Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 28.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Една идиотска нощ във Враца!  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано01.09.07 08:57



Тези дни ми се наложи командировка до Враца. Отседнах в хотела на самия център, мисля че се казва Хемус. Реновиран, приемлив хотел, нищо лошо за него. Но врачанитееееее, врачаните! Цяла нощ под прозореца бе гъмжило от пияници от съседните заведения: разговори на висок глас, крясъци, викове, непристойни обиди...ужас! Цяла нощ! Върхът бяха бойни викове с цяло гърло: "Ебаньееее"!!! И целия този кошмар до 5 часа сутринта... Не мигнах цяла нощ. Това никъде не ми се бе случвало, а съм бил на доста места. Невероятна, убийствена простотия. И ако все пак тя е обяснима в някаква степен, питам се КЪДЕ БЕ ПОЛИЦИЯТА през цялата нощ? Нима няма дежурни, патрули? Нима в задълженията им не влиза и опазването на обществения ред?
Кошмар, повече НИКОГА ВЪВ ВРАЦА!





Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
АвторBъпpocчe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 12:00



Ти откъде си?



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
АвторVra4anin (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:46



Баце ква полция кви пет лева бе? Това което ти се е случило си е в реда на нещата. Бойния вик: "Ебаниеее", всъщност е вик когато някои много му е кеф от живота. Пълния вик е: Има ли иебание, иебание с подфрагание и скубание под мишниците?, понякога също "ебание с подфрагание и сурави драва" ама тва само зимно време коги дравата са сурави. Лошо е коги не са. Та да ти обясня ние врачани сме по живота и обичаме кат се веселим да го изразяваме с крясъци. Добре че не си чувал викове от рода: "Удриии" или "Удри уино" или " Бои бааа Филипе тва маче не е нащу. Те тогива да знааш че некуи врачанин е довръшил дамаджаната с ракията и е почнал да реска бутилки по джедето. Да знааш че некои път бутилките ги рескаме по джамперете, та как си бил у хотело е требвало да залегаш.







Понекои път моеш да чуеш и викове от рода: "Кyрвииииии баща ви е пиян и че ви купи трактор с ремарке та да ви вози по повече. Ма тва само некви пустиняци го зеят оти по пробива нема как да пущиш трактор с ремарке.







А относно обидите. Във Враца: Къде одиш бе да ти еба майката. Означава: Много се радвам че те виждам. Та да са не засегаш ако некои врачански тумбак та срещне по улицита и ти каже: Ей педал нещастен, кама та коги та нема, чиф уи крепиш тука бе дееба твойта майка касотрупа от към сичката пичка да го еба. Ей 6а маана та прибя"







Тва да знаеш е виша степен че човека срещу тебе та уважава.







Та така. следващия път кат додеш у Враца, нема да седиш у хотело да крепиш на коча мадете. Ми 6а слезнеш ше удариш една врачанска теменуга, ще лъхне малко ветар от врачанския Балкан. ше видиш ще ти стане кеф, и нема начин да не изревеш, Иебаниееееее.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: Vra4anin]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 23:18



Да, написаното само потвърждава казаното от мен. Нищо чудно авторът да е бил някои от простаците-викачи. И наистина, прекрасно е човек да се весели; това не ми е чуждо и на мен. Разликата е, че никога не го правя на нечии чужд гръб и уважавам правата и на другите хора. Това се нарича ТОЛЕРАНТНОСТ!



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Vra4anin]  
Авторлицe (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 11:17



Не му обяснявай, нема а та разбере, той и за тва е пътник. Като е имал нужда що не е извикал полиция. Има една лична принадлежност, която се ползва при почивка на непознати места, не е обемиста и не тежи в куфарите, нарича се тапички за ушета и помага. Има места по земята, на които се провеждат едноседмични празнества, фиести, градски фестивали... Там какво? Минава полицията да спре музиката и да тури всички по леглата, да спинка единствения гост на някой си хотел, кой то я оставил на града 20 лева , я не... Хотела трябва да се погрижи и за шумоизолация и за всичко, реда си е ред, ама пътник не е гост на полицията все пак.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Авторwra4an4e (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 12:01



Аман от разглезени туристчета. Кат толко ти е било терсене за шибания град от който си бил, да не си стъпил повече у Враца. Такива глезени лигочи северозападния човек не толерира.
Нали знаеш следната максима:
Иди в Пловдив да видиш красив град, иди във Варна на море, иди в Плевен да видиш хубави жени и после ела у Враца да та набият. Добре че си си седел у одаята у хотело щото такива кат теб яко контрастират по наще улици и освен боя, да сме та ебали, че и свирки да си правил а накрая и пари си щел да даваш. И без маратонки си щел да си тръгнеш.
Така ше неспокойния сън е най-малкото с което си се отървал.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: лицe]  
Авторg (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 13:12



Подобни неща се случват навсякъде в България.
Аз лично преди време бях отседнал в един хотел във Велико Търново и през цялата нощ пред хотела се чуваха викове на пияни студенти и студентки, които купонясваха на открито.
Решението: Затворих си прозореца и си спах спокойно.





Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: g]  
АвторПътниk (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:03



Добре момчета, продължавайте в същия дух. Думичката "гостоприемство" явно е празна от съдържание за вас. Мен ме изгубихте като гост на Враца, покрай мен и всички познати и колеги които познавам, а със сигурност ще изгубите и други, попаднали случайно в иначе хубавия ви град. По света гостите/туристите/потребителите на услуги ги носят на ръце, вие ги гонете с простащина. А после обвинявайте държавата, правителството, кмета, извънземните за беднотията, която без съмнение ви преследва в живота. Със сигурност, защото не е нормално по цяла нощ да квичиш, а през деня да работиш здраво за да се радваш на благополучие.
Останете си със здраве и сбогом от мен, жалка врачанска пасмина.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 17:23



Явно присъствието ти във форума е продиктувано от съвсем различни цели. Не знам защо са тези провокации към врачани, но са доста плоски.

Първо на всеки е ясно, че хората, които са викали на площада (ако въобще е имало такива) са били някаква групичка невъздържани младежи, които са се веселили. Такива има във всеки нормален град. Само в най-затънтените кътчета на България нощния живот е тих, спокоен и безшумен и това е защото...просто няма такъв.
Препоръчвам ти при следващите екскурзионни летувания, да избереш градовете Меричлери, Долна Митрополия или Каспичан. Там няма да има кой да те притеснява и спокойно ще можете да поспите с колегите си, без да бъдете обезпокоени от каквито и да е хорски шумове.

Второ, най-смешното в изказаното от теб мнение е това: "
Със сигурност, защото не е нормално по цяла нощ да квичиш, а през деня да работиш здраво за да се радваш на благополучие"

Ако по група разюздани тинейджъри във ваканция съдиш за трудовите хора и въобще за благополучието на даден град, значи имаш меко казано "странни разбирания"

Все пак, никой от нас не ти мисли лошото. Поздрави от "неспокойният град"



П>С> И все пак не сподели от къде си, Пътнико?



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Авторkaдeлиcи (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 18:11



Във Враца само идиотски неща стават нищо друго !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.