Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 15.06.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Mимka]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 23:15



I za kakvo stavate vie vra4ankite, a? Lapa6 li go CELIA?





Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: :)]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 14:31



Moga da ti kaja za kakvo stavame,ama trqbva da ti padna na nivoto za da ti otgovorq! Zа vsichko stavame,nqma da poqsnqvam poveche,a ako ne ti se vqrva si hvani edna gramotna vrachanka da ti zavarti glavata i da se chudish kakto te e ogrqlo i poveche nqma da pitash



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: mimka]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 07:40



Mimke, kaji bace kyde da te 4akam da mi pokaje6 kakvo moje6 i ako ostana dovolen moje i gadjeta da stanem, a?



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Mимka]  
АвторKarajata (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 00:06



Mutrite v Vraca mn mn mn odavna iz4eznaha...sa ima nekvi keletor4eta na po 20 godini kadet hodqt se edno imat taraleji pod mi6nicite. ina4e grada e super , a kato zagovorihme za prostotiata tva mi e lubimata 4ast... ;)))))



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Авторвpaчaнkaтaaaa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 23:23



ГОСПОДИ, КОЛКО СТЕ ПРАВ! В ТОЗИ ГРАД, КОЙТО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е НАШИЯТ ГРАД МОЖЕ ДА СЕ СЛУЧВА САМО ТОВА. НИЩО ДРУГО.
ГРОЗНИ СТАРИ МОМИ, НАРИЧАЩИ СЕБЕ СИ ЖУРНАЛИСТКИ СЪС СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ ПЛЮЯТ ЯКО СРЕЩУ ЕДИН ОТ ЛИДЕРИТЕ В ТОЗИ ГРАД И СЕ ПРЕСТРУВАТ НА БИТИ. МОЛЯ ВИ, ТА ТАЗИ ЛЮБКА НЕ БИ МОГЛА ДА БЪДЕ БИТА. ОТ НЕЯ СЕ НОСИ ВОНЯ НА СТОНИНА МЕТРА И Е НЕВЪЗМОЖНО ДА Я ДОБЛИЖИШ, КАМО ЛИ ДА Я ПИПАШ.





Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
АвторPeжи тpъбитe, зaпyшвaш oт двeт (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 12:45



ПОТВЪРЖДАВАМ - ВЪРНАХ СЕ ОНЯ ДЕН ОТ ВРАЦА И СПАХ В ДНА ТО ПРОЛИВЕН ДЪЖД - ПОЛУНОЩ - ИДИОТСКИ РЕВОВЕ С КРЕСЪЦИ НА ПИЯН КЕЛЕШ - СЛЕД 5 МИНУТИ ЩОТО ЗАВЕДЕНИЕТО Е ПОД ЖИЛИЩЕН БЛОК СЕ ЧУВАШЕ КАК РАЗЯРЕН МЪЖ КРЕЩИ НЕИСТОВО`ПАААДНИИИИИ` НА ПИЯНИЯ В ПОРОЯ НА УЛИЦАТА А ОТ БАЛКОНА ЖЕНА МУ ВИКА МАААНИ ГО БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.......... ВРАЧАНСКИ СКОТОВЕ СТЕ СИ





Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: :)]  
Автормимka (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 18:24



Nе e nujno da se sreshtash s men zashtoto ne za gadje shte me iskash,ami i za jena:))) ima i drugi jeni vav Vratza,ne sam samo az,probvai s tqh:)



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Peжи тpъбитe, зaпyшв]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 18:29



Abe hora,vie ot kade ste be??? Nаli jiveem v edna i sashta darjava,a? Zаshto se pravite na oshtipani gospojici? Nima vav vashite gradove i sela nqma i prostaci? Ili vsichki ste super inteligentni i vazpitani i si lqgate vecher v 20h sled Suncho i ne izlizate nikade,ili puk zaspivate dalboko i ne chuvate piqnicite v grada vi??? Haide stiga!Zаshto obijdate vrachanite kato cqlo? I vav vasheto stado ima marsha i voni...



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: mimka]  
АвторMoнтaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 10:01



Много сте грамотни врачанките Мимке. Личи и по тебе.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: Пътниk]  
АвторEmi (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 16:32



Напълно те разбирам. Едва ли има смисъл да пиша, темата е доста стара, но не се въздържах...
Врачанка съм и винаги съм го заявявала, макар че не живея от известно време във Враца. Четейки съгражданите си обаче, се срамувам заради изказванията им. Не опира само до толерантност, а и до възпитание. Лъха на елементаризъм. Не се отнася за всички врачани, има и много стойностни хора, там са съучениците ми, учителите ми, родители и малцина останали приятели, но като цяло атмосферата на града е такава. Жалко, защото още милея за града си и видя ли Балкана, ми става едно драго и ми трепва...Хайде, със здраве!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.