Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 25.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 10:16



vijte se be mili horica: http://nagradata.com/vote.php?id=5924



Тема И една идиотска случка във Враца:нови [re: zzz]  
АвторKилrop Tpayт (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 06:21



Магазин "Техномаркет" във Враца. Несъзнателно влязох с дигитален фотоапарат, окачен на каишка и на видно място. На входа не ми казаха нищо. Отправих се към сектора с пералните. Усетих, че някой тича след мен. Беше девойче от консултантките. Вече бях стигнал целта на огледа, когато тя неистово започна да ме кара да изляза и да оставя фотоапарата отвън. При това такава марка те не продаваха! Събраха се три консултантки около мен, можеха да следят всяко мое движение, но въпреки това не ми позволиха да направя огледа на пералнята - изгониха ме като крадец, хванат на местопрестъплението! Такъв срам, такова унижение никога не бях изпитвал. Със сигурност и няма да изпитам в бъдеще защото кракът ми няма да стъпи там!



Тема Re: И една идиотска случка във Враца:нови [re: Kилrop Tpayт]  
Автор:(((( (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 12:25



А на теб какво ти пречеше да си свалиш апарата преди да влезеш в магазина.
Момичетата правилно са постъпили, това им е работата. Сега са ти направили забележка в Техномаркет, утре ще ти направят и в Технополис и в Зора и т.н.
И там ли няма да ти стъпи крака??? Май трудно ще си купиш тази пералня.
Не го казвам с лоши чуства към теб, но си има правила и неписани закони, които трябва да се спазват от всички (клиенти и продавачи).



Тема Re: И една идиотска случка във Враца:нови [re: :((((]  
АвторKилrop Tpayт (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 14:18



Уважаемий :((((((((((((,
ако успееш да се съсредоточиш върху написаното от мен ще констатираш следното:
1.Влязох НЕСЪЗНАТЕЛНО с фотоапарата; не мога да мисля какво ще ми се случи в бъдеще време;
2.Висящият специално за тази цел на входа служител НЕ ми обърна внимание върху престъпното обстоятелство, че нося със себе си фотоапарат;
3.В магазина бяхме 5-6 клиента и двойно повече служителки-консултантки, които ме начоколиха. Какво пречеше да ме оставят да разгледам пералните и да ме ескортират до изхода????????????????
4.Клиентът ВИНАГИ е прав! Туй добре да го знаеш ако искаш да не си с робска психика.
5.Бих те разбрал ако ти беше собственика на магазина, но конформисти като теб заслужават единствено моето презрение и определението ЗАДНИК. ОК?



Тема Re: И една идиотска случка във Враца:нови [re: Kилrop Tpayт]  
Автор:((( (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 15:08



Човече, не можеш да се оправдаваш с определението "несъзнателно". Това не ти е извинение в случая. След като влизаш в магазин за техника, нормално е да се замислиш дали не носиш със себе си техника. Същото е да влезеш във хранителен супермаркет и да носиш бутилка Кока кола (да речем). Как мислиш, че ще реагира персонала там в такъв случай?
Аз като клиент винаги се замислям, преди да вляза в даден магазин.
Казваш: "Клиентът винаги е прав", обаче ние българите много бързо го захапахме това и нещо ми намирисва на криворазбраната цивилизация.
Май много хора взеха да си мислят, че като клиенти всичко им е позволено и едва ли не продавачите в магазините са втора ръка хора и могат да се държат с тях както им е кеф. Не говоря конкретно за твоя случай, а по принцип. Повярвай ми, че съм ставал свидетел на много арогантно отношение от страна на "клиенти" и то непредизвикано от нищо. Аз предпочитам да се държа добре с продавача отсреща и мога да ти кажа, че почти никога не съм имал случай да не ми се отвърне със същото.

Пробвай!





Тема Re: И една идиотска случка във Враца:нови [re: Kилrop Tpayт]  
Авторtaka e (Нерегистриран)
Публикувано21.03.08 15:46



Emi normalno e kato se ima predvid 4e tezi magazini sa novopostapili v tozi grad i do kato se stignat nivoto na starite takiva ima dalag pat da izvarvqt.Govorq za personala specialno.A li4no spored men na jenite v takiva magazini mestata sa im na kasite a ne na 6tandove s tehnika koqto e neponqtna za tqh.



Тема Вие посещавали ли сте европейски магазини от този?нови [re: taka e]  
АвторPaз yмeн (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 22:53



Навсякъде в Европа МОЖЕШ ДА ВЛЕЗЕШ в подобен магазин както си искаш. Лесно може да се докаже откъде е носената от теб стока! За магазина (продавачи и собственици) ти си Клиента. А иначе целия спор тук е много селяшки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.