Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 25.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Автор555 (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 15:03



НАВСЯКЪДЕ СМЕ ПЪТУВАЛИ И НАВСЯКЪДЕ ИМА И ШУМ И ТИШИНА.ЗАЩО ТРЯБВА ДА ОБИЖДАМЕ ХОТЕЛА ДО НЕГО ИМА ДИСКОТЕКА .ЦЕНИТЕ СА ТЪНКИ В ХОТЕЛА ЗАЩО ГОСТИ НА ГРАДА НЕ ОТИДОХТЕ В ХОТЕЛ РАДО ТОВА СА КЪЩИ ИМА СПОКОЙСТВИЕ НО ТРЯБВА ДА ПЛАТИТЕ ВЛЕЗТЕ В ИНТЕРНЕТ ТАМ СА ОТРАЗЕНИ СПОКОЙНИ ХОТЕЛИ НО ТРЯБВА ИДА ПЛАЩАТЕ .АЗ СПЕЦИАЛНО НЕ СЪМ ВИЖДАЛА ПО ГОСТОПРИЕМНИ ОТ ВРАЧАНИ ПОНЕ ХОРАТА НИ НЕ СПЯТ ПО ПЕЙКИТЕ А ДА ОТИДЕТЕ НА ГОСТИ И ДА СЕ НАЯДЕТЕ В ВРАЧАНИН ЗАЩОТО НЕ Е МНОГО БОГАТ НО Е ЩЕДЪР С СЪРЦЕ НА РЪКА ТОВА СА НАЙ ЗЕМНИТЕ ХОРА И БОГА МИ ТЪСЕТЕ СИ ПРИЯТЕЛИ СРЕД ВРАЧАНИ



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: krokomotzokal]  
Автор Бaцe Гoйko (тарафуняк)
Публикувано24.09.07 22:16



В отговор на:

Във враца да не са се навъдили мангали - да не са избегали скинарите?


Това първо:...Това второ:...Да ти не говоря за Ценко Чоков от Врачанското село Галиче и позорния стълб за връзване крадливи цигане в центъра на селото...и още и още. Кви скинаре,кви пет лева?Тука сичкото е врачанин - Вечерен час за циганете и скубанье под мишниците.Мангасарите са башка,оти ако се не знае,Враца е градо на лебо,бобо,бойо и 18+ ujo...Нема другарко-нема:" моля ти се"!!! Даже пресен пример: У Химията беха пратили цигане от Сливен.Тия да земат да питат от охраната едно от момчетата буквално:"Как са дискотеките и гаджетата?" Човеко земе та ги прати у "Буркано"...Неам гуми - баш къде дерат кожи,а па за цигане-е-е да не приказваме!Па на другио ден един от посинените мангасарчета му рекъл:"Бе бате,ти що не каза как стоят нещата у Враца,бе? Изобщо да си не бехме показвали носовете от фургона ! А па...ние ще си бегаме у дома,що тука за нас,май хлеб нема!!!

Леко,баце,леко...Излеко-та да имаш за повече!

Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: 555]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 16:28



Мнението ти е много точно и на всички е ясно, че нявсякъде има и шум има и тишина. Не знам защо се хващате на провокацията на някой, който съм почти сигурен, че въобще не е стъпвал във Враца, камо ли да е спал и във хотел.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: ...]  
Авторйo-йo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 02:09



Нищо не могат да сготвят врачанките ви...,най-кирливата храна е във враца без сиренето и скарата и леденика разбира се,ама тя е от мездра.ХА-ХА-ХА



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пeтeлa]  
АвторPe6kata (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 16:46



Днеска не ми се бачка нещо и си направих труда да попрочета постингите в темите от клуб Враца. Ей, такава простотия лъха отвсякъде че не е за вярване! Няма друг толкова просташки клуб, наистина! Който има време за губене, нека провери и ми каже не е ли вярно... Мъка и трагедия, трагедия и мъка.............



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Pe6kata]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 17:00



И какво толкова просташко откриваш в клуба като цяло, че нещо не ми стана ясно. Или просто се чудеше какво да напишеш. Дай пример за градски клуб в дир.бг където да няма никакава простащина.
Всъщност ти да не си автора на темата, а?



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: Пътниk]  
Автор4444 (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 05:19



Нормално е за Враца да има простотия до шия.Петък или събота ако се разходиш към 00:00 - 01:00 покрай карамел ти става ясно в какъв град живеем.Не искам да споменавам имена но някои са редовни,бият ченгета а те горките не правят нищо а само гледат като умрели.И някой тук спомена за 'мутри' във Враца,бацета,такива животни няма в този град.Това което гледате са псевдогъзари,само защото карат МЛ или С класа не означава че са някакви.



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца!нови [re: vipbebo]  
АвторMimka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 13:56



Ti zagina malkata da si vresh nosa v kalta i pomiqta. Zashto ne hvanesh da mlaknesh ili da se nameri nqkoi da ti zatvori ustata i da ti hvarli edin boi che ako moje da ti doide akal-ako izobshto ima takava veroqtnost. Кato te e tolkova qd na Vratza mi ne se makni poveche tuk i ne zalivai foruma s prostashtinata si. I n vracg\hanina koito te e nae.... i te e zarqzal mai e vreme da go zabravish i da spresh da ni obijdash vsichkite shtoto ti si bila tapa shmatka i ne mojesh da precenish s koi moje da se chukash i s koi ne



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: Пeтeлa]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 14:01



Bravo pich,evala! Sаmo za mutrite ne sam mnogo saglasna,no vsichko drugo si e taka. A inache vipbebe se beshe izcepila che mai nie vrachankite ne stavame,ama to vsichko si e qka zavist...



Тема Re: Една идиотска нощ във Враца! [re: 4444]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 14:04



Mnogo mi se shte taq vipbebe da mi pishe che da se naslajdavam na prostotiqta i....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.