50



Пак ти казвам във Враца живеят хора, които са доста над това, което си. Успели хора, хора със обноски, със държане, с страшно високо ниво на интелект. Те изпълняват най-различни професии и заемат различни нива в йерархията. Тези хора по никакъв начин не могат да бъдат привлечени от мизерния столичен живот, защото те успяват във уютната и приятна за живеене Враца.



Тема Re: e slu4va seнови [re: вp]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано27.09.07 14:35



и на кое казваш уютен живот



Тема Re: e slu4va seнови [re: vipbebo]  
Авторвp (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 18:08



На живота във град като Враца, който ти предлага това, което предлагат и останалите големи български градове с разликата, че тук всичко е далеч по-спокойно, по-чисто и по-подредено.
Един ден като имаш деца още по-добре ще го разбереш. Едно е да буташ количката по спретнатите и спокойни улички във Враца, друго е по-разнебитените и пълни с паркирали автомобили софийски тротоари. Това е само един пример.
Абе какво да ти разправям. Просто във Враца е в пъти по-добър живота.





Тема Re: e slu4va seнови [re: вp]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано27.09.07 20:07



mi ne mislq taka no kakto i da e tova si e tvoe mnenie




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.